Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom nagyon szeretné már...

A barátom nagyon szeretné már a testi kapcsolatot mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szűz lány. Először van barátom, nagyon örültem hogy végre találtam valakit. Sokat vagyunk együtt viszonylag, jól érzem magam a társaságában. Nem csak egy pár vagyunk hanem (vagy lehet hogy inkább csak?)jó haverok is. Szeretjük egymást oltani és nekem picit hiányzik is a babusgatás, hogy kapjak egy szál virágot, hogy becézgessen... Na meg egyre többször kerül szóba a testiség. Nekem azért ez elég korai 3 hét után... alig ismerjük egymást. Megértem 20 éves egyetemista eltérnek az igényeink. De azért még picit korai. Bár barátnőm így fejezi ki magát: én 1 hónapot szoktam mondani nem vagyok már szűz kislány (18 éves) - oké én azért ha nem lennék szűz is várnék 3-4 hónapot :S vagy nekem rossz a felfogásom? :(

17/L


2011. nov. 4. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%

"Utólag bevallotta, hogy ha 1-2 hónapon belül megadtam volna magam, akkor ott is hagyott volna.."


Na, én ezért a szövegért hagytam volna ott azon nyomban! Szóval próbálkozott, és ha netán elragadnak a vágyaid iránta, megdug és jól ott hagy??? Tudja, ki tesztelgessen, fúúú, lehet, hogy Te toleráltad, de engem ez nagyon felbosszantott volna - annak ellenére, hogy alapból én sem vagyok az elsietett szex híve! De ez meg a másik véglet, ami úgy a 60-as évek fel dívott. (HOgy aki a saját vőlegényének enged, az is bukott lány, mert akkor biztos másnak is enged - egyszer írt itt ilyet valaki, beteg egy logika volt)


Kérdezőnek:

látom is lelki szemeim előtt, milyen típussal jöttél össze, ismerem a fajtáját, kérlek, hidd el egy 30 éves nőnek, hogy ez a srác Téged NEM SZERET - és a múltjából ítélve kétlem, hogy bárkit is tud szeretni!!!


"Először van barátom, nagyon örültem hogy végre találtam valakit."

Na itt kezdődik a baj, valószínűleg nem tengsz túl az önbizalomtól és azt hiszed, köteles vagy hanyatt esni, ha egy hímnemű kegyeskedik rád nézni és érdeklődni irántad.


"Sokat vagyunk együtt viszonylag, jól érzem magam a társaságában. Nem csak egy pár vagyunk hanem (vagy lehet hogy inkább csak?)jó haverok is. Szeretjük egymást oltani és nekem picit hiányzik is a babusgatás, hogy kapjak egy szál virágot, hogy becézgessen..."

Kissé bizonytalanul, ellentmondásosan írsz a kapcsolatról, mintha magadat is győzködni kéne. Ez nem szerelem, részedről sem, mert túl sok okot se ad rá a gyerek és részéről nyakamat rá, hogy nem!!!!! 3 hét után hiányzik a kedvesség? Akkor szerinted mi lesz később???


De dugni meg persze akar, udvarolni nem - felejtős!!!

Az, hogy 20 éves egyetemista, nem jogosítja fel semmire. Én 20 éves nem szűz egyetemista lányként se feküdtem volna le 3 hét után valakivel. Teljesen normális, hogy 17 évesen, szűzen Neked gyors ez a tempó!


Kérlek hallgass a megérzéseidre és ne csinálj hülyeséget, mert ilyen megalapozással nem számíthatsz arra, hogy a fickó majd figyelmes, gyengéd lesz és hatalmas orgazmusokat ad neked. Várj inkább,biztos lesz valaki, aki szeretni fog, és aki kiérdemli a bizalmadat, aki nem akar lerohanni, és akivel nagyobb eséllyel kezdheted pozitív élménnyel a szexuális életed.

2011. nov. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
40%

"3-4 hónap kínzás? azt hittem még keveset mondtam"


Nyugodtan várasd szerencsétlent, de ne csodálkozz, ha p.csán leszel rúgva. A szeret, akkor megvár dumának van egy másik oldala is, ha te szereted, akkor nem kéreted szerencsétlent. Ugyan miért kéne több hónap megismerni valakit? Ha már a barátodnak nevezed, akkor nyilván vonzódsz hozzá és ismered valamilyen szinten, és nem egy teljesen idegen személy. De rühellem az ilyen hülye szűzk.rvákat. A figyelmet, törődést, randik fizetését elvárják, de amikor az ember megőrül egy kis testi kapcsolatért, akkor jön a te is csak azt akarod baromság.

