Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnő vs prostituált?

Barátnő vs prostituált?

Figyelt kérdés
Ki melyiket favorizálja? :)
2011. szept. 28. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
49%
Barátnő. Bár drágább tartani.
2011. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim válasza:
18%
Szerintem a prostik a perverz vágyaid kielégítésére jó
2011. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
Hát erre most majdnem írtam valami törölnivalót, de nem tudom, hogy azzal a barátnő vagy a prostituált kapna-e szavazatot :D
2011. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
Barátnő(de ha nincs akkor sok szép egyetemista csaj van akik egy kis "támogatásért" segítenek a problémádon)
2011. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
40%
A b nők féltékenyek a prostikra ezért prosti!
2011. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:
Hú elég egyoldalú eddig a dolog :D én speciel "fele-fele" arányban szeretem :P szóval ha nincs b.nő, akkor prosti.
2011. szept. 28. 20:09
 17/85 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem, hogy mi a különbség? Mindkettő pénzbe kerül és meg akarja dugni őket az ember.

A k.rvára nem kell heteket, hónapokat várni, nem játssza el elérhetetlen jó kislányt, tisztában van vele, hogy csak egy dugásra kell. Nagy hátrányuk, hogy egy nap akár 8-10 ember is átmegy rajtuk és visszataszítóak.

A barátnőre randi címen rengeteget kell költeni - sokkal többet mint egy prostira - és koránt sem biztos a siker. Ráadásul nem tudhatod, hogy előtted hányan mentek már át rajta.

2011. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
57%

ma 20:17

PONT

2011. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
28%

"Nem értem, hogy mi a különbség?"

Az elég szomorú ha nem látod...


"Mindkettő pénzbe kerül és meg akarja dugni őket az ember."

Pénzbe kerül így van, de a barátnődbe bele vagy zúgva és később szereted is... ez pénzben nem kifejezhető.


"A barátnőre randi címen rengeteget kell költeni - sokkal többet mint egy prostira - és koránt sem biztos a siker."

Ha csak a dugásra kell a barátnő akkor igazad van, de az elégé jellemez téged ha szerinted csak arra való.


"Ráadásul nem tudhatod, hogy előtted hányan mentek már át rajta." Te írtad, hogy N"agy hátrányuk, hogy egy nap akár 8-10 ember is átmegy rajtuk és visszataszítóak."

Akkor miért lenne gond neked, hogy a leendő barátnődről nem tudod? Ha megkérdezed meg tudhatod.

2011. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
10%

"Mindkettő pénzbe kerül és meg akarja dugni őket az ember."

Pénzbe kerül így van, de a barátnődbe bele vagy zúgva és később

szereted is... ez pénzben nem kifejezhető.


Ha randira hívom, akkor maximum csak vonzódok hozzá és ő is hozzám, de nem vagyok belé zúgva és főleg nem szeretem. Az meg, hogy az ember rááldoz egy csomó pénzt, mert abban reménykedik, hogy hátha elsöprő szerelem alakul ki kettejük között, enyhén szólva nevetséges. Egyébként is minden a külsőségekről és a testiségről szól. Nyilván nem azért kezd el találkozgatni két ember, mert annyira szeretik egymás belső tulajdonságait. És igen is kifejezhető pénzben a dolog. Ez is egy befektetés, ahol nagyon kicsi a sikert és a megtérülés esélye. Költesz egy csomót és akkor jön a legyünk barátok maszlag, vagy ha össze is jön a dolog, nem tudhatod, hogy mikor keres magának valaki mást. Bocs, hogy nem hiszek a nyálas, rózsaszín álomvilágban.


"A barátnőre randi címen rengeteget kell költeni - sokkal többet mint

egy prostira - és koránt sem biztos a siker."

Ha csak a dugásra kell a barátnő akkor igazad van, de az elégé

jellemez téged ha szerinted csak arra való.


Én legalább őszinte vagyok, ami nagyon sok ember számára ismeretlen fogalom.


"Ráadásul nem tudhatod, hogy előtted hányan mentek már át rajta." Te

írtad, hogy N"agy hátrányuk, hogy egy nap akár 8-10 ember is átmegy

rajtuk és visszataszítóak."

Akkor miért lenne gond neked, hogy a leendő barátnődről nem tudod? Ha

megkérdezed meg tudhatod.


Persze, nyilván őszintén kitárulkozik, és elmondja, hogy nem rég a hobbija volt, hogy idegenekkel dugott mindenféle szórakozóhelyen - és itt most nem a diszkóribikról van szó - és elmondja, hogy előttem legalább 50-en mentek át rajta.

2011. szept. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!