Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom nagyon szeretné már...

A barátom nagyon szeretné már a testi kapcsolatot mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szűz lány. Először van barátom, nagyon örültem hogy végre találtam valakit. Sokat vagyunk együtt viszonylag, jól érzem magam a társaságában. Nem csak egy pár vagyunk hanem (vagy lehet hogy inkább csak?)jó haverok is. Szeretjük egymást oltani és nekem picit hiányzik is a babusgatás, hogy kapjak egy szál virágot, hogy becézgessen... Na meg egyre többször kerül szóba a testiség. Nekem azért ez elég korai 3 hét után... alig ismerjük egymást. Megértem 20 éves egyetemista eltérnek az igényeink. De azért még picit korai. Bár barátnőm így fejezi ki magát: én 1 hónapot szoktam mondani nem vagyok már szűz kislány (18 éves) - oké én azért ha nem lennék szűz is várnék 3-4 hónapot :S vagy nekem rossz a felfogásom? :(

17/L


2011. nov. 4. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
0%

"Attól hogy valaki nem teszi szét a lábát egy hónap után nem begyöpösödött."


Nem azzal van a gond, hogy szétteszed egy hónap után. Nagyon sok szűz lány igen is kívánja a dolgot már rögtön az elején, de valami hülye társadalmi nyomás miatt nem képesek megvalósítani a vágyaikat, mert akkor azt hiszik, hogy egyből ribancnak fogják tartani, holott erről szó sincs.

Nem egy hozzászólás született már más kérdésekben, miszerint a csajok sem becsülik meg a szűz srácokat, akkor fordítva, miért becsüljünk meg titeket?

2011. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
Kedves 65%! Köszönöm:D Az én véleményem szerint normális pasit könnyebb találni, mint normális csajt:D valamiért a fiúk sokkal kevésbé görcsösek ebben a témában, ezenkívül nincsenek hülye téveszméik sem:D
2011. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim válasza:
100%
Drága Nyuszi..Árulkodik rólad a rengeteg intelligenciád...Én még tanulnék a helyedben. :)
2011. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim válasza:
GOndolom kedves kérdező, látod, hogy feküdj -e le vele ,illetve ne feküdj le vele, kb 50-2 lett.....:) Nincs min gondolkodni szerintem :D
2011. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
Én is ezen az elhatározáson vagyok... de értékelem az ellenzék véleményét is :) köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 10. 17:21
 56/66 anonim ***** válasza:

Mit kéne tanulnom?:) Nem hiszem, hogy az intelligencia felmérhető egy bizonyos témában alkotott véleményről, vagy igen?:)

Nyusz

2011. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

"Drága Nyuszi..Árulkodik rólad a rengeteg intelligenciád...Én még tanulnék a helyedben. :)"


Csak a szokásos. Ha valaki nem azt mondja, amit te, vagy már nem tudsz mit mondani, akkor jöhet a lehülyézés.

2011. nov. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Én is így érzem...de gondoltam azért megkérdezem:D
2011. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az már régen rossz ,hogy vadidegenektől kérsz tanácsot. Nem vall nagy bölcsességre és biztosságra.


Szerintem akkor feküdj le vele ,amikor késznek érzed magad testileg lelkileg. Ha a fiú szeret ,akkor képes felfogni és megbecsülni.


Mikor én megismertem a párom, akkor már 3 hónapja kerülgettük egymást és a járás után másfél hónappal feküdtünk le (igaz mindkettőnknek első volt) ,de a 3 hét ismeretség az nem valami nagy :S


Szóval várjál még egy kicsit, ha neked erre van igényed. Kicsit hamarabb be lehet vezetni a pettinget, egymás kielégítésnek alternatív módszerét és akkor ő is kapott valamit belőled, és te sem feküdtél le vele.


Mondjuk nálam a sorrend mindig úgy megy, hogy megismerkedés -> barátkozás/ismerkedés -> járás. Szóval én már nem zsákbamacskát kapok. Szóval nekem elég furi amit írtál.


Szóval ennyit tudok neked tanácsolni.


22/L

2011. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

Hú, mennyi az idióta itt! Na most akkor mondok egy baromi botrányos dolgot: BARÁTOM RÁM MÁSFÉL ÉVET VÁRT!!! Igen, nem írtam félre.


Nagyon gátlásos voltam, ezt ő tudta is rólam. Mondtam, hogy nem fog ez nekem könnyen menni. Azt mondta, hogy addig vár, ameddig én szeretném. (és aki szeret, az így is áll hozzá)

Hát másfél év lett. És azóta már a felesége vagyok. Én 21 voltam, ő 26 akkor.

Ezt neked kell érezned, és nem a pasi farkának.


A másik: ha úgy érzed, hogy nem adja meg neked azt a törődést, amit megérdemelsz, akkor tiplizz. Fiatal vagy még, találsz mást. Az állandó ugratás, meg a viccelődés jó dolog, csak az a gond, hogy az ember ilyet nem annyira a párjával csinál, hanem a kisöccsével. Világosítsd fel, hogy mire van szükséged, ha nem veszi a lapot, hát hello-szia.


24/n

2011. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!