Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen a mostani 14-15-16...

Miért ilyen a mostani 14-15-16-17 éves korosztály? Miért kell lenézni, aki még 15-16 évesen szűz?

Figyelt kérdés
miért kell őket kiröhögni? ha valaki nem iszik vagy sose próbálta a cigit vagy sose füvezett/drogozott akkor azt miért kell lenézni? 16 éves vagyok, nem járok discoba, soha egyetlen egy szál cigit se szívtam el nem élek nemi életet. Sok olyan gyerek van mint én tudom, de az már nagyon ritka a mai világban. Demégis többségben van az akik már ezt mind kipróbálták vagy még most is csinálták. Egyszerűen már nem is merek az ilyenek közelébe menni, mert tuti, hogy beszólnának.
2008. máj. 2. 12:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Majd én megmondom miért van ez így. Mert a szülők sajnos akaratukon kívül is azt nevelik a gyerekekbe, hogy korán kezdjék a nemi életet, és mindent, amivel a felnőtt élet járhat. Nem szándékosan, de ezt csinálják. Nekem fél éves a fiam, és muszáj volt észrevennem, hogy a gyerekruhák, már az ilyen picik is sokszor a felnőtt ruhák minatűr változata. Otthon még elvan a gyerek rugiban, de az utcára már úgy viszik, hogy kisfarmer, kis felső, Nike cipő, de tök olyan, mint a felnőtteké. Mert egy gyerek akkor cuki, ha olyan, mint egy kis felnőtt, sokszor az egy éves gyerek fejére ráteszik poénból a napszemüveget, mert milyen édi, mint egy kis gengszter, vagy hasonlók. A lányoknál méginkább, mert az anyuka örül, hogy kislánya van, lehet csini rucikba öltöztetni, és alapból úgy nevelik a lányokat, hogy a ruhák a legfőbb örömforrások egy nő életében, na meg a smink, szerintem minden kislánynak van játéksminkkészlete, gyermek körömlakkja, meg gyümölcsös parfümje, pedig semmi szükségük nincs még rá. De kell, mert az felnőttes. Tudod, "pont úgy, mint a nagyok", ez is erről szól. Aztán amikor elkezdenek serdülni, akkor úgy érzik, hogy ők már tényleg felnőttek, és nem is értik, hogy eddig a "felnőttködés" ari volt, meg jópofa, most meg azt hiszik magukról, hogy már tényleg felnőttek és mindent szabad, és vajon miért csóválják erre a fejüket az idősebbek. Pedig valóban, mi, szülők, felnőttek neveljük beléjük ezt kiskorban. És van az a kis százalék, akibe ezt nem nevelik bele, és azok vannak lenézve, mert őket gyerekkorukban nem kis felnőttként akarták látni a szüleik. De megértem, hogy a többség miért ilyen, sajnos nem ők tehetnek róla.
2008. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Hát gáz, engem is mindig lenéztek, mert soha nem érdekelt 14-15 évesen a fiu meg a ruha téma, meg mindig tanultam, mert egyetemre akartam menni. Aztán most 22 évesen vagyok először szerelmes és a 22 szülinapom előtt egy honappal éltem először szexuális életet, amit szerelemből tettem és nem divatkövetésből. El tudom dönteni, mi jó nekem és ha ez által kevesebb barátom lesz, akkor nekem ugy is jó. Nekem alig van barátom, de aki van, az legalább normális és tudok velük értelmes dolgokról beszélni. Ne akarj azonosulni a tömeggel, az egyéniségek mindig értékesek és csak akkor csinálj dolgokat, ha te ugy érzed, itt az ideje. Sok sikert hozzá.
2008. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
100%
Én 17 vagyok,lány és szűz.Nem iszom,nem cigizem. Szerintem mindössze jó embereket kell kifognod,akik oylanok,mint te és akkro minden ok.
2008. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ehhh.. en fiatalabb vagyok nalad, 14 eves (lany). Nem szoktam inni, nem cigizek, drogozni nem merek, es nem is vagyom ra, tanulok, normalis vagyok, nem fekudtem le senkivel. Es most jon a meglepo resze.. 8.-os vagyok es az osztalybol 11 lanybol 9 nem szuz.. abbol az egyik volt mar terhes is... Mert van ez igy? Hat ez igy trendi, ez tok egyertelmu nem..? Es az ilyen iq bajnokok miatt van az, hogy a korombeliek nagyreszet igy allitottak be mint te... Es ebbol jon az, hogy mar egyikunk se normalis. Neveltetes es felfogas kerdese az egesz. Amugy meg mi van ha beszolnak? Nekem is szoltak mar be, hogy de gaz vagyok mert szuz vagyok.. hat puff, igy jartam..:D:D:D Meghogy nem vagyok meno ha nem cigizek... inkabb legyek gaz par hulye liba szemebe minthogy tonkre tegyem vmivel magam. Barataim vannak, az ilyen seggarcok tarsasagara pedig nem vagyom. Felolem menozzenek azzal, hogy hol ittak le magukat, es hogy hol kefeltek orrba szajba, en egyelore azzal menozom, hogy igazi barataim vannak, es, hogy probalok normalis lenni..
2008. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
tetszettek ezek a kommentárok:) örülök, h még vannak ilyen emberek (legyen az 14 vagy 20 éves) akik még úgy gondolkodnak, mint én :) Köszike :) (L)
2008. máj. 2. 20:40
 16/35 anonim válasza:
Szia! Látom, hogy nagyon sokan válaszoltak neked, de valamivel még ki kell egészíteni. Mindenki csak a végleteket írta le és ez nagyon zavaró. Én egy 18 éves lány vagyok. Nem vagyok szűz, cigizek, szoktam inni, koncertekre járok és még a füvezni is szoktam. Ezek szerint én máris csöves vagy prosti leszek?! Nem hinném, mivel középsuliban osztályelső voltam, főiskolára jelentkeztem, szeretek kirándulni, író-olvasó találkozóra járni és még sorolhatnám...Nem hinném, hogy ez a két "réteg" most ennyire elkülönülne egymástól. Nagyon sok olyan barátom van akik ezeket egyáltalán nem szeretik, mégis jóban vagyunk. Itt szerintem inkább az érdeklődési kör a meghatározó. Ne olyan emberek társaságát keresd akik hozzád hasonlóan még nem élnek nemi életet, vagy nem dohányoznak. Ezek csak másodlagos dolgok. Inkább próbáld megismerni, ha normálisan szól hozzád, nem kell egyből lenézni senkit.
2008. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
oké én elhiszem, hogy 18 évesen te ilyen vagy, de szerintem abba a korosztályba már "megszokott" hiszen már felnőtt vagy azt csinálsz amit akarsz. De én itt még javában a gyerekekről beszélek 14-15-16 évesek. Azok mind ezt csinálják. Szerintem még simán ráérnének ezzel. SZerintem. De az ő életük, ha elakarják baszni akkor tegyék nem szólok bele.
2008. máj. 3. 11:02
 18/35 anonim ***** válasza:
Nos....én itt kiugrok a döntő többségből...17 vagyok, fiú, sajnos dohányzom,amit életem legnagyobb butaságának tartok,de sajnos késő!Nem vagyok szűz, néha járok bulikba,de higyjétek el, hogy vanak olyanok is mint én.Nem verik a nyálukat azzal h buliba voltak, hogy cigiznek és hogy már nem szüzek.Pl az én baráti társaságom 80 %-a kinézi belölem a szüzet, mert nem osztom meg magánéleti titkaimat másokkal!Sokan mondják rám , hogy egy jó ember avgyok aki mindig segit másokon ha baj van-na ezt énis igy látom.Szeretem az olyan embereket akik őszinték,segitek nekik.Remélem nem fogjátok leüvöltreni a fejem ezért a pár sor irományért!Sziasztok!
2008. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Először is az utolsó hozzászólónak, sosem késő!!!! Főleg 18 évesen és a cigiről leszokni. egy ismerősöm 15 év után képes volt megtenni. Rossz a hozzáállás..


