Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most ez tényleg ilyen nagy...

Most ez tényleg ilyen nagy hülyeség volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 12 éves lány vagyok, és nagy problémám van. Van egy 15 éves barátnőm, aki 1 hete vesztette el a szüzességét az egyik osztálytársával és nagyon fájt neki meg vérzett is és mondta a srácnak hogy hagyja abba. A srác ezen tök kiakadt, hogy biztos ő a rossz és kidobta a csajt. Azt mondta, hogy soha többé nem is akar majd barátot. :/ Én ezt el akartam kerülni ezért bedugtam oda egy szempillaspirált. Már tök megbántam, mert nagyon nagyon fájt és vérzett is és már 2 napja vérzik, de anyukámnak nem merem elmondani mert biztos nagyon lecseszne. Nem azért csináltam mert szükségem van erre még ennyi idős koromban hanem azért, hogy megelőzzem ezt a fájdalmat idősebb korban. Most mit csináljak? Még mindig vérzik és picit fáj is :(
2011. szept. 8. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Mondd el apádnak.
2011. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ez nem vicces... :(
2011. szept. 8. 14:18
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen, jó nagy hülyeség volt. Tipikus 12-14 éves gondolkodás.. wááh. Szólj anyukádnak, ha már ilyen hüly voltál akkor vállald a következményeket.
2011. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
85%
Szerintem mindenképp beszélj erről anyukáddal. Persze biztos kapsz majd fejmosást is, de talán jobb lenne ha látna egy nőgyógyász, lehet hogy megsértettél ott valamit a spirállal. Nehogy később gond legyen belőle.
2011. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
lol
2011. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De félek anyukámtól én nem akarom elmondani neki.
2011. szept. 8. 14:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondd el, túl leszel egy fejmosáson, de ha eltitkolod, komolyabb baj is lehet belőle. Meg még annyi mindent tudnék most írni neked, de ezeket majd anyukád fogja elmondani.
2011. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
És nincs olyan bizalmasod akinek el tudnád mondani, lehetőleg nem 15 éves? Mondjuk nagynéni, vagy ilyesmi. Attól tartok, ha most magadba fojtod, nem csak fizikai sebet okozol magadnak hanem lelki sebet is. A szüzesség elvesztése nem annyira borzalmas és nem feltétlenül fájdalmas, ha az az ember a megfelelő időben teszi, a megfelelő emberrel. Ezzel, hogy a barátnőd ezt elmondta neked, nem csak neki ment el tőle a kedve, hanem lehet neked is, pedig ennek nem kéne így lennie.
2011. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

ez komoly baj mert amellet hogy megsértettél valamit baktériumokat is bevihettél vele.

szerintem menj e ha tudsz egyedül az orvoshoz vagy barátnő anyukájával vagy másik rokonnal unoka nővér...stb

vagy azzal a 15 éves barátnővel

2011. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

S mindig, amikor naivan áltatom magam, hogy azért csak nem minden kis tizenéves ennyire h.ülye, akkor jön egy ilyen kérdés...

Ebben a történetben nagyon sokmindent nem értek... 1. miért pont szempillaspirállal? 2. miért nem világosított fel a drága jó szülőd a szexről? 3. miért nem jártál utána, hogy mi történik, ha feldugsz magadnak valamit és 4. ha már ekkora h.ülye voltál miért nincs bátorságod vállalni a következményeit, hogy megnézesd magad nőgyógyásszal vagy vmi?!

-.-

20L

2011. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!