Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen a mostani 14-15-16...

Miért ilyen a mostani 14-15-16-17 éves korosztály? Miért kell lenézni, aki még 15-16 évesen szűz?

Figyelt kérdés
miért kell őket kiröhögni? ha valaki nem iszik vagy sose próbálta a cigit vagy sose füvezett/drogozott akkor azt miért kell lenézni? 16 éves vagyok, nem járok discoba, soha egyetlen egy szál cigit se szívtam el nem élek nemi életet. Sok olyan gyerek van mint én tudom, de az már nagyon ritka a mai világban. Demégis többségben van az akik már ezt mind kipróbálták vagy még most is csinálták. Egyszerűen már nem is merek az ilyenek közelébe menni, mert tuti, hogy beszólnának.
2008. máj. 2. 12:24
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

Na ja, én is 16 éves vagyok, nem cigizek, nem iszok, nem füvezek, nem járok bulikba, és szűz vagyok.

A suliban sajnos a baráti társaságom olyan, hogy isznak,cigiznek,buliznak stb.

De nem néznek le, sőt mondják hogy milyen jó lenne ha ők olyanok lennének mint én :D se cigi se pia se semmi.


Szóval én is azt ajánlom mint a többiek, hogy csinálj úgy mint ha nem is hallanád őket.. és ne foglalkozz más véleményével, éld és élvezd az életet :)

2008. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 20 éves fiú vagyok és dohányzom, néha iszok, kipróbáltam már drogokat és egy jó ideje nem vagyok szűz, szóval én keményen élem az életem és soha nem voltam bunkó az olyan emberekkel , mint Te. Az életedet úgy éld, ahogy jónak látod és ne törődj azokkal a parasztokkal, akik cikiznek.

Csak így tovább!

2008. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
100%
személyes tapasztalat során arra a következtetésre jutottam, hogy aki valóban nemi életet él, az nem cikizi emiatt a másikat. a legtöbbször az szól be aki cikinek érzi, hogy ő maga nem él szexuális életet.
2008. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2008. máj. 5. 20:09
 25/35 anonim válasza:
En inkabb mar azt kerdeznem miert ilyen amostani 11-12-13-14-15-16-17 eves korosztaly!!En igaz meg csak 12 eves lany vagyok de vannak mar olya baratnoim akik mar ekkora korban pasiznak es nyalnak csok ez az..Van egy par aki mar iszik de nem olyan sokat es akko en mit szoljak eletembe egy cigit se fogtam nem ittam egy eros italt semmit!Es mindjar 13 eves korban aval kikiciz az embert hogy ma nem szusz !!Embe nekem a tesom 18 eves lany es mikor kb akkora volt mint en meg barbizott es meg utana sokag!
2008. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
100%
Szerintem az még nem probléma hogy egy 14-15-16 éves emberke néha lefekszik a barátjával barátnőjével,ha jó csinálják,de hogyha ezzel dicsekedni kezd,akkor látszik hogy még mennyire gyerek.
2008. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
53%

Nézd aki korán kezd el valamit hamarabb kiég. Amikor ők már rég összeaszott senkiháziak lesznek, tüdőrákkal 40 évesen, te vígan élsz majd a szerető feleségeddel, a gyerekeiddel, egészségesen, és utazgatni fogsz hobbiból. Ez az igazi bosszú ha úgy vesszük.

Tudod az nevet aki utoljára nevet. Emberileg te vagy a több, ezt tudod is magadról a többi meg nem számít hidd el.

Nézd én 23 vagyok, srác és most vesztettem el, húú nagy kaland, de legalább olyan lánnyal akit szeretek és imádok. Az első kommoly kapcsolatom. Ne add oda olyannak aki nem méltó rá, csak azért mert ez ciki manapság. Ki nem sz*rja le? Én minden haveromnak azt hazdutam hogy már rég nem vagyok az. Elhitték. Másrészt pedíg pont a páromnak nem hazudtam, neki elmondtam, és mit ad az ég, nemhogy kinevetett, hanem méginkább szeretett emiatt, hogy neki tartogattam a dolgot úgymond. Ebből is látszik ki az aki igazán szeret, és ki az aki csak a sex miatt, vagy érdekből lenne veled. Nem könnyű mert egyre kevesebb a normális lány és srác manapság, nem tagadom, de ne add fel!!

2008. máj. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Erre igazából az a válasz, hogy lehet mindenféle cigitől meg ilyenektől mentes életet is élni, de az nem hosszabb, csak hosszabbnak tűnik!:) persze ez nem teljesen igaz, én sem dohányzom, nem is füvezem és mióta az allergiámra nyáron gyógyszert szedek(meg beindult az egyetem), vissza kell fogni az alkoholizmust is. Viszont nem szabad mindent azért kizárni, mert ilyen emberek vannak, hiszen ott a másik oldal is, akik normális emberekből állnak és mégis isznak és/vagy füveznek, satöbbi. Kinek hogyan és mit, egy bizonyos határig. Csak neked kell tudni nemet mondani, ha nem akarsz ilyeneket tenni:)
2008. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:

Jaaaj...hát figyeljetek, az én exexexlegjobbarátnőm 13 évesen vesztette el a szüzességét és amikor én elmondtam neki a véleményem akkor azt mondta nyugodjak még én még 21 évesen sem fogom elveszteni, és engem is basztattak sötöbösötöbö, de nem érdekelt, mert már akkor megjósoltam hogy (helységnév) legnagyobb ribanca lesz, és az is lett.. Most 16 éves vagyok és nem vagyok szűz, és nem értem hogy egyes emberek miért basztatják ewel a többieket, rólam pl csak a közeli barátaim tudják hogy nem vagyok az, nem is értem ezeket a "nagymenőket" hogy miért basztatnak bárkit is...ez magánügy...és az is hogy ki, mikor érzi magát rá késznek:)

ÉS azon pedig vitakozhatnánk hogy nagymenő e az aki seggrészegen befüvezve egy csoport kanos köcsögtől veszti el a szüzességét egy diszkó Wcjében...ennyi

2008. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Én is szűz voltam még 15 évesen. Néha cigiztem, havonta 1-2szál szal ritkán csak esküvőkön ittam, sehol máshol (akkor is csak mértékkel) most volt az osztálytalálkozónk, nem sokan végeztek főiskolát, egyetemet. Amikor meghallották hogy nem dohányzom 30évesen, nem iszom, BMW-m van van 2 diplomám saját részvénytársaságom van, néztek mint a moziban. Van 1 gyönyörű feleségem, van 1 kislányom is.. És akkor biztos azt gondolták hogy ez a hülye sznob attila még is többre vitte... Mondjuk a suliban szinte az összes dögös csajjal jártam akikért omlottak a pasik :)) pesig nem voltam szép... Szal csak így tovább!
2008. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!