Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csak a férfiakat nézik...

Miért csak a férfiakat nézik le ha mondjuk 23-24 fölött is szüzek? És miért kell lenézni ezért bárkit is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 12:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem értek veled egyet, ugyanis nem csak addig becsülném, több okból sem.

1. Nem akarok minden jöttmenttel egy rendeset dugni.

2. Ha esetleg megkedvelek valakit, legyen szűz vagy sem, inkább én nem fogom tudni, hogy mit csináljak vele.


Az ok, hogy a férfinak tapasztalat kell (ugyanúgy a nőknek is), de ezt miért ne tudná 20 éves kora után megszerezni???

2012. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, hülyeségeket beszélsz, vagy nem érted, miről beszélek. Nem azt mondtam, hogy minden jöttmenttel akarsz egy rendeset dugni, hanem amikor egy párkapcsolatod kialakul egy szűz fiúval, és a srácnak fingja sincs, mit hogyan kell, és te meg szeretnél számodra élvezetesen szeretkezni (akkor így mondom) előjátékkal, szeretkezéssel, ami neked is jó stb. Na, ezt egy szűz fiú mind nem fogja tudni és rengeteg energia tanítgatni. Egy tapasztalt nőnek aki már élt át jó szexet, annak nincs energiája tanítgatni egy szűz felnőttet, akinek ezekről fogalma nincs, és percek alatt elsül, a nővel meg nem tudja mit csináljon.


Persze, egy tapasztalatlan lányt lehet hülyíteni a rossz, rövid szexszel évekig, mert ő nem tudja milyen az igazán élvezetes szex egy tapasztalt férfivel, ezért nincs is hiányérzete. Azt hiszi, hogy a pár perces szerencsétlenkedés a szex, és nincs is igénye többre.

2012. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem beszélek hülyeségeket, egyszerűen másképp fogom fel, mint te. Én is szűz vagyok, tehát megtudnám érteni, ha egy férfi is sokat kínlódana, de ha szeretném, akkor nem számítana. Nyugodtan nézhetsz hülyének, tudom, hogy az vagyok, de számomra a szex nem fontos egy kapcsolatban. Mint élvezet, oké, de mondjuk a hegymászást is élvezem. És ezt nem azért mondom, mert szűz vagyok, attól függetlenül még voltak szexuális élményeim, csak tovább nem jött össze, de nem is bánom. És, ha érdekel, frigid sem vagyok. Egyszerűen csak azt vallom, hogy a szex nem minden.
2012. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!