Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex lazaságból?

Első szex lazaságból?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ismerőse (nagyon helyes, izmos pasi) a múltkor megkérdezte, h benne lennék-e egy laza kapcsiban... (ami nála nagyjából abból állna, hogy néha-néha "összejönnénk" egy éjszakára...) Én még szűz vagyok, de szeretném elveszíteni... Még nem volt barátom (nem csak szex szempontjából!) Sztetek belemenjek? előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat:) 16L
2011. nov. 26. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Még ha ez most "bulinak" is tűnik. Egy ilyen kapcsolatnak pont az lenne a lényege, hogy mindkét fél már túl van 'mindenen', és nem nagy szám, ha néha lefekszenek. Mivel azt írod, hogy még nem is jártál senkivel, neked ez igenis nagy dolog lenne, később megéreznéd a súlyát, hogy az első nem valódi kapcsolatban, valódi érzelmekből volt. Megsinylenéd, az biztos. Ja, és mivel a pasinak csak szexre kellesz, tuti nem hiszi, hogy szűz vagy, így első alkalommal se figyelne erre, neked biztos nem lenne kellemes élmény, ha csak úgy beléd vágja.
2011. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
nagyon helyes, izmos... Ha ezeket tartod fontosnak egy pasiban, akkor meg is érdemled.
2011. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem kellene belemenned. Az okokat már írták, De te tudod.
2011. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne!

Nagyon jól leírta az első. Nyilván piszkálja a fantáziádat a dolog, izgalmasan hangzik, de megbánnád, ez biztos!

Nincs tapasztalatod sem szerelmi, sem szexuális téren, nem tudod, mit hozna ki belőled egy ilyen helyzet. Így kívülállóként, ismeretlenül két lehetőséget tartok valószínűnek: Vagy nagyon rossz élmény lenne, mivel neked az első, de ő erre nem valószínű, hogy figyelne és kellemetlen emlék maradna, vagy ha odafigyelne rád és jól sikerülne, akkor nagyon nagy a valószínűsége,, hogy akaratod ellenére beleszeretsz, de ő ugye nem venne komolyan, akkor meg ezért szenvednél....

Ebből a jelen helyzetben csak rosszul jöhetsz ki, NE TEDD!

2011. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ha elég érettnek érzed magad rá, nyugodtan belemehetsz. Just for fun. Csak mondd meg neki, hogy még szűz vagy.
2011. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne, ne és ne! Saját tapasztalatból mondom! Hidd el, sokkal jobb olyannal elveszíteni, akivel kölcsönösen szeretitek egymást. Lehet ez most egy jó poénnak tűnik, de egy idő után megbánod! Már rosszul indul a dolog azzal, hogy nagyon helyes, izmos pasi.A külső nem minden!És ez a néha-néha összejárni egy kis szexre, nem jó ötlet!Személy szerint én kihasználva érezném magam. De végülis a te életed, azt csinálsz vele amit akarsz, de ha jobban belegondolsz, sokkal szebb és jobb lenne az, ha a szerelmeddel veszítenéd el!

18/L

2011. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megkérdezted az azt jelenti hogy nem vagy biztos benne hogy akarod.

Ha nem vagy biztos benne akkor minek csinálnád ?

A jó dolgokat egyszerűen érzi az ember hogy ez kell.

Ha ezt nem érzed felesleges belemenned az ilyesmibe.

Aztán ha durván csinálja, később azzal se lesz kedved hozzá aki komolyan szeret. Az ilyesmit csak akkor szabad bevállalni ha tudod hogy nem lesz rád komoly hatása a dolognak. Szerintem ez tapasztalt szexmániás nőknek való, nem neked. 21/F (ja és szűz)

2011. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

jobban megfogalmazni mint ahogy az elso irta nem lehet. nincs mit hozzatenni.


35F

2011. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Habár elég sokan leírták, én még hozzátenném, hogy NE CSINÁLD! Az egész életedre ki fog hatni, főleg, ha terhes leszel, mert mondjuk felelőtlen ez a srác, te meg semmit nem tudsz a védekezés különféle formáiról. ( nem tudom így van-e, nem ismerlek.) Korodhoz képest lehetsz érett, csak épp nincs szükséged még fiúra, de ez NEM baj! A Jóistenért 16 éves vagy! :) (Én is annyi vagyok, és teljesen máshogy gondolkozunk, nekem sem volt még barátom, de egész biztos, hogy nem mennék ebbe bele.) És ami a legfontosabb, ha azt hiszed, hogy ezzel majd kitűnsz, hát nem! Egyik ismerősöm ugyanígy volt, elvesztette a szüzességét, ugyanúgy beszólogattak neki! Ráadásul ultrahangra meg nőgyógyászhoz kell járnia szegénynek, hogy nem-e lett terhes! Szükséged van erre?

Okos legyél!

2011. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

ezt csak te érzed, nehogy már egy csapat gyíkos szentfazék, vagy egy másikcsapat gyíkos sexmániás mondja meg mi a jó neked.

te hogy érzed? szeretnéd? jól érzed magad a társaságában, megbízol benne?


mindenesetre ha belemész mondd meg neki h szűz vagy :)

2011. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!