Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom nagyon szeretné már...

A barátom nagyon szeretné már a testi kapcsolatot mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szűz lány. Először van barátom, nagyon örültem hogy végre találtam valakit. Sokat vagyunk együtt viszonylag, jól érzem magam a társaságában. Nem csak egy pár vagyunk hanem (vagy lehet hogy inkább csak?)jó haverok is. Szeretjük egymást oltani és nekem picit hiányzik is a babusgatás, hogy kapjak egy szál virágot, hogy becézgessen... Na meg egyre többször kerül szóba a testiség. Nekem azért ez elég korai 3 hét után... alig ismerjük egymást. Megértem 20 éves egyetemista eltérnek az igényeink. De azért még picit korai. Bár barátnőm így fejezi ki magát: én 1 hónapot szoktam mondani nem vagyok már szűz kislány (18 éves) - oké én azért ha nem lennék szűz is várnék 3-4 hónapot :S vagy nekem rossz a felfogásom? :(

17/L


2011. nov. 4. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
30%

Ez a kiérdemlős dolog akkoriban volt menő, mikor még volt egy hosszú udvarlási folyamat és a legintimebb dolog, amit egy lány engedett, az az volt, hogy négyszemközt is szóba állt a hapekkal.


Ezen már egy pár száz éve túl vagyunk.


Ha több hónapos várakozási időt akarsz, kezdj korodbelivel.

2011. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
Hamarosan 18 leszek...ő meg nemrég lett 20 éves hol nem korombeli? Ne mondjátok hogy akkora nagy a különbség... Ha 24 évessel kezdenék még meg is érteném...
2011. nov. 4. 23:19
 13/66 anonim ***** válasza:
47%

itt nem a korkülönbségről van szó, inkább a gondolkodás és életviteli különbségről.

szerintem dobd...azért a 3-4 hónap tényleg alap.


én minimum 7 vagy 10 hónap után lennék képes lefeküdni valakivel elveszteni a szüzességemet. én ilyen vagyok és próbálok az én rezgésgintartományomhoz közelálló lányt találni.

még nem találtam, de akkor sem fogok ribancokat felszedni akkor inkább várok 25 éves koromig és elmegyek 1 ku.rvához.

arra szeretnék kilyukadni, hogy szerintem te és ő 2 teljesen különböző ember vagytok. lehet, hogy találsz jobbat is mint ő.

2011. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
77%

Mégis úgy tűnik, hogy a gondolkodásmódotok nagyon eltér. Te járnál egy 15-16 éves fiúval? Nyilván nem.


Az egyetem egy más világ. Kikerülsz a szabályok alól, magadnak kell megszervezned mindent. Félállásos kulimunkák, hogy fenn tudd tartani magad a koliban, vagy az albérletben és kevésbé függj a szülőktől, már ha vannak.


Hiába csak ~2 év a különbség, ez jelen pillanatban pont elég. Egy 24 évestől se lennél most számottevően messzebb, mint egy 20 évestől.

2011. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a 15-16 évesekkel... szerintem a kor rohadtul nem minden... És nem érzem hogy nagy különbség lenne köztünk. Csak a szexuális igényeink különböznek. És szerintem néha le kell szállni az egyetemista felfogásból ha valaki komoly kapcsolatot szeretne.
2011. nov. 4. 23:37
 16/66 anonim válasza:
48%
A barátom 2 évig várt rám, de megtette, mert szeret. Az, hogy 3hét után szóba hozza a dolgot, nem vet rá túl jó fényt, pláne hogy 20éves létére 2-3 hónapos kapcsolatai voltak..
2011. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim válasza:
65%

Szia!

Legtöbb mai lány sajna már egyből odaadja magát, ez a normális.. Én 16 éves voltam mikor összejöttem a barátommal, első kapcsolatom volt nekem is.. cirka fél év!! után feküdtünk le egymással. Nem sürgette se ő,se én.. Várt rám türelmesen.. Volt 1-2 próbálkozása közben,de elfogadta, hogy én még nem akarom... Utólag bevallotta, hogy ha 1-2 hónapon belül megadtam volna magam, akkor ott is hagyott volna.. Kell, hogy egy lánynak tartása legyen!!! Mai világba már nagyon nincs.. Mi még ennyire más generációk lennénk?! Azóta együtt vagyunk.. Én 20 Ő 21 éves.

2011. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim válasza:
72%

szia :) én a te helyedbe várnék ezzel igenis ha szeret várjon rád az én párom várt rám több mint fél évet és ő is 20 volt akkor azóta 4 év telt el és mindig vele vagyok

ettől nem lesz tartós a kapcsolatotok csak trófeának fog tekinteni rád akit megszerzett magának mint a többit nem becézget, nem visz neked virágot, nem babusgat akkor mit csinál ? ha szeret meg vár, ha nem vár rád akkor csak qrásra kellesz neki

2011. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
71%

Akkor most jöjjön egy vélemény egy olyan lánytól, aki 1 ÉVET várt az első alkalommal, és 4 ÉVE él boldog és szerelemmel teli párkapcsolatban a párjával.

A legfőbb elv: ha egy fiú IGAZÁN SZERET, akkor képes BÁRMENNYIT várni Rád. Hidd el, mondjon itt bárki bármit, vágyak és egyetem ide vagy oda, ha az a fiú szerelmes Beléd, akkor képes lesz várni, mert nem azért van Veled, hogy megdugjon...

