Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom nagyon szeretné már...

A barátom nagyon szeretné már a testi kapcsolatot mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szűz lány. Először van barátom, nagyon örültem hogy végre találtam valakit. Sokat vagyunk együtt viszonylag, jól érzem magam a társaságában. Nem csak egy pár vagyunk hanem (vagy lehet hogy inkább csak?)jó haverok is. Szeretjük egymást oltani és nekem picit hiányzik is a babusgatás, hogy kapjak egy szál virágot, hogy becézgessen... Na meg egyre többször kerül szóba a testiség. Nekem azért ez elég korai 3 hét után... alig ismerjük egymást. Megértem 20 éves egyetemista eltérnek az igényeink. De azért még picit korai. Bár barátnőm így fejezi ki magát: én 1 hónapot szoktam mondani nem vagyok már szűz kislány (18 éves) - oké én azért ha nem lennék szűz is várnék 3-4 hónapot :S vagy nekem rossz a felfogásom? :(

17/L


2011. nov. 4. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
0%

"Hát másfél év lett. És azóta már a felesége vagyok. Én 21 voltam, ő 26 akkor. "

Akkor jöjjön az ellenpélda.

A másfél stimmel. Szűz voltam én is, első barátom. De nem év volt, hanem másfél hét, mire (ahogy itt sokan fogalmaznának) szétdobtam neki a lábam.

Esküvőnk nem volt (lehet, mert nem húztam a szexet évekig?...xD)

De együtt élünk, van egy közös gyerekünk, és nem vagyok rib@nc attól, hogy voltak/vannak szexuális igényeim (sztem lesznek is.)

23N

2011. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%
kiemelnék néhány mondatot a kérdésedből: "Szeretjük egymást oltani és nekem picit hiányzik is a babusgatás, hogy kapjak egy szál virágot, hogy becézgessen... ", "alig ismerjük egymást." szerintem nem ez az a pasi, akivel el akarod veszteni. nem azt mondom, hogy az elsőnek feltétlenül szerelemből és több hónap után kell megtörténnie, de kell hozzá bizalom és egy nagy adag szexuális vágy a partner felé. a kérdésedből és az eddigi kommentjeidből én azt veszem ki, hogy nálad egyik sincs meg. nos a bizalom még változhat (bár amilyen képet festettél a pasiról, ebben sem vagyok biztos), de ha semmilyen vágyat nem érzel iránta, akkor felejtős. szerintem.
2011. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:
100%

Ha nem vagy szerelmes, akkor semmiképp. Ha ő is szeret, akkor pedig tud várni. Ha elmondod neki és nem tetszik neki, akkor mehet ahova akar... Az nem érdemel meg.

Ha megteszed és lelép egy hónap múlva, akkor meg bánni fogod.

2011. nov. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim válasza:
100%
Szerintem butaság, hogy eltekik mondjuk 1-3 hónap és le kell feküdnöd vele.! Csak akkor kell ha már teljes mértékben megbízol benne!
2011. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

"Ha nem vagy szerelmes, akkor semmiképp."

Igazad van, de szerintem ha nem szerelmes, akkor nem valószínű, hogy az lesz a későbbiekben (eddig nem alakult ki, akkor nagy valószínűséggel ezután sem fog.)

Akkor meg a kapcsolatnak sincs sok értelme.

Én legalábbis így látom.

2011. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem butaság, hogy eltekik mondjuk 1-3 hónap és le kell feküdnöd vele.! Csak akkor kell ha már teljes mértékben megbízol benne!"


Mégis milyen szerelem az, ahol a felek még hónapok múlva sem bíznak egymásban? Ez megint csak egy hülye kifogás.

2011. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!