Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom nagyon szeretné már...

A barátom nagyon szeretné már a testi kapcsolatot mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szűz lány. Először van barátom, nagyon örültem hogy végre találtam valakit. Sokat vagyunk együtt viszonylag, jól érzem magam a társaságában. Nem csak egy pár vagyunk hanem (vagy lehet hogy inkább csak?)jó haverok is. Szeretjük egymást oltani és nekem picit hiányzik is a babusgatás, hogy kapjak egy szál virágot, hogy becézgessen... Na meg egyre többször kerül szóba a testiség. Nekem azért ez elég korai 3 hét után... alig ismerjük egymást. Megértem 20 éves egyetemista eltérnek az igényeink. De azért még picit korai. Bár barátnőm így fejezi ki magát: én 1 hónapot szoktam mondani nem vagyok már szűz kislány (18 éves) - oké én azért ha nem lennék szűz is várnék 3-4 hónapot :S vagy nekem rossz a felfogásom? :(

17/L


2011. nov. 4. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:

ha nem lennél szűz akkor nem várnál ennyit...most így gondolod később nem


hogy mit csinálj? ez egyedül a te döntésed...képes vagy odaadni neki most a szüzességedet vagy még vársz vele...és tőle függ hogy erre mit fog reagálni

2011. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 Ucsiha Madara ***** válasza:
85%
Tedd meg vagy ne tedd meg. De ne próbáld.
2011. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
0%
jelentettem.
2011. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
84%

Én mint, 20 éves egyetemista lány, óva intelek csoporttársainktól. :D Néha nagyon fáj hallgatni, hogy ezek milyen kegyetlenül kihasználják a kiscsajok naivitását.

Ha szűz vagy, várj pár hónapot, vagy amennyit akarsz. Valszeg görcsben áll majd a farka, de ha tényleg kellesz neki kibírja. Ha nem, akkor felejtős volt eleve.

2011. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 Big Boss válasza:
41%
3-4 HÓNAPOT(csak a végét olvastam) kijelentem, h TE EGY FÉRFI KÍNZÓ VAGY
2011. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
18%
3-4 hónapot váratni egy 20 éves srácot nem a legjobb ötlet. Ha most nem érzed, hogy szívesen lefeküdnél vele, akkor 3 év múlva se fogod.
2011. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
3-4 hónap kínzás? azt hittem még keveset mondtam... Hát nem tudom egy embert frissen megismersz és összejöttök abból 1 hónap még csak az ismerkedés. Utána meg egyből dugni? így megy? hát nem tudom nekem azért ahhoz hogy lefeküdjek valakivel kell a kötődés a bizalom... vagy valami...
2011. nov. 4. 23:11
 8/66 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy nem érzem hogy lefeküdnék vele. nőből vagyok nekem is vannak vágyaim de nem szívesen dobnám oda magam 3 hét után. azért a 2 hónap már bocsánat de egy tartásos nőben kellene lennie annyinak hogy kivárja... És amelyik pasi nem tud legalább ennyit várni az nem is érdemli meg a lányt.
2011. nov. 4. 23:13
 9/66 anonim ***** válasza:
0%

a mai ribanc társadalom 2-3 nap után dobja magát oda.



sajnos a pasid 1 tipikus ribancokhoz szokott fas.zkalap....ez van!!!

2011. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Még pluszba rossz, hogy azt mondta a leghosszabb kapcsolata 2-3 hónap volt... ez kb azt jelenti nekem hogy elvolt a csajjal sikerült megdugni és pápá... És hogy nála már úgy az első hónapban meg szokott lenni a lány, mert szerinte ettől teljes a kapcsolat. Oké hogy ezt mondja mondjuk 3 hónap után. meg is értem. de 3 hét??
2011. nov. 4. 23:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!