Én eleve soha nem is jöttem össze olyan fiúval, akivel nem voltunk kölcsönösen szerelmesek egymásba. A mostani barátommal 16,5 évesen ismerkedtem meg, Ő akkor 18 múlt. Neki megcsókolni se hagytam magam 1 hónapig, mert nekem ahhoz is mélyebb érzelmek kellenek, nem elég egy randi... A barátom pedig tepert, levett a lábamról, a tenyerén hordozott, éjjel-nappal keresett, hogy meghódítson. Sikerült neki, és onnantól, hogy elcsattant az első csók, elválaszthatatlanok vagyunk, onnantól együtt tervezzük a jövőnket, pl. most költöztünk össze, és pár éven belül a házasság is a tervek között szerepel.

Már a kapcsolatunk elején elmondtam a barátomnak, hogy nem fogom egykönnyen beadni a derekam, egyrészt azért, mert eléggé vallásosan neveltek (kb úgy h az az ideális, ha a nászéjszakán veszítem el a szüzességem), másrészt több csalódás is ért már. És nekem valóban fontos volt a szüzességem, és az, hogy kinek adom, és hogy az első alkalom olyan legyen, amilyenről mindig is álmodoztam. Persze szép lassan felfedeztük egymás testét, pettingeltünk, és orálisan kényeztettük egymást. Kb 10 hónapja jártunk, mikor úgy éreztem, hogy IGEN, AKAROM, minden porcikámmal, mert IMÁDOM Őt, és akkor sem fogom megbánni, hogy Vele veszítettem el, ha másnap elhagy. Ekkor elmentem nőgyógyászhoz és fogamzásgátlót írattam (persze ez több hetes procedúra volt a vérvétel és a Leyden-mutáció vizsgálat miatt), mert én ezt a módszert tartottam a legmegbízhatóbbnak, és a barátom is támogatott benne. Végül is a dolog az évfordulónkon történt meg, gyönyörű volt, életem egyik legcsodálatosabb éjszakája, amit soha nem fogok elfelejteni. És miért volt az? Mert közben végig arra tudtam csak gondolni, hogy mennyire szerelmes vagyok ebbe a fiúba és mennyire boldoggá tesz, és a szeretkezés a szerelmünk kifejezésének legintimebb módja... És éreztem rajta is, hogy úgy érzi magát, mintha neki is ez lenne az első (előttem egy lánnyal volt, vele 2 évig...) és éreztem, hogy mennyire szerelmes Ő is.

A szeretkezés azóta is mindig csodás és szerelemteljes, és még mindig ugyanúgy odavagyunk egymásért, mint a legelején.

De persze egy év még nem is olyan sok idő... Viszont ismerek olyan fiút is, aki 4 ÉVET várt a barátnőjére (a srác 18 volt, mikor összejöttek), és most már lassan 7 éve vannak együtt.

Aztán a barátnőimnél is csupa ilyen számokat mondhatok: 6 hónap, 9 hónap, 1,5 év, 2 év(!). És ahol a fiú igen is tudott várni, azok a kapcsolatok ma is - 4-5 éve - tartanak.

Egy kapcsolatnak NEM a testiség az alapja, azon kívül rengeteg dolgot lehet művelni. Igen, a szeretkezés a hab a tortán, de nem a szex tesz kapcsolattá egy kapcsolatot.

A leírtak alapján nem úgy tűnik, mintha a barátod hűdenagyon szerelmes lenne Beléd, és hidd el, nem éri meg olyasvalakivel elveszíteni, aki csak rávesz, hogy megdughasson, de közben nem érez irántad mélyebb érzelmeket. És rengeteg lányt hallottam már emiatt panaszkodni, hogy megbánták, mert utólag rájöttek, hogy csak kihasználta őket a fiú...

NE hagyd, hogy kihasználjon ez a srác! Amíg nem érzed magad igazán szerelmesnek, és ő nem érezteti Veled, hogy ugyanígy érez irántad, amíg nem mondja azt, hogy bármeddig várna Rád/ vagy legalább is amíg ezzel nyaggat, amíg TE nem érzed magad késznek rá, addig NE tedd meg!

Hidd el, létezik még a világon sok fiú, akik bármit megadnának érte, hogy egy olyan barátnőjük legyen, akin nem ment végig a fél város 18 éves korára, és nagyon sok fiú hálát adna az égnek, ha egy szűz lánnyal lehetnének együtt- és a legfontosabb, hogy igen is van bőven olyan fiú, aki tud tiszta szívből szeretni és tudna Rád bármeddig várni. Érdemes megtalálni a megfelelő fiút, hogy tényleg szép emlék maradjon az első, mintsemhogy aztán egész életedben bánd a dolgot!

20/L

2011. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
67%

A legutolsó válasza kicsit túlzás. Mert a pasikon nagy a hormonális nyomás, nem kéne szenvedtetni őket olyan sok ideig! De nekem is az a véleményem h ez a pasi csak a testedet akarja, persze h kedves, na vajon miért? Mi az amit megtett eddig érted? Hogy fejezi ki a szeretetét? Mennyire megértő, vagy csak a saját érdekét nézi?

Szerintem, normális ahogy érzed, és a leliismereted mindig megsugja. Majd sexelsz, ha lelkileg nyitott leszel rá. Kérdezd meg a srácot, mit gondol szerinte neked mikre lenne szükséged! (érzelmek virágok...) bár ha ezután meg csak azért csinál romantikus dolgokat , h közeleb kerüljön a lyukhoz, akkor megint ott vagyahol a part szakad, h nem bizol benne. De azt se pártolom, aki sportot űz abból, h húzza az időt a fiunál, csakogy legyen tekintélye. a pasi meg nem bírja és jól megcsalja vhol.

2011. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!