Neked meg anynit mondanék, mivel a többiek a lényeget elmondták, hogy amig ilyen fiatal vagy nem tudod rendesen eldönteni mi a jó és mi nem. És elhiszem, hogy nagyon bánt a csúfolódás, cikizés és sajnos ezért sokan azt teszik amit nem akarnak.

ÉS tudom ez sem érdekel sok embert, de ha nagyobb leszel, rájössz milyen jól döntöttél, hogy nem azt az utat választottad.

2008. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Nos, itt elég sok hozzászólás volt. Nekem mégis az a véleményem, hogy nem feltétlenül rossz az, ha valaki iszik, viszont tudjon mértéket tartani, és természetesen egy nőnek sem illik rerészegedni, főleg olyan társaságban.

A drog felesleges, én nem is próbálnám ki, ha nincs akkora gáz, hogy nekem már drogok kellenek...

A nemi élet megint csak attól függ. Ha boldog vagyok és szerelmes miért ne?

A baj ott kezdődik szerintem, hogy nem maguk miatt csinálják, akik mostanában ezeket csinálják, hanem mások miatt, a menőség és egyebek miatt.

Röhejes mikor azért vagdossa az ereit néhány csaj, hogy utána szépen ott legyen a nyoma.... Szánalmas és szomorú.

Amúgy akik beszólnak, az még hagyján, csak rád ne szálljanak. Néha egy-egy hülye poén velük, és békénfognak szerintem hagyni.

Az ő intelligenciaszintüket mutatja, hogy ilyenekben élik ki magukat, plusz még tönkre is mennek, lelkileg, fizikailag , mindenhogy, HA egyáltalán rájönnek, hogy ennek most mi értelme is volt? Emlékezni nem fognak a kamaszkorukra. Nah mindegy, szerintem csak próbáld velük tartani a "normális" középutat. Ne adj okot, hogy ba**ogassanak, mellesleg nem kell mindenről tudniuk... mondhatsz nekik olyan dolgokat is, amik nem igazak, nem kelll tudniuk feltétlenül az életed minden porcikáját, így legalább békénhagynak. (apróbb "hazugságok", pl. hol voltál éppen hétvégén.. persze, szoktál inni, csak aztán a másnap reggel nem vonz annyira... stbi stbi... Mértékkel. Ki lehet szerintem az ilyesmit kerülni.)

2008. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!