2011. nov. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
61%

Előző, te egy kicsit el vagy tévedve, egyrészt, a Kérdező pont hogy azt írja, hogy figyelmet, kedvességet se nagyon kap, másrészt, ha egy 17 éves szűz lány várni szeretne, az nem a direkt "kínzás" kategória.

Nem kéne először mondjuk fokozatosság, petting - ami során jó esetben mindkét fél kielégül, tehát a pasit se kell annyira sajnálni. (Jaj szegény, hogy sírva ne fakadjak)

És valamirevaló férfi ilyen esetben sem lép félre.

Ha szeretik egymást, előbb-utóbb úgyis kialakul a dolog. Ha a lány érzi, hogy a srác szereti és bízhat benne, úgyis haladni fog előre a testi kapcsolat is. A Kérdező pont ezt a bizalmat nem érzi, és jól is teszi, ha nem nyomja el magában az emiatti kételyeit.

2011. nov. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
84%
Én 20 vagyok és szűz. De soha nem gondoltam, hogy ha úgy alakulna akkor képes lennék 1 hónapnál többet várni a dologgal. Felesleges. Ha valakivel nem érzed már az elején azt hogy le tudnál vele feküdni, kívánod, vágysz a közelségére stb akkor nem fogod azt érezni 2-3-6 hónap múlva se. Nyilván nem az első pár randin kell megtörténnie, de ha ismerkedtek akkor normális esetben nem heti 1 találkozás van, hanem 3-4 vagy mégtöbb. Az 1 hónap alatt már 12-16 alkalom, jó esetben 1-2 óra mind és nem csak 5 perc. Ez alatt elég rendesen el lehet beszélgetni, leszűrni a másik értékrendjét gondolkodásmódját. Szal elég idő, hogy megismerd és megbízz benne. Egyébként ha valaki rafkós és át akar b@szni az 4 hónapig is tud etetni a meséivel, szal az idő nem garancia semmire.
2011. nov. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
De ha csak megdugni akarna akkor lelépne pár hónap után. Minek teperne nálam ha valakit két hét alatt is megkaphatna... :) Szép lánynak tartom magam de azért nem vagyok egy bombanő hogy valaki csak azért is teperjen értem hogy megdugjon, ha azért hónapokat is kelljen várnia. És nem értek egyet az 1 hónapos dologban. Nyilván a vonzalom meg van, anélkül nem elegyedek párkapcsolatba. Testileg kész is lennék a szexuális életre lélekben azonban nem. Mint mondtam nem a vonzalom hiányzik hanem a kötődés. még mindig úgy érzem mintha körülbelül egy hete ismernénk csak egymást. Van viszont barátom akit kb 2 éve ismerek de olyan mintha már gyerekkorunk óta cimbik lennénk... Én bizalmatlan típus vagyok és nem érzem még késznek magam a dologra...
2011. nov. 5. 09:12
 26/66 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt a lényeg. Hogy lelkileg nem érzed magad késznek rá, plusz a leírásokból nem az derül ki, hogy közöttetek dúl a szerelem.

Hiába mondják itt sokan, hogy ne jöjjünk azzal a dumával, hogy ha egy fiú igazán szeret, akkor képes várni, mert ez csak kínzás. Nekem minden ismerősömnél ott lett tartós a párkapcsolat, ahol vártak több hónapot, vagy évet, és ahol már az elején odaadta magát a lány, ott vége is lett a kapcsolatnak. És nem azért kell várni, mert a lányok kínozni akarják a fiút, hanem mert igen is fontos lelkileg késznek lenni rá, és fontosak az érzelmek, mert lehet, hogy egy fiúnak semmit nem számít az első, de egy lányban életre szóló nyomokat hagyhat. Ha egy 17 éves lány pár hét után nem akarja odaadni magát egy srácnak, aki cseppyni jelét nem mutatja a szerelmének, az teljesen normális.

Bármit mondanak itt mások, az a legjobb, ha olyasvalakivel veszíted el, akivel kölcsönösen egymásba vagytok zúgva- tehát nem csak jól elvagytok együtt, hanem folyton azt érzed, hogy minden percedet vele töltenéd, minden gondolatod körülötte forog, hogy mindig hiányzik, ha nincs veled, ha pedig ott van, akkor boldogabb vagy, mint valaha - és akivel kölcsönösen bíztok egymásban. Amíg ilyen kétségek vannak benned, addig NE csinálj vele semmit. És tényleg vannak még férfiak a világon, akik bármennyit várnának, én rengeteget ismerek. Érdemes megvárni a megfelelő embert, hogy életre szóló SZÉP emlék maradjon az első alkalom, ne pedig fájdalommal teli, amire úgy emlékszik vissza az ember, hogy bárcsak ne tette volna.

