Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen a mostani 14-15-16...

Miért ilyen a mostani 14-15-16-17 éves korosztály? Miért kell lenézni, aki még 15-16 évesen szűz?

Figyelt kérdés
miért kell őket kiröhögni? ha valaki nem iszik vagy sose próbálta a cigit vagy sose füvezett/drogozott akkor azt miért kell lenézni? 16 éves vagyok, nem járok discoba, soha egyetlen egy szál cigit se szívtam el nem élek nemi életet. Sok olyan gyerek van mint én tudom, de az már nagyon ritka a mai világban. Demégis többségben van az akik már ezt mind kipróbálták vagy még most is csinálták. Egyszerűen már nem is merek az ilyenek közelébe menni, mert tuti, hogy beszólnának.
2008. máj. 2. 12:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanilyen voltam, mint Te. Nem ittam, nem dohányoztam, az első barátom 17 évesen volt.

Régen én is tartottam a "nagymenőktől", inkább meghúzódtam, nehogy hozzám szóljanak, stb. De rájöttem, hogy felesleges foglalkozni velük. Egyszerűen hagyd figyelmen kívül és élj úgy, ahogy Te szeretnél, ahogy Te akarsz. Eleinte nehéz lesz, de hosszú távon a legjobb. :)

Sok sikert!

2008. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%
16 éves fiú vagyok. Szűz. Nem iszom. Nem drogozom. Olyan barátaim vannak, akik okosak, normálisak és vegyesen vagy szűzek, vagy nem. Eleinte baszogattak azzal egy páran, hogy szűz vagyok (2-3 hét), de miután rájöttek, hogy nem érdekel a véleményük, abbahagyták és ők a legjobb barátaim. Szóval ne aggódj és ne legyél olyan, mint ők csak azért, mert seggfejek és nem fogadnak el oylannak, amilyen vagy.
2008. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
Igaz hogy én csak 13 éves vagyok,de szerintem azt csináld csak ami neked jó,amit szeretsz és ne adj mások véleményére.Amugy az ilyenek leszenek azok (szerintem) akik a leghamarabb a börtönbe végzéik,meg az utcasarkon(ha az illető aki szekál az lány).Lehet nem jol értelmeztem a kérdésed ha igy van javits ki!:)
2008. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
nekem is az a véleményem, h az ilyenek vagy börtönbe, utcasarkon vagy a sírban végzik. Sokszor van olyan koszakom amikor azt kívánom, h teljen már el 20 év és kivi lennék ők hol tartanak olyankor:D
2008. máj. 2. 13:21
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a beszólásokat...nem attól leszel "felnőtt" ha elszivsz egy pár szál cigit, vagy elkezdessz szexuális életet éni...Ott még nem kezdődött el semmi ha ezeket elkezdted, max. egy út rossz irányba...persze vannak kivéelek, akik esetleg mindezeket (cigi, szex) csinálják, de attól még normálisak (RITKÁN)...Én egy 17 (hamarosan 18) éves lány vagyok, és soesem cigiztem, és szűz vagyok, ami ne, hinném hogy szégyelni való lenne, szerintem inkább erény...De ettől függetlenül van barátom, aki maximálisan elfogad, 8 hónapja vagyunk együtt, nem iszik(ha ünnep van akkor mértékkel), nem szivarazik, és nem zaklat azzal hogy mikor fekszem már le vele (sőt, megbeszéltük hogy ha úgy érzem majd szólok, ő pedig majd többször rákérdez h biztos vagyok e benne)...ezen kivül egy olyan baráti kötöm van, ahol hasonló belem egyidős ("normális") emberek, akik emiatt nem vetnek meg...sőt szerintem akkor meglenne a véleményük, ha az ellenkezőjét csinálnám...úgyhogy emiatt neaggódj mig ilyen vagy nincs okod panaszra, Üdv:)
2008. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam középsiskolás (5 éve) ilyenek nem voltak nálunk, pedig nem egy elit suliba jártam. Voltak az osztályba klikkek, de ők azontúl, hogy modell alkatúak voltak éd divat cicák, egy rossz szavunk nem volt rájuk. Cigiztek, persze nem mindegyik, sőt nekünk is volt egy társaságunk, mi is cigiztünk, de nem azért mert ez menő, hanem mert otthon is ezt láttuk. Nálunk az osztályba 17 éves koráig mindenki szűz volt, két srác kivételével senki nem ivott, ők is csak mértékkel. Soha nem néztük le egymást.
2008. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
En ismerek sok olyat aki mar koran nemi eletet el me iszik cigizik ,es az a legroszabb hogy meg ok csufsagolnak azokkal akik egyiket sem csinaljak.Szerintem pont forditva kellene legyen azok akik ezeket nem csinaljak azok kene ezekkel csufsagoljanak.Szerintem ha beszolnak menj el mellettuk ugy mint ha semmit sem hallottal volna!
2008. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%

