Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye hogy hülyeség váratni a...

Ugye hogy hülyeség váratni a pasit 1 évig?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm azt mondta, hogy ő a jelenlegi pasiját nagyon szereti és 1 évet fog vele várni mire lefekszik vele.

Mi értelme, hogy így kitol szegény pasival, neki is vannak szükségletei. Meg szerintem ez nem így működik, hogy eldönti, hogy már pedig ő 1 évet váratja. A pasik sem hülyék ha nem kapják meg amit akarnak akkor elmennek más nőhöz. Egy 19 éves pasi aki már tudja milyen jó a szex, nem fog rá várni 1 évet, mert úgy van vele, hogy minek vannak kapcsolatban ha le sem fekszenek. Olyan naiv lány a barátnőm, nem? Ő 17 éves.

Nem azt mondom, hogy rögtön feküdjön le vele de 3 hónap után már csak érzi, hogy milyen is a pasi és érdemes-e odaadni magát.


2010. szept. 16. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Majd figyeld meg miket mesél egy hónap múlva.
2010. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

szerintem is butaság konkrétan meghatározni az időpontot. majd ha érzi hogy akarja akk tegye meg, ez lehet 2 hónap lehet 1 év de ne határozza el h na majd pontosan 365 nap múlva... butaság

L/16

2010. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
szerintem jol csinálja!ezzel megismeri a pasit rendesen es a pasi bebizonyitjhatja neki h szereti ha megcsalja a csajt akk kiderul a nem is szerette csak a sex vegett járt vele
2010. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már nem bírja a srác fél év után, és szakítanak, akkor az bizony nem a csávó hibája! Sőt, szerintem senki nem bír ki 3hónapot sem, ha csak a szexre megy. Amúgy sem lehet ezt meghatározni, majd jön magától (:
2010. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

A pasinak üzenem hogy ekkora barmot még nem láttam!!!!!

Én a legtöbb barátnőmmel 2 héten belül le feküdtem és szerintem ez így van rendjén.

Most őszintén, mit értek el azzal hogy vártok???????

2010. szept. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem ő az de a barátnőm nem akar a házasságig várni.
2010. szept. 17. 16:39
 8/20 anonim válasza:
93%

hogy őszinte legyek mi a párommal majdnem egy évet vártunk.. persze elötte is volt orális szex de normális szex csak kb 10-11 hónap után.. én nem tartom hülyeségnek. a srác és a csaj is bizonyítsa be a hűségét...


L/19

2010. szept. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Ez butaság.

Nem azt mondom,hogy feküdjön le vele egy hét után,mert nyílván hülyeség lenne...

De olyan nagy butaság meghatározni,hogy na majd 1 év múlva.És ha 5 hónap múlva már nagyon vágyik rá a lány,szeretné és úgy érzi készen áll rá,akkor vár még 7 hónapot,mert ő azt ondta,hogy csak 1 év után?!


Persze ilyen fiatal korban előny,ha tovább várunk,de konkrétan meghatározni hülyeség...

15/L

2010. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Kerdesemvan ***** válasza:
95%

Én barátom is 19 volt mikor megismertem egy év után sem feküdtem le vele,nem volt gáz sem semmi én nem vltam még oda érve,hogy megtegyem ő szerelmes volt és megvárt nem számitott neki,és nem érdekelte,hogy más nők milyenek.

Vannak még igazi szerelmek is még mindig ő az egyetlen számomra és ő is marad :)

2010. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!