Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom nagyon szeretné már...

A barátom nagyon szeretné már a testi kapcsolatot mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szűz lány. Először van barátom, nagyon örültem hogy végre találtam valakit. Sokat vagyunk együtt viszonylag, jól érzem magam a társaságában. Nem csak egy pár vagyunk hanem (vagy lehet hogy inkább csak?)jó haverok is. Szeretjük egymást oltani és nekem picit hiányzik is a babusgatás, hogy kapjak egy szál virágot, hogy becézgessen... Na meg egyre többször kerül szóba a testiség. Nekem azért ez elég korai 3 hét után... alig ismerjük egymást. Megértem 20 éves egyetemista eltérnek az igényeink. De azért még picit korai. Bár barátnőm így fejezi ki magát: én 1 hónapot szoktam mondani nem vagyok már szűz kislány (18 éves) - oké én azért ha nem lennék szűz is várnék 3-4 hónapot :S vagy nekem rossz a felfogásom? :(

17/L


2011. nov. 4. 23:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nem értek veled egyet. Akivel vitába szálltál ő mondott igazat. Ne haragudj.
2011. nov. 7. 15:41
 32/66 anonim ***** válasza:
4%
Ha érdekel egy "r*banc" véleménye: egy pasi nem attól fog megbecsülni csillagom hogy húzod az arcát. Én első nap lefeküdtem a párommal, és már három éve együtt vagyunk, megkérte a kezem, és azóta is imád. Az érzelmek nem a szextől függenek, és nem attól leszel "tartásos" nő, hogy szivatod szerencsétlen gyereket. Egy férfinak igenis vannak igényei, amiket ki kell elégíteni és pont. Ha nem akarsz szexelni az a te dolgod, de akkor legalább verd ki neki vagy pipázd le, mert azt nem várhatod el tőle hogy hónapokig kibírja orgazmus nélkül.
2011. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor mivel magyarázod azt hogy általánosságban azok a kapcsolatok hosszútávúak ahol nem történik meg az első pár hónapba a szex? Örülök hogy neked így összejött a dolog de én nem érezném helyénvalónak a dolgot... Anyukám is 7 hónap után a 18. szülinapján adta oda a szüzességét apukámnak és huszonakárhány éve boldog házasok. Ez olyan romantikus dolog szerintem... Én nem a jövendőbeli férjem keresem most egyenlőre csak egy normális kapcsolatot ahol odaadást és törődést kapok és nem csak a testi vágyak hajszolnak a szexbe... És nem tartalak ribancnak... (ha persze ezt az egyből lefekszünk dolgot nem játszottad el 20 másikkal is... :D)
2011. nov. 7. 15:51
 34/66 anonim ***** válasza:
5%
Előző vagyok, legyek mondjuk Nyuszi, hogy könnyebb legyen. Drágám, a szerelem szép dolog, de egy felnőtt kapcsolathoz hozzá tartozik a szex is, főleg egy húsz éves fiúnál. Törődj bele. Én személy szerint egyet értek azzal az előttem szólóval, aki azt mondta: a "szüzesség nem érték, csak állapot". Úgy beszéltek az első szexről, mintha valamiféle vizsga lenne, amire készülni kell, pedig nem az. A szex szórakozás, a szex játék, a szex élvezet. Nem egy foghúzás, amire lélekben készülni kell. Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor tetszik vagy nem, de azt is figyelembe kell venned, hogy a partnered mit szeretne, nem lehetsz önző, hogy csak a saját dolgaiddal törődj. Az, hogy te várni akarsz egy dolog...hogy ő nem, az egy másik. Miért gondolod, hogy neki kellene engednie? És am miért, ha 20al csináltam volna akk r*bancnak tartanál? Az értelmező kéziszótár szerint k*va az aki pénzért... nos én nem pénzért, és nem hússzal, (bár ha így lenne, az is magánügy), de sose vártam hónapokat.
2011. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:

Amúgy meg mi alapján gondolod, hogy azok a kapcsolatok hosszútávúak? Azért mert itt ezt írták? Szerintem minden kapcsolat egyedi, és megismételhetetlen, és minden szerelem más. Ami az egyikben működik, nem biztos, hogy a másikban is!

Nyuszi

2011. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Igen aki 20 pasival is lefeküdt már egy nap után azt rib*cancnak tartom nem kur*vának :D Csak tudod a szeretjük egymást dolog is kétoldalú. Ha szeret nem kér tőlem olyat amire még nem állok készen, ha szeretem nem váratom a végletekig... minden attól függ milyen oldalról közelíted meg a dolgokat. Nem feltétlenül a lánynak kell szét tenni a lábát csak mert férfiuraság nem tudja kontrollálni a farkát. Nem állatok vagyunk :/ Lehet neked megy komoly érzelmek nélkül nekem nem...
2011. nov. 7. 16:57
 37/66 anonim ***** válasza:
59%
Hmm, akkor kérlek magyarázd el a r*banc és a k*va közötti különbséget:D szerintem ez mindenkinek a magányügye, és hogy jössz ahhoz te vagy bárki más, hogy ítélkezz? Amúgy meg ne haragudj, de nem értelek... ha nincsenek komoly érzelmeid, akkor minek vagy vele??? Ebben az esetben miről beszélnünk? Én nem azt mondtam hogy neked kell engedni, de azt se várhatod, hogy csak ő engedjen. A kapcsolatok (a tartós kapcsolatok) a kompromisszumokról szólnak, és nem csak szex téren. Ezt meg kell értened neked is és neki is. Én csupán azt mondom, hogy szerintem nem attól függ hogy meddig vagy valakivel hogy meddig húzod az agyát... és röhejesnek tartom a tartásról meg a hasonlókról szóló szövegeket. Nem leszek attól rosszabb ember hogy hamar lefekszem valakivel, könyörgöm, ez nem a középkor.
2011. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
Nyuszi voltam ;)
2011. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a napok, a hetek, vagy a hónapok számán múlna ez a kérdés!Van, amikor az érzés kevés, hogy akármikor is megtörténjen és van, amikor elég, hogy pár nap után is megtörténhessen! Ezeket a dolgokat nem lehet kilóra, meg időre mérni! Egy dolog a lényeges, hogy azt tedd, amire te magad vágysz. Ha nem azt teszed, akkor az bármi jó erkölcsről is tanúskodik, mégiscsak álszentség!
2011. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Szerintem tökre normális hogy ilyen rövid után nem vagyok halálosan szerelmes. Nem is érdemes ennyi idősen. Igen szeretem jól elvagyunk. De nem egész életre szervezek... Amúgy a különbség a rib*anc ingyen csinálja azt amit a kur*va pénzért :D

Te nem tartod fontosnak hogy várjatok szex előtt de miért kell ócsárolni azokat akik várnak (helyesen - érezd magad mázlistának, hogy nem b*asztak át...)

2011. nov. 7. 20:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!