Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzóbb sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hennike kérdése:

Miért vonzóbb sok férfi számára egy prostituált, mint a baránője/felesége?

Figyelt kérdés

Régebben köztudottan jártak el a férfiak prostihoz, hiába volt otthon az asszony, és sokan ma is folytatják ezt. Több férfiról is tudom, hogy ilyen nők szolgáltatásait veszik igénybe.


Az egyik legkiábrándítóbb egy családapa. Gyönyörű felesége van, minden pasinak meg akad rajta a szeme, még én nőként is azt mondom, hogy szép. Van 2 gyerekük. A férfi rendszeresen jár prostikhoz. A feleség tudja, és most válik tőle, mikor már sokadszorra vitt haza valami nemibetegséget... undorító.


2010. aug. 22. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
22 tesztkérdés rólad
2010. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pasikat akarom védeni, de valószínű azért, mert otthon nem kap meg mindent. Mármint a szex terén. hiába gyönyörű a neje, hiába van két csodaszép gyerekük, ha a nő nem fekszik le vele elget, vagy ha a szex már nem olyan mint régen.

Bár szerintem ennél még az is jobb ha szeretője van.

2010. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
utolsó: és ez feljogosít bárkit??? szerintem nem. nem lehet MINDENT megkapni az életben... valamit valamiért...
2010. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Azért vonzóbb egy K mint otthon a feleség, mert a legdurvább dolgaikat is megoszthatják velük, amit nem mernek az asszonynak elmondani!egy jó K olyan mint egy pszihológus:)mindent megért és mindent teljesít addig amíg ott van az ember!
2010. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"utolsó: és ez feljogosít bárkit??? szerintem nem. nem lehet MINDENT megkapni az életben... valamit valamiért..."

Nem azt mondtam h támogatom ezt a fajta magatartást a pasik részéről, csak azt, hogy őket is meg lehet érteni valamilyen szinten.

2010. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a felesége tényleg gyönyörű, és kijár a főút mellé a sok retkes, sokszor cigány csajhoz... hogy van gusztusa??? oké, hogy meg kap mindent, amit otthon nem, de ebben némi betegség is benne lehet...
2010. aug. 22. 23:45
 7/13 anonim ***** válasza:
a 2..válaszoloval értek egyet. nő vagyok és állitom h nem kap meg otthon a pasi mindent... egy jó szeretőnek - a feleségre értem -el lehet mondani a titkos vágyaidat
2010. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Leila3 ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy itt elsősorban akkor is a férfi hibázott nagyon nagyot! Ha nem működik valami,vagy már nem olyan mint régen,vagy valamit hiányzol szex közben,akkor álljon a felesége elé,és számoljon erről be. Undorító,hogy ezt csinálja,ahelyett,hogy őszintén elmondaná a problémáját. Nem is akart szerintem erre megoldást,hisz akkor szólt volna,és kész,neki így volt jó,hát most megérdemli,hogy a szép nő elválik tőle.
2010. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A prostinak fizetsz azért hogy kedves legyen és hogy megtegyen mindent. A feleséged már sokmindent nem akar, vagy kiábrándítóan nyavajog, és már ismered a testét, amivel nem is játszhatsz mert nem engedi.
2012. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mellesleg a sok hülye sztereotípiával ellentétben alig akad prosti aki bevállalná gumi nélkül!!!

Tapasztalat!

2012. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!