Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A melegeknek fáj az első szex?

A melegeknek fáj az első szex?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, mekkora a másik srácnak és hogy milyen figyelmes.


Mert nekem nem fájt jó az elején inkább azt mondanám kellemetlen de ez addig van max az első 1-2 perc amíg kitágul az ember( meg legelején kicsit égető érzést is érez a passzív mert kicsit meghúzódik akár mikrosérülések is lehetnek és azt csípi akár a síkosító). de ha gondosak vagytok és odafigyeltek akkor az első nem fáj. Persze ha fallosza van a másiknak 21/6 akkor kényelmetlenebb az első de azt is idővel meg lehet szokni hogy élvezhető legyen :)

2011. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
A meleg srácok nem úgy születnek, hogy ki van tágulva az ánuszuk. Feltételezem, hogy ahogy a csajok esetében is, náluk is döntő tényező, hogy az aktív fél mennyire tapasztalt, vagy mennyire olvasott utána.
2011. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
hánynom kell tőletek!
2011. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Az ánusz mindig zárt . Minden behatolás fájdalmas . Ha nem fájdalmas , akkor már nagyon nagy baj van , ugyanis az izmok nem zárnak megfelelően . Remélem nem kell ragoznom , hogy ez milyen kellemetlen eseményeket okoz a hétköznapi életben .

Emellett iszonyatos sérüléseket lehet összeszedni egy aktus alkalmával .

2011. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

14:14

akkor minek írtál??-.-

2011. nov. 16. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

14:48-as hányszor dugtak seggbe? Sztem egyszer sem.


Első vok ahogy leírtam a barátodon múlik, hogy fáj vagy sem, nekem egyszer sem fájt, az első volt kellemetlen(az se fájt) de azóta ha el tudok lazulni akkor még az elején sem kellemetlen.


Az a gáz ha nem tud a passzív ellazulni akkor igen szűk az ánusz sőt lehet picit még be is van szorítva na ha ilyenkor fáj, akkor okozhat problémákat, hogy majd később baj legyen belőle. Amúgy heti kétheti rendszeresség mellet főleg hogy elővigyázatosak vagytok 50 év múlva se megy tönkre a záróizom.

2011. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%
Az nem. De miután én vagy az édesapjuk elkapja őket és elbeszélget velük az annál jobban.
2011. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14:48


Ez max megerőszakolás esetében igaz, ha csak úgy szárazon előjáték nélkül durrbele. De nem hiszem, hogy valaki annyira hülye lenne, hogy ezt így csinálja a pasijával...


Ujjazással, stb. ki lehet lazítani az izmokat. Erre vannak az ún. buttplug-ok, ujjkotonok stb. Meg hát sok síkosító, de ez is alap.

2012. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!