Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye hogy hülyeség váratni a...

Ugye hogy hülyeség váratni a pasit 1 évig?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm azt mondta, hogy ő a jelenlegi pasiját nagyon szereti és 1 évet fog vele várni mire lefekszik vele.

Mi értelme, hogy így kitol szegény pasival, neki is vannak szükségletei. Meg szerintem ez nem így működik, hogy eldönti, hogy már pedig ő 1 évet váratja. A pasik sem hülyék ha nem kapják meg amit akarnak akkor elmennek más nőhöz. Egy 19 éves pasi aki már tudja milyen jó a szex, nem fog rá várni 1 évet, mert úgy van vele, hogy minek vannak kapcsolatban ha le sem fekszenek. Olyan naiv lány a barátnőm, nem? Ő 17 éves.

Nem azt mondom, hogy rögtön feküdjön le vele de 3 hónap után már csak érzi, hogy milyen is a pasi és érdemes-e odaadni magát.


2010. szept. 16. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem azért és akkor szexel, amikor vágyik a barátjára, hanem egy előre kitűzött, távoli időpontban, jobban teszi, ha tényleg nem csinálja, mert tökéletesen éretlen a szexre. Ez nem egy ajándék a pasinak, amit 1 év alatt ki kell érdemelni, hanem egy olyan tevékenység, amivel a pár örömet okoz EGYMÁSNAK. A barátnőd még nagyon fiatal, bőven van ideje, max. egy másik pasival csinálja.
2010. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Én másfél évet vártam. Ha a lány szűz akkor tök természetes, h "váratja" a fiút. Amit ő valszeg nem is így fog fel, hanem még nincs kész rá. Undorítónak találom amikor valaki fennakad azon, h a barátnője 6 hónap után sem feküdt le vele, a többiek meg írják, h biztos csak szivatja. Van akinek fontos az első, és elég valószínű, h nem fog belemenni 3 hónap után.
2010. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
A barátommal 17 évesek voltunk amikor összejöttünk...Ő már nem volt szűz, én igen. Azt mondtam várni akarok, időponthoz igaz nem kötöttem, ő mégis azt mondta, ez természetes. 11hónapot várt rám, mert nekem ennyire volt szükségem. Soha nem tette szóvá, hogy mi van már, és miért nem...Sokat pettingeltünk és az orális szexet sem vetettük meg. Amikor végül lefeküdtem vele, azt mondta, így volt tökéletes. Egy szóval nem mondta, hogy sokáig vártunk. MERT SZERET...19/L
2010. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%
szerintem 3-4 hónap után nyugodtan bele mehetne, ha olyan a fiú.Vagy legalább akkor pettingeljenek vagy orálisan legyen szex, ha már behatolás nincsen.Ha a pasi szereti akkor vár rá,de ez függ attól is h. mennyire szex függő.
2010. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%
Milyen osk a naív lány. Kiváratjátok a pasit, deo rrba-szájba sz*pjátok. Ennek mi értelme van? Játszotok a másik érzelmeivel. A párotok meg csak azért vár ki, mert egy baéf*sz. Senki másnak nem kell, ezért maradékok.
2010. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
74%

Nyugodtan várasd azt a pasit, ameddig jónak találod, hiszen a szexuális aktusra senki sem kényszeríthet téged. Viszont vedd figyelembe, hogy őt sem, ezért a legtöbb fiú ilyenkor egyre kevésbé szolgálatkész, egyre kevésbé ér rád, és amikor végre eldöntöd, hogy a neki adod a kis ajándékodat, akkor a normálisabbak visszautasítják.


Miért? - mert az nem ajándék, és ha te egy egész évet vártál ezzel, csak kizárólag azért, hogy egy társadalmi nyomásnak megfelelj, akkor neki viszont egyáltalán nem kötelessége egy gyakorlatlan lánnyal bajmolódnia.


Sokféle férfi létezik, vannak akik sportot űznek abból, hogy a környéken minél több lánynak ők vegyék el a szüzességét, sokszor a lány akarata ellenére. De van olyan is, aki pedig írtózik attól, hogy vesződjön bajmolódjon egy lány kitanításával, amikor pontosan tudja, hogy leges-legritkább esetben maradnak együtt az ilyen párok, akkor meg minek dolgozzon más alá tök feleslegesen.


Nekem is volt sok olyan kapcsolatom, ahol nagyon jól éreztem magam a lánnyal és egyáltalán nem tőle akartam a szex-et, jó haverok voltunk. Később kiderült ezt ő járásnak nevezte és kibőgte a szemét, amikor nem akartam vele meglátogatni a vidéki anyukáját, mint vőlegény.

2010. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyéltalán nem hülyeség. Az én barátom 24 volt mikor összejöttünk, még nem volt előttem senkije és tudjuk h ogy huszonévesen a srácok mennyire be vannak indulva. Mégis várt a drágám egy évet -arra-. Azóta már nem vagyunk együtt, de nincs is senkim mert én nem vagyok egy olyan csaj aki egy hét vagy hónap alatt le tud feküdni valakivel nekem az ad biztonságot ha sokáig húzódik a dolog. Már csak azértis, hogy kiderüljön nem csak azt akarja-e.
2010. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
95%

Az a pasi meg aki úgy gondolja, hogy azért van kapcsolatban hogy szexelhessen egy jó nagy bunkó akit érdemes messzi elkerülni.

Ha egy férfi szereti a barátnőjét akkor bármeddig hajlandó várni rá. Ha nem igy van akkor menjen is, had vigye más nekem nem kell az ilyen mert érdemel meg!

2010. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%

"Én a legtöbb barátnőmmel 2 héten belül le feküdtem és szerintem ez így van rendjén."


Ezért terjednek olyan gyorsan a nemi betegségek a fiatalok között. Rendjén van? Messziről se! De Gratulálok!

2010. szept. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Tvitti válasza:
92%

Én 16 (de már majdnem 17) évesen ismertem meg a páromat, aki akkor 17 volt. Mindketten szüzek voltunk, ez mindkettőnknek sokat jelentett mármint, hogy egymásnak elsők vagyunk.

Emlékszem egyszer beszélgettünk és azt mondtam neki, hogy nem akarom elsietni (hiszen javában "kislány" voltam, fogalmam nem volt a szeretkezésről). Ő azt mondta, szóljak, ha majd eljött az idő és szeretném. Több mint egy évet vártunk. És még akkor is megkérdezte 3x, hogy tényleg szeretném-e. Nagyon szép volt az első alkalom, nem görcsöltünk rá, nem volt időpont, nem volt helyszín kijelölve, fantasztikus volt!

Emlékszem mikor utólag pár év után szóba jött a téma, azt mondta a párom még nagyobb varázs lett volna tovább várni:)

Már több mint 3 éve vagyunk együtt és fantasztikus dolog, hogy ilyen jól csináltuk, mert gyönyörű emlék.

Először megismertük egymást, majd fokozatosan egyre "mélyebben" közeledtünk egymáshoz...így pontosan jó volt. Amúgy van egy olyan mondás, hogy minél több idő telik el a megismerkedés és az első szeretkezés között annál mélyebb lesz a kapcsolat. (Azt gondolom az egy év vagy az egy év körüli idő ehhez pont optimális, főleg fiatalabb korban)...

2010. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!