Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnő vs prostituált?

Barátnő vs prostituált?

Figyelt kérdés
Ki melyiket favorizálja? :)
2011. szept. 28. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:

"Ha randira hívom, akkor maximum csak vonzódok hozzá és ő is hozzám, de nem vagyok belé zúgva és főleg nem szeretem."

Ebben igazad van.


"Az meg, hogy az ember rááldoz egy csomó pénzt, mert abban reménykedik, hogy hátha elsöprő szerelem alakul ki kettejük között, enyhén szólva nevetséges."

Nem elsöprő szerelemről van szó, hanem, hogy olyan embert talál aki a társa lehet (független szerelemtől.)


"Nyilván nem azért kezd el találkozgatni két ember, mert annyira szeretik egymás belső tulajdonságait."

Így van, a szimpátiáról, vonzódásról szól, de ha neki nem tetszenek az belső tulajdonságaid, akkor ez van...


"És igen is kifejezhető pénzben a dolog. Ez is egy befektetés, ahol nagyon kicsi a sikert és a megtérülés esélye."

Mitől térülne meg? Elég szomorú ha ezt egy befektetésnek fogod fel... persze lehet hozzá hasonlítani, de nem szabad, mert nem több az eltérés.


"Költesz egy csomót és akkor jön a legyünk barátok maszlag..."

Ne költs sokat, csak amennyit muszáj...

Más példa: haverjaiddal elmész sörözni és te állod a számlát... de ha szükséged van rájuk, mivel csak haverok (és nem barátok) 90%, hogy épp nem érnek rá, stb..


"Bocs, hogy nem hiszek a nyálas, rózsaszín álomvilágban."

Ez nem álomvilágról szól, hanem hogy élj! Bízz! Szeress!

Lehet, hogy sokszor elbuksz, de ha felállsz nincs gond.


"Én legalább őszinte vagyok, ami nagyon sok ember számára ismeretlen fogalom."

Szóval szerinted csak arra való? Szomorú, bár legalább bevallod (ettől még nem biztos, hogy őszinteség lesz) ez becsülendő, hogy elismered.


"Persze, nyilván őszintén kitárulkozik, és elmondja, hogy nem rég a hobbija volt, hogy idegenekkel dugott mindenféle szórakozóhelyen...és elmondja, hogy előttem legalább 50-en mentek át rajta."

Miért a prosti ki fog tárulkozni? Maximum az aznapit fogja/tudja elmondani. Akkor meg hol a különbség? Ezen a téren még mindig nincs... Kivéve ha a barátnőd szűz. Gondolom szerinted erre kicsi az esély, de attól még van.


Lényeg, attól függ mi célod? Ha csak kancsörcsöd van és dugni akarsz, akkor prosti...

De ha egyszer szeretnél családot, stb.... akkor barátnő...

2011. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
73%
Barátnő, akivel nem csak a szex miatt vagyok együtt.
2011. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
45%

ma 08:29

Túl sok szappanoperát nézel,gondolom a Venezuelai Vezérkan vagy..A mai lányok mind szánalamas ribancok,nem tudják az életüket leélni egy pasi mellett,igy aztán nem is érdemes költeni rájuk..

2011. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:

Ma 13:40

Hazudj ha tudsz

Két pasi meg egy kicsi

Dr. House

és itt kifújt az általam nézett sorozatok (múlt,jelen és jövő időben)

Ezek egyike sem szappanopera tudtommal.

Elhiszem, hogy a mai lányok többsége olyan amilyennek leírtad, DE

1. Nem mindegyik (találd meg azt amelyik nem)

2. Annyit költs amennyit feltétlen muszáj és ne sokat, senki nem mondta, hogy költekezz ész nélkül (írtam a sörözős hasonlatom)

2011. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
46%

ma 13:48

A nők 99% mind a pénzre hajt és csak helyes pasik jöhetnek számitásba..A maradék 1% nem nő..

2011. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:

Persze, mert csak az számít, hogy mennyi a fölösleges pénzed?

Annyi nem elég szerinted amiből pont meg lehet élni? Itt nem a pénzéhes ribikre gondolok....

Kínai tanítás - “A pénz”

- Vehetsz házat, de otthont nem...

- Vehetsz ágyat, de álmot nem...

- Vehetsz órát, de időt nem...

- Vehetsz könyvet, de tudást nem...

- Vehetsz pozíciót, de tiszteletet nem...

- Megfizetheted az orvost, de az egészséget nem...

- Megveheted a lelket, de az életet nem...

- Megveheted a szexet, de a szerelmet nem.

2011. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
51%
Rendes lányok csak a mesében vannak..Majd ha kitart melletted vagy 50 évig akkor elhiszem hogy vannak rendes lányok..A mai világ már nem nagyapáink világa,kik eggyütt öregedtek meg jóban és rosszban..Te álomvilágban élsz barátom..
2011. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
66%

Attól, hogy ne találkoztál olyannal az még nem jelenti, hogy nem léteznek.

Én nem álom világban élek, max. magasak az elvárásaim...

Tudod, most nem 50évre való kitartásról folyt a vita.... Arról, hogy ha barátnőd van (már ha nem csak kangörcsöd van) mint ha prostihoz mész....

Az egyik esetében (nevezz régi módinak) érzelmek is vannak, a másik esetében csak rád jött a szapora....


Az élet nem csak a szexről szól....

2011. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
59%

"Az élet nem csak a szexről szól.."

Mond ezt azoknak a lányoknak akik panaszkodnak hogy "kevés vagy az ágyban"..

2011. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
63%

Az a lány legyen prosti.... de ezek szerint neked sok ilyennel volt dolgod... és gondolom sokat költöttél rájuk....

Neki is elmondom, ezen ne múljon de a lényeg, hogy a kérdésre az a válasz amit leírtam.

Ha kapcsolatot szeretnél akkor barátnő, ha dugni akkor prosti (nem csak azt értem ide, aki az út szélén áll és vár)

2011. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!