Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csak a férfiakat nézik...

Miért csak a férfiakat nézik le ha mondjuk 23-24 fölött is szüzek? És miért kell lenézni ezért bárkit is?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 12:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ma 12:55


nem rég még én is szűz voltam és érdekes, hogy első szexnél 1 óráig kibírtam simán, szóval nem kell lenézni a szűz fiúkat!!

2011. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"nem trendiség kérdése.. de nem akarok 21 évesen szenvedni egy szűz pasival, korai magömléssel, és hasonlókkal..


A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.

# 7/11 Időpont ma 12:55"


Teszem azt 2 hónap együtt járás után derül csak ki a fiúról, hogy szűz. Mit fogsz csinálni? Elhagyod?

2011. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy korai magömlése van? Hány és hány ezer meg millió pasi van a világon, akik már túl vannak jó sok kapcsolaton és csajon és mégis korai magömlésük van. Van is egy fórum valahol a neten, ami zzel a foglalkozik, kb 5-6 ezer komment érkezett be, és mind tapasztalt férfiak írtak. Ezt bírom már, ezeket az általánosításokat, hogy ha valaki szűz, akkor korai magömlése van. Csak közlöm, hogy a legtöbb annyira izgatott, hogy el sem tud akkor menni, nemhogy korai magömlése van. előbb gondolkozz mielőtt írkálsz butaságokat, hogy minden szűznek korai magömlése van.
2011. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"hogy a legtöbb annyira izgatott, hogy el sem tud akkor menni"


Pont azért mennek el gyorsan, mert még nem volt dolguk nővel és izgató.. elég triviális. Nem hiszem, hogy olyan sok példa lenne arra, amit írtál.

2011. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egy olyan lány tutira nem néz le, aki 23-24 fölött szintén szűz még... és lehet, hogy a nőket nem nézik le annyira, de engem legalább úgy feszélyez, mint titeket fiúkat, viszont ez nem azt jelenti, hogy most már bárkivel megtenném csak legyek túl rajta. Most már csak azért is megvárom az igazit! Nem is tudnám csakúgy bárkivel, nem az a fajta vagyok. 23/L
2011. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%

Én nem nézem le őket, mert én nő létemre is szégyelltem.

De valószínűleg azért érzik cikinek egy pasinál ha szűz, mert a pasik amúgy is ribancok, könnyen kaphatók a szexre (90%-ban), tehát nekik nem nagy ügy elveszteni, csak legyen rá egy lyuk (tisztelet a kivételnek)...és mivel valaki nem talál lukat, ezért biztos azért mert nem jó hím=azaz nem kell egy nőnek sem. ezért terjedt el ez a "ciki szűznek lenni". De ezt én nem helyeslem, szerintem igenis erkölcsös cselekedet, ha egy pasi nem kefél fűvel-fával, csak az a baj, h sok esetben nem azért szűz mert nem akar kefélni össze-vissza, hanem azért mert nem kell senkinek, de ha lenne már rég összekefélt volna mindenkivel. Na ez már nem dicsőség, de a pasik szemében az, mivel ha fordítva van, akkor biztos egy lúzer a huszonéves szűz.


A nőknél is ciki bizonyos kor felett, de a nőnél inkább önmegtartóztatás eredménye (pl. válogatós, fél vagy nem talált párt még), mert egy nő bármikor találhat szexpartnert mert a pasik ribik így mindig kaphatók (tisztelet a kivételnek. Így a nőnek nem dicsőség ha összekefél sok-sok pasival, mert a pasik alapban ribik=könnyen kaphatóak.

2011. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
már megint keverjük a teljes szexnélküliséget a fűvel-fával való szexeléssel.. :S
2011. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem kellene ezért bárkit is lenézni, de ilyen szar világban élünk.

Azt én -kis hülye tapasztalatlan- inkább becsülöm egy férfiban, ha huszonévesen is szűz, főleg ha ezt majd a leendő partnerének el is meri nyíltan mondani, és nem szemlesütve habog, hogy hát izé, én még nem, én tudod, én nem...

Csak az a baj, hogy ezek a férfiak mára már olyanok, mint a fehér holló. Ha valaki nem kell senkinek, akkor elmegy k.urvázni, ami mondhatom szép módja a szüzesség elvesztésének.

2012. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%

A lenézés nem helyes, de ez két ok miatt van:


Első: Mivel a férfiak már tizenéves koruk óta szinte bárkivel hajlandóak lennének dugni, és nagyon akarnak is, ezért ha felnőttkorukig még szűz egy férfi, az nem azért van, mert ő nem akart, hanem általában azért van, mert senki nem volt hajlandó vele dugni. Vagyis ez azt sugallja a nőknek és a férfiaknak, hogy nagyon béna és szerencsétlen férfi létére, és egy nőnek se kellett.


Második: Egy férfinek, hogy jó legyen a szexben, ráérezzen egy nő igényeire, tudja mit hogyan kell csinálni, bírja szusszal, ne menjen el hamar, bírja sokáig stb. ehhez mind mind TAPASZTALAT kell. Tehát ha egy férfi szűz, az nem csak azt jelenti, hogy egy nőnek se kellett még, hanem hogy tapasztalat híján még a szexben is nagyon rossz lehet, akit egy csomó ideig kell tanítgania egy nőnek.


Hát ezek miatt az okok miatt vannak lenézve a szűz fiúk, a nők által pedig elkerülve.

2012. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

18-as! Addig becsülöd, amíg nem találkozol egy szűz sráccal, akivel akarsz rendeset dugni, de többszöri alkalommal se tudja, hogy mit csináljon, és ott maradsz egy rövid és szär szex után, és nézel bambán, hogy a pasi elment, veled meg nem tud mit csinálni.


Nem szép dolog lenézni senkit, de egy férfinek sok tapasztalatra van szüksége ahhoz, hogy egy nőnek tudja hogyan okozzon örömet, és a szűz fiúk ezt nem igazán tudják még. Ezért jogosan választanak a tapasztalt nők esetleg tapasztaltabbat.

2012. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!