Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzóbb sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hennike kérdése:

Miért vonzóbb sok férfi számára egy prostituált, mint a baránője/felesége?

Figyelt kérdés

Régebben köztudottan jártak el a férfiak prostihoz, hiába volt otthon az asszony, és sokan ma is folytatják ezt. Több férfiról is tudom, hogy ilyen nők szolgáltatásait veszik igénybe.


Az egyik legkiábrándítóbb egy családapa. Gyönyörű felesége van, minden pasinak meg akad rajta a szeme, még én nőként is azt mondom, hogy szép. Van 2 gyerekük. A férfi rendszeresen jár prostikhoz. A feleség tudja, és most válik tőle, mikor már sokadszorra vitt haza valami nemibetegséget... undorító.


2010. aug. 22. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudjátok mit nem értek... Egy férfi a mai világban miért megy prostihoz? Manapság sajnos olyan világban élünk, hogy elég lenne bemenni egy discóba, néhány drágább italt fizetni egy huszonegynehány éves kis p*csának, aki utána boldogan megtesz bármit. Mert sajna ma ez megy. De ebben a verzióban legalább nem egy hivatásost keres fel a férfi, és nem a szexért fizet konkrétan, hanem pár drága ajándékért cserébe megkapja a szexet a csajtól ingyen. Nem mondom, hogy ez a feleség szempontjából nem ugyanaz, de ilyen lehetőségek mellett nem értem azt a férfit, aki egy útszélit keres fel.
2012. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%

Sok mondjátok az utszéli prostikat...

De nincs igazatok utszéliekhez a nagyon igénytelenek járnak sok jó csajnak van albérlete mert egyetemista vagy erre a területre van szakosodva.

Csávó meg azért jár mindig máshoz mert ilyen a természete muszáj mindig más nővel lennie.

Vagy nem kap meg már valamit a feleségétől el laposodott a kapcsolat.

Nekem is volt olyan barátnőm aki nem volt hajlandó az orálra egy ideig elviseltem.

De legyen egy egyszerű példa ha nincs kapcsolatotok nyugodtan elvagytok sex nélkül hónapokig egy férfinak meg muszáj csinálnia valamit. Ha nincs más legalább mindenap kiverni ha nem akar totál agresziv lenni idegileg kikészülni velem legalább issajnos igy van.


De ezek olyan dolgok amit ti nők sosem fogtok megérteni!!! ezért nem is pazarlom tovább az időm a miértek magyarázásával!

2012. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A nőkkel pont ugyanez van kedves előző válaszoló. Mi is idegbetegek leszünk, ