Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi ideig lehet 'váratni'...

Mennyi ideig lehet 'váratni' egy pasit a szeretkezéssel?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy 1hónapja ismerjük egymást, és 2 hete járunk. Eddig még nem jött fel a szex téma, de nem úgy csókol meg mikor kettesben vagyunk, mint aki közben nem arra gondol:) elvégre, 24éves a srác, szóval megértem, hogy igénye lenne rá. Én viszont hiába vagyok 19, még nem feküdtem le senkivel, csak ő ezt nem tudja. Nekem is lenne igényem a dologra, de nem akarom elkapkodni. Hamarosan valószínűleg úgyis beszélünk erről, de hogy mondjam el neki, hogy ne boruljon ki? Fiúk, ti az ilyesmire hogy reagálnátok? Ha nem lenne hajlandó értem még várni egy kicsit, akkor egyértelműen szakítsak vele? Szerintetek mennyi az az idő, ami még számára is kibírható várakozás, és egy kicsit még én is tudom szokni a gondolatot?:) Örülnék néhány tanácsnak.
2011. nov. 1. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elösször is muszáj lesz elmondanod hogy szűz vagy,2 dolog miatt is.jó ha tud róla hogy ne érje meglepetés a mésik dolog hogy így megértőbb lesz veled ha egy rendes srácról van szó..azt hogy meddig lehet váratni valakit az csak is rajtad múlik,ha igazán szeret és érdekled akkor akár 1 évet is.de szerintem ami még úgy elfogatható az kb olyan 6 hónap,én vártam már lányra 1 évet is.a mostani párommal 4 hónapja ismerjük egymást és még nem feküdtünk le,ő szintén szűz...
2011. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez teljes mértékben pasifüggö. viszont aki nem bir várni pár honapot is akár az meg sem érdemel.föleg ha nekiállna fenyegetözni azzal hogy ha nem fekszel le vele elhagy akkor tutira dobd ki.

van aki jobban viseli van aki nem.

én nem szeretem a szexet, volt egy pasim akivel 2 évig éltem együtt és sosem feküdtem le vele.de a mai napig engem akar,szoval ö nem azt nézte.és bárki mondhat bármit tudom hogy nem kurt félre.


a másik párom akivel 10 honapot voltam együtt,vele volt 2 szex ,még az elején de utána valahogy nem voltam ráhangolodva de szakitottam vele mert láttam hogy feszült a hiányátol. mai napig szeret de nem akartam tönkretenni.

van aki éveket is tud várni van aki egy hetet sem. pasifüggö.

2011. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megtudnám, hogy a 19 éves lány aki mindennél jobban szeretek még szűz? Ugrálnék örömömben, és legkevésbé sem siettetném.

Azért illene neki is várnia veled (én mondjuk 6 hónapig tudnék várni egy lányra). Ha rád mászik akkor pedig úgyis kiábrándulsz belőle.

Azt mondjuk nem tudom ő mennyit várna, mivel nem vagyok médium. Petting azért legyen.

2011. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, el akarom neki mondani:) csak eddig nem volt olyan helyzet, hogy ilyesmiről beszéljünk, séta közben meg azért mégsem fogom feldobni, hogy "ja, amúgy...":) Köszi a válaszokat, egy kicsit megnyugtattatok. Úgy érzem, tényleg őszinték felém az érzései, és bár úgy érzem lelkileg, hogy nagyjából kész lennék a dologra, még nagyon friss az egész dolog, és mindenképp szeretnék várni valamennyit, mert nálam az alapvető bizalom kiépüléséhez is idő kell. Remélem, megérti, és tud majd várni velem:) amúgy a pettingtől én sem gondoltam elzárkózni, majd meglátjuk:) még egyszer köszi a válaszokat!
2011. nov. 1. 12:12
 5/7 anonim válasza:
a lány akivel járok még szűz, már 7 hónapja együtt vagyunk, és én még türelmesen várok, úgy hogy elég sokáig lehezt húzni!
2011. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát emberfüggő :) Természetesen ha szeretek valakit biztos, hogy megvárom amíg ő akarja, bár ha 6 hónapig nem kívánja egymást két ember annyira hogy egymásra ugorjanak az picit furcsa lenne nekem:D
2011. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hülyeség váratni, csak szívatod magatokat. Nő a feszültség, nőnek az elvárások és csak annál nagyobb lesz a csalódás.
2012. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!