Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen az első szex?

Milyen az első szex?

Figyelt kérdés
Milyen érzés az első szex? Mert a barátommal már több,mint fél éve vagyunk együtt és én még szűz vagyok. Félek,de egyben izgatott is vagyok. Mit csináljak,ha terhes leszek? Mit ajánlotok inkább-óvszert,vagy fogamzásgátló tablettát??
2011. dec. 9. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolj a gőzölgő almás pitére!
2011. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
hány éves vagy? a félév 18 alatt kevés,ha félsz még nem vagy rá készen,nem vagy hozzá érett,olvass utána,óvszer rendesen,szakszerűen használva,tabletta semmiképp,ne legyél terhes ennyi,védekezzél,ha meg kiszakad(bár ez csak akkor fordul elő ha valamit rosszul csinálnak) akkor 72 órás tabletta,de ezt csak egy évben egyszer szabad bevenni,mert hatalmas hormonadag,mellékesen ha 13-15 éves vagy mindenképp várj még,ha 16-17 akkor legalább még félévet sztem,ha félsz,ideges vagy,szorongsz nagyon fáj, én 19 évesen veszítettem el hamarabb nem akartam egyik barátommal sem,de akinek odaadtam magam azzal vagyok azóta is csodálatos volt és nem fájt egyátalán,nem is féltem tőle 22L
2011. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
14 évesen te töcskölj még.
2011. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
18 és fél éves lány vagyok,szóval már nagyon el szeretném veszíteni :$ Remélem,hogy én is vele maradok életem végéig,mint az előttem szóló,mert ez a legtisztább ügy és nagyon szeretem ezt a férfit :) :)
2011. dec. 9. 19:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
na akkor ne foglalkozz azzal a résszel amit az életkorról írtam,így már egyátalán nem korai, a lényeg legyél nyugodt,ha szeretitek egymást jó lesz,óvszert használjatok, az a biztos,káros hatásai sincsenek,a lényeg megfelelő márkájút és méretet használjatok,és mi előtt behelyezné vegye fel,nyugi ha rendesen védekeztek akkor nem hiszem hogy gond lesz :D Sok sikert! (2.válaszoló)
2011. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
5%
miaz hogy el akarod veszíteni? fizetnek érte vagy m ia fas*? ilyen hozzáállással inkább vegyél elő egy uborkát azt tömd magadba
2011. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
biztos már nagyon bizsereg neki.
2011. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
nem maradtál le semmiről. Nem nagy eresztés. vagy inkább kellemetlen.
2011. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gárfild válasza:
75%
óvszert használjatok ne fogamzástablettát
2011. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Molnar Tamás76 válasza:
77%
Sajna már olyan régen volt hogy alig emléxem.17 éve.De kellemes volt.Kicsit szokatlan.A helyzet az hogy meg kell szokni a partnert,aztán már sokkal kellemesebb.Nem arra figyelsz majd hogy el ne roncs valamit,hanem minden megy magátol.Mint a vizfolyás.Ja,és a tablettát ajánlanám,már megbizhatoak,és rákellenes anyagokat is tartalmaznak.
2011. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!