Olvasom az elottem szolot...es igen de ez kb ugy 100 eve volt mikor en kozepiskolaba jartunk es voltak klotyoban fustolo zugdohanyosok...es hat kozottunk nem volt divat a cigi, ugyhogy elfogadtuk ugyan, de igazabol ki voltak rekesztve a mi kis kirandulos, osszetarto csapatunkbol az ilyenek - az alkohol fogyasztok is.

20 ev ugyan meg nem telt el de szeretned tudni mi volt a legutobbi osztalytalalkozon? Gondolom a valasz: IGEN!

NA azok akik az eljunk lazan, igyunk haljunk meg tudorakban stilust nyomtak, mind szultek v. 3 gyereket. Semmit nem lattak a vilagbol, szinte semmit nem tudnak felmutatni.

Mi akik kesobb kezdtuk - en meg csak most keszulok az elso babamra - mind tovabb tanultunk, utaztunk, dolgoztunk stb. Elemnydusabb az eletunk.

Ennyi.

En is szuz voltam nagyon sokaig es miutan a barataim is vegyesen voltak igy igazabol senkit nem zavart - eleg szomoru, ha valaki ezert baratkozik a masikkal....

Szoval le kell xarni (bocs) ezeket a szukagyu emberpalantakat. Halovany fingjuk nincs az eletrol - nekem sem volt 16 evesen sot meg 20 evesen is alig...

Elvezd ezt a kort. Nekem olyan jo volt. Semmi mas dolgom nem volt, csak a suli...

Nagyszeru vagy.

2008. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

21 évesen szűz vagyok, és nem szégyenlem. Bulikban iszom, de ha nem innék nem néznének ki akkor sem! Nem is dohányzom?

És kinéznek? Nem! Az ilyen korban a fiúk értékelik, ha egy nő nem issza magát sárga földig és nem dohányzik. Más volt a helyzet amikor én voltam 15, és mást most (sajnos), de ez van.

Ja és még egy füves cigibe sem szívtam bele, a mostani barátaim közül, akik próbáltál annyit mondtak, hogy semmit nem vesztettem.

Úgy kell barátokat válogatni, hogy hasonlóak legyenek mint te, ne akarj olyan körbe tartozni, ahol ilyen egészségromboló elvárások alapjá ismernek el!

Én pl. mindig olynaokkal barátkoztam, akik nem k**nak orrba szájba ide-oda, nem drogoznak, és nem is alkoholoisták, viszont van aki dohányzik.

Nem néznek le, és boldog vagyok velük, mert tudom, hogy szeretnek...

2008. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

ugyanez van nálam is... 16 éves vagyok, úgy öltözködöm mint egy normális ember, szűz vagyok, nem dohányzom, nem drogozom, nem járok diszkóba, néha tanulok is, hiszek istenben szóval tiszta ciki... egy nagyon szar iskolába jártam régebben, ahol szó szerint ez volt, amit te mondtál, és mikor mondtam, h nem dohányzom és nem iszom, komplett hülyének néztek. folyamatosan arról dumáltak, h nekik mennyi kalandjuk volt már, és mennyire sokat füveznej stb. persze kiröhögtem őket, mire ők nagyon elkezdtek utálni. én mindig arra gondolok, mi lesz velük évek múltán (már nem tartjuk a kapcsolatot...) valszeg csövesek lesznek, de biztosan csórók és unalmas háziasszony életük lesz, hacsak addigra meg nem halnak.

amúgy nem hiszem, hogy többségben vannak, csak erősebbek

2008. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!