Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen az első szex?

Milyen az első szex?

Figyelt kérdés
Milyen érzés az első szex? Mert a barátommal már több,mint fél éve vagyunk együtt és én még szűz vagyok. Félek,de egyben izgatott is vagyok. Mit csináljak,ha terhes leszek? Mit ajánlotok inkább-óvszert,vagy fogamzásgátló tablettát??
2011. dec. 9. 19:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. dec. 11. 15:19
 12/14 anonim válasza:
100%
Nagyon jó, szexelni mindig nagyon jó.
2019. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
87%

Szóval, mindenhol azt írják, hangoztatják, léptem-nyomon ebbe botlasz, hogy jajj, nem kell félni az első szextől, ugyan mitől kéne és ettől még ugyanúgy félsz. Ez így is van rendjén, én is féltem előtte, minden lány így érez.

Nem fogok hazudni, görbe tükröt állítani: legyen bármilyen kicsi a srácnak, legyen bármennyire tapasztalt és óvatos, legyél te bármennyire felizgulva, ujjazhattak téged előtte 3 ujjal, használhattál te ultra super tampont, attól még fájni fog az 1. (és egyéntől függően akár még a 2., 3. ) alkalom. A tampon, az ujjazás miatt akár el is szakadhat a szűzhártya, emiatt nem törvényszerű, hogy vérezz, sőt. Én sem véreztem, nagy megkönnyebbülés volt ez.

Hogy milyen érzés? Nem lehet pontosan leírni, ez is olyan dolog, amit ki kell próbálj, hogy megtudd. Egyébként egy kellemes, kitöltő érzés, de csak akkor, ha el tudod engedni magad és élvezni. Arra ne is számíts, hogy hüvelyi úton orgazmusod legyen, ennél ez sokkal bonyolultabb.

Én első alkalomhoz mindenképp gumióvszert ajánlanék, olvassátok el a használati utasítást, szépen le van írva, hogy hogyan kell alkalmazni. Ha helyesen használjátok, semmi baj nem történhet! Ha már biztos párkapcsolatban élsz és aktív szexuális életet élsz, akkor szóba jöhet a fogamzásgátló is. Persze, csak akkor, ha megbíztok egymásban és ki van zárva a nemi fertőzések veszélye, mert a tabi a nemi úton terjedő betegségek elől nem véd.


Saját tapasztalataim alapján jöttem rá, hogy az első szex tpikusan a vízválasztó. Ezt úgy kell érteni, hogy ez dönti el a további viszonyod az adott egyénnel, akivel elvesztetted a szüzességed. Ha jó volt a szex, nagyon megerősödik a viszonytok, ha rosszul sikeredett, nagyon megrontja a viszonyt. Akár olyannyira, hogy szakíthattok, vagy nem vagytok együtt, utána többet nem beszéltek. Ennek ellenére nem kell emiatt stresszelni, te nem tudsz semmit elrontani, a fiú tud és tulajdonképp emiatt rajta áll a dolog.


És még így a végére néhány jó tanács:


- érdemes tapasztalt(abb) fiúval kezdeni, mert ő kellemesebbé tudja tenni a te első alkalmad

- az első alkalomhoz mindenképp borotváld le magad teljesen, később már alakulhat ez, de az elsőnél jó a csupasz a tökéletes, azzal nem tudsz mellélőni

- csak akkor add be a derakad, ha minden kis darabka passzol. Te is magabiztos vagy a testedben, alkalmas az idő, a hely, megbízol a partneredben. Akkor állsz készen, ha már végeztél önkielégítést, juttattad magad orgazmushoz és nem félsz, hogy más meztelenül lát téged. Ha tudod, hogy neked mi a jó, hogy tudsz eljutni a csúcsra, csak akkor érdemes a szexszel is megpróbálkozni

- elég felnőttnek érzed magad a dolog megtételéhez és nem külső behatás miatt akarod megtenni. Az az opció itt nem játszik, hogy a barátnők már mind elvesztették vagy már 18 vagy és még mindig szűz. Még mindig inkább később veszítsd el, minthogy sérülten gyere ki az egészből

- és ÉLVEZD! fantasztikus dolog a szex, tekints is így rá (:

2020. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Nekem speciel nem fájt. Kicsit kellemetlen volt de ennyi. Vérezni se véreztem. Bár a barátom izgult ezért nem ment el
2023. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!