Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen az első együttlét,...

Milyen az első együttlét, hogy élik meg a lányok?

Figyelt kérdés
itt arra gondolok hogy fáj-e és ha igen mennyire, mihez hasonlíthat-Nagyon vérzik -e?És hogy egyáltalán mikor van itt az ideje, én és a barátom lassan 1 éve leszünk együtt és mind a ketten tapasztalatlanok vagyunk.én azt mondtam neki egy év után engedem csak de én már most félek tőle.
2011. dec. 4. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, nincs mitől! :) Én mondjuk elég rendesen véreztem, és csak egy picit fájt. Annyi az egész, mintha egy tűszúrást éreznél és vége. De ugye ez mindenkinél más. Én 17 évesen veszítettem el, és egyátalána nem gondolom azt, hogy korai lett volna.

18/L

2011. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
a vérzéstől meg azért félek hogy akkor hogy és hol csináljuk hogy senki ne tudjon róla, és ne legyen olyan minden
2011. dec. 4. 19:02
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan mértékű:) nekem például fel sem tűnt, csak az óvszeren látszódott 1-2 csepp a végén.

Mindenkinek más tapasztalatai vannak erről.

20N

2011. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
no no. ne töcskölj 16 évesen.
2011. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
18 vagyok és a barátom is :)
2011. dec. 4. 19:14
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
álltalában nem élik túl az elsőt al ányok... ezért is sok a iskolában a halál... -.-''
2011. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
és mi lesz majd akkor ha a 20 centis puculóval közelít a sunihoz?
2011. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy sportoltál-e (attól átszakadhat a szűzhártya), használtál-e tampont (nem minit), ujjazás volt-e, egyéb tárgyakat dugtál-e fel magadnak. Nah. :D Amúgy egyénenként változó, nekem annó egyáltalán nem fájt, nagyon jó érzés volt, amikor a barátom pénisze először belém hatolt. Meg is lepődött, hogy egyből simán bement, minden gond nélkül. Ezzel szemben hugom mesélte, hogy először nem is tudták csinálni, annyira fájt neki. :S
2011. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
a lányok végig bőgik az egészet, és sírva hazaszaladnak babázni!
2011. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

A vérzés legyen legkevesebb gondod, beraktok 1 törülközőt alád és kész:)

Ha terpesztesz és behajlítod a térded, a lábadat magad felé húzod - mint 1 bukfenc csak terpesztve - akkor nem érzel semmit :)

2011. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!