Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon nagy hülye, az a srác...

Nagyon nagy hülye, az a srác aki minden nap másik lánnyal fekszik le? Ez nem egyfajta férfi prostituált?

Figyelt kérdés

Jó mondjuk nem pénzért csinálja !

Csak szereti a szexet!

Állandó partnere nincs !

Csak úgy csüngenek rajta a nök , pedig nem is nézz ki jól , és még pénze sincs (hogy netán azért) !


2011. jan. 21. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a lányok mit gondolhatnak róla? Nem a ribik, akik befeXenek alája, hanem a normális réteg. Kb. azt, amit én gondolok a ribikról. Ennyi.
2011. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
23%
Nem hülye csak szüksége van rá.Ha egy nőnek férfi agya lenne akkor a nők is mindenkivel akivel szeretnének lefeküdnének egymással napoonta.Csak a nők úgy vannak beprogramozva (nagy része)Hogy szükség van érzelmekre stb...A férfiaknál ez fordítva van!
2011. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy csaj minden nap más pasival fekszik le, akkor ribi. Ha egy pasi teszi ugyanezt, akkor búza, de ha lánnyal fekszik le, akkor istenkirály. :) Ennyi!
2011. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát hogy van erre ideje, hogy mindennap?:) Ez engem is érdekelne. De ami ebben nekem nem tetszik az az, hogy ahhoz, hogy valaki ezt jó hatásfokkal csinálja, ahhoz kb. az kell, hogy ne nagyon válogasson a lányok tekintetében(külső és belső téren egyaránt), tehát mindegy legyen ki akad horogra. Az meg picit már azért gáz.
2011. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy igazat mond a sràc neked.
2011. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

17.00

Nem feltétlenül van szükségük érzelmekre, csak ők nem csinálhatják nyíltan.

2011. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen max. a mesében van.
2011. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Én minden héten más pasassal vagyok még sem vagyok K :S

Egyszerüen élvezem a szexet és kész

2011. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ja és csaj vok
2011. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na jó, de azért egy lánynak mégis más.Ha egy csaj jól néz ki, akkor simán megteheti, nem ütközik nehézségbe.
2011. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!