Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnő vs prostituált?

Barátnő vs prostituált?

Figyelt kérdés
Ki melyiket favorizálja? :)
2011. szept. 28. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 A kérdező kommentje:
Bocs, nem akartam beletaposni az érzékeny kis lelki világodba :D Tuti nem vagy legalább biszex? :D
2011. okt. 1. 21:05
 62/85 anonim ***** válasza:
27%
Remélem 2012-ben visszatér a hitler korszak,a nőket nyirnám ki elsőnek..xd
2011. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:

Nem tapostál bele... Miből gondolod, hogy azt tetted?

100%-ig hetero vagyok. Olyan nehéz elhinni?

2011. okt. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:33


Neked meg mi a fene bajod van? xD

2011. okt. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: én otthon legjobban baszni szeretek!! Lehet, hogy más másképp van ezzel, de szerintem ennél élvezetesebb tevékenység nincs a világon. Alig várom, hogy hazaérjek, és lerántsam a párom bugyiját! Az egészben az a rossz, hogy most egyedül élek. 42 éves ffi vagyok.
2011. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:

„Aha, szóval ha a lány nem akarja eltartani a nem dolgozó, semmirekellő barátját, akkor már nem is létezik szerelem? El vagytok ti tévelyedve. Fordítva ugyanez hogy nézne ki? A fiú csak várja a sült galambot a szájába, ne tegyen semmit, majd a szerelem meg a lány elintézi?

Jó lenne nem összekeverni egy alap életszínvonalat a mesebeli gazdagsággal. Ha épp nincs munkája valakinek, hát napuffneki, ha van végzettsége, esze meg akaratereje, majd lesz. A gond akkor van, ha ezek nincsenek meg neki, és egy lusta nemtörődöm ficsúr az illető. Az ilyet meg aztán még szeretni is nehéz.”


Te vagy teljesen eltévelyedve. Leugatod azokat a férfiakat, akik nem dolgoznak – mellesleg igazad van – és azzal vágsz vissza, hogy a fordítottja az, hogy a fiú meg csak várja a sült galambot. Nem. A fordítottja az lenne, hogy a csaj várja el, hogy eltartsák. Mert ugye az természetes, ha a csaj nem dolgozik és a férfi tartsa el, de fordítva már megbotránkoztató. Igen el lehet várni egy alapszínvonalat, de egy szóval sem írtad le, hogy ezt két embernek kell megteremteni.

A gond akkor van, ha az illető egy lusta nemtörődöm, hülye p.csa. Az ilyet nem igazán lehet szeretni, maximum megdugni párszor, de akkor semmivel sem jobb, mint a prosti.

2011. okt. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

ma 00:18

Hiába vered itt a nyálad..Akkor is prosti! Mivel ő nem rinyál azon ha egy pasi nem dolgozik,csak a pénzt teremtse elő,azt meg lehet lopni is..

2011. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:12


Aha, attól függ mit szeretnél az élettől....

De remélem ezt majd a gyerekeidnek is elmondod. Hogy anyjuk csak a pénz miatt rinyál....


Barátnő alatt is a párkapcsolatot kell érteni, ez esetben párkapcsolat mindenképp és mindrörökké.... Különben te se lennél itt.

2011. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:

8:12-es olvasd már el még egyszer, amit írtam!

Pont az a lényege, hogy felháborít, hogy egyes nők elvárják, hogy eltartsák őket, hozd haza láda szám a pénzt, csak mert te vagy a férfi, a családfenntartó - még akkor is ha nincs gyereketek - bezzeg fordított esetben már jön az, hogy egy nő nem fog eltartani egy lusta férfit. Nem hiszem, hogy ennyire érthetetlenül fogalmaztam volna.

2011. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
Juj de összekeveritek a szezont a fazonnal.....
2011. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!