Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most ez tényleg ilyen nagy...

Most ez tényleg ilyen nagy hülyeség volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 12 éves lány vagyok, és nagy problémám van. Van egy 15 éves barátnőm, aki 1 hete vesztette el a szüzességét az egyik osztálytársával és nagyon fájt neki meg vérzett is és mondta a srácnak hogy hagyja abba. A srác ezen tök kiakadt, hogy biztos ő a rossz és kidobta a csajt. Azt mondta, hogy soha többé nem is akar majd barátot. :/ Én ezt el akartam kerülni ezért bedugtam oda egy szempillaspirált. Már tök megbántam, mert nagyon nagyon fájt és vérzett is és már 2 napja vérzik, de anyukámnak nem merem elmondani mert biztos nagyon lecseszne. Nem azért csináltam mert szükségem van erre még ennyi idős koromban hanem azért, hogy megelőzzem ezt a fájdalmat idősebb korban. Most mit csináljak? Még mindig vérzik és picit fáj is :(
2011. szept. 8. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezt csak Én nem értem? :O :D
2011. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fájdalmasabb egy szempillaspirállal, mint egy hozzáértő, gyengéd sráccal, aki tudja, hogy nem elég belevágni.
2011. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
sry de am lehet h fiú vagyok de láttam má eleget és tudom h nem igy kellett volna a előtte van elég "dolog" amit csináltatok itt most az izgatásra gondolok akkor nem fáj és nem is fog annyira vérezni mert a szervezeted akkor "belátja" h nincs visszaút ott most el fog szakadni valami és hogy kissebb fertőzésveszély legyen felkészíti a tudatodat és elvezeti a vér nagyobbik részét onnan szal menj dokihoz valami ismerős lánnyal de sztem semmiképp ne a*nyáddal mert lehet h örökre megbélyegez miatta!
2011. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 tabaki ***** válasza:
100%
Vélhetőleg magától is meg fog gyógyulni, a lányok alfele elég jól van összerakva, mert bírnia kell a strapát. De bármilyen gyanúsabb jelre -- fokozódó fájdalom, gyulladás, folyás -- irány a nőgyógyász,mert ez tényleg ez nem vicc. És a jövőben tartózkodj a hülyeségektől. Ha valamiről csak ködös elképzeléseid vannak, nézz utána, legalább a neten. Itt is inkább előbb kérdezz, ne utána...
2011. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
No comment :)
2011. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Muszáj Anyukádnak szólni, hiszen csak észre veszi, hogy véres a bugyid. Menstruálsz már? Ha nem, mit mondasz, miért vérzik a puncid. Bár ha eddig még nem jött meg, lehet, hogy most van az első menstruációd, ha már 2 napja vérzik a puncid.
2011. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Vérezz el,te gyökér!:DDDDDDDDDDDDDDd
2011. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
B*szki az izgatásról meg ilyenekről beszéltek egy 12 éves lánynak? Jó ég.xD Télleg szolhatnál anyucikádnak mert komolyabb gond is lehet belőle...
2011. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

ilyet még nem halloottam..

sztem várj még pár napot,de ha nem múlik szólj vkinek..

2011. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
megd*glak oszt lesz mitől vérezzen a p*nád te gyp-s
2011. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!