2011. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim válasza:
94%

Csávó létemre azt mondom, a kapcsolat kezdetétől fél évet várj.

Ha vki szeret, meg tudja várni, aki meg csak dugni akar, az feladja ennyi idő alat.:D

2011. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim válasza:
100%
ne mindig hallgass barátnőkre, mert nem velük vagy együtt a barátod, hanem veled. és nem, nem rossz a felfogásod. én büszke lennék rá, ha az én környezetemben lenne 17 évesen olyan lány aki még szűz és egy pici esze is van, mint neked(szerintem ne érezd cikinek ha szűz vagy mint a többi 15 év környékén lévők, hanem pont hogy légy rá büszke)
2011. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim válasza:
93%

Nyugodtan várj 3-4 hónapot, ha tényleg szeret, és nem azért van veled hogy megdugjon, akkor vígan kibírja. És igen, végre egy olyan lány, aki nem dobja oda magát a faszinak 1hét után. Nagyra becsülöm a gondolkodásod, és ne adj az idióták válaszára. Ha komoly kapcsolatot szeretnél vele, akkor húzd addig, ameddig neked jó. Ha csak szexet, akkor akár most is lefekhetsz vele. És igen, 20éves, most dugna mindent mint a nyulak, de ettől függetlenül, ha téged akar, és nem csak egy dugásra, akkor ki fogja vígan bírni. Nagyon jó felfogásod van, ritka ez. Később becsülni fognak érte, hogy nem adtad oda magad 1 hét 1hónap után. A pasik jobban szeretik azokat a lányokat, akikért meg kell küzdeni, hiába nem vallják be. Azokat, akiket gyorsan megkapnak, felejtősek is lesznek általában. Persze nem minden esetben. De szerintem nagyon korrekten gondolkodsz. Ha nem vagy még felkészülve rá, akkor ne csináld. Csak azért, mert egy hímnemű azt szeretné. Várj vele, akár 3-4 hónapot.Ismétlem, ha komolyan vesz, akkor simán vár annyit..sőt...Ismerőseim 5-6-7 hónapot is vártak az elsővel...És azóta is együttvannak, mert ott tényleg szeretik egymást, és nem csak azért volt vele a fiú, hogy megdugja. Mert az alatt a 6-7 hónap alatt, talált volna magának 10 másik lányt, aki könnyűvérű. Végre egy ilyen normális gondolkodású, nem elbaszott ribanc.

20/l

2011. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
0%

„Előző, te egy kicsit el vagy tévedve, egyrészt, a Kérdező pont hogy azt írja, hogy figyelmet, kedvességet se nagyon kap, másrészt, ha egy 17 éves szűz lány várni szeretne, az nem a direkt "kínzás" kategória.”


Azt írta, hogy : Szeretjük egymást oltani és nekem picit hiányzik is a babusgatás, hogy kapjak egy szál virágot, hogy becézgessen.


Ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem figyel rá. Sőt ezek az elvárások elég infantilisek, babusgatás, becézés, mintha valami apát keresne nem is pasit.


”Nem kéne először mondjuk fokozatosság, petting - ami során jó esetben mindkét fél kielégül, tehát a pasit se kell annyira sajnálni. (Jaj szegény, hogy sírva ne fakadjak)”


Ja, azt hiszitek, ha van egy kis petting, akkor a dolog már le is van tudva hónapokra.


”És valamirevaló férfi ilyen esetben sem lép félre.

Ha szeretik egymást, előbb-utóbb úgyis kialakul a dolog. Ha a lány érzi, hogy a srác szereti és bízhat benne, úgyis haladni fog előre a testi kapcsolat is. A Kérdező pont ezt a bizalmat nem érzi, és jól is teszi, ha nem nyomja el magában az emiatti kételyeit.”


De nem is vár hónapokat, ha szűz a lány, ha nem az. Rohadtul unom már ezt a szeret, akkor megvár dumát. Várni kell a csajra hónapokat, mert mekkora király dolog már, hogy szűz, holott az csak egy állapot, nem valami kincs. Ha pedig a csaj szeretné, vagy vonzódna a sráchoz, akkor fizikailag is kívánná. Sőt, ha szereti, akkor azzal is tisztában van, hogy figyelni fog rá és nem fog neki fájdalmat okozni az ágyban. Akkor azt is értsétek meg, hogy egy férfinak, kortól függetlenül szüksége van a szexre. Ha a szűz kislány ezt nem fogja fel, akkor nem elég érett egy kapcsolatra és húzzon vissza babázni, de ne játssza akkor a Nőt.

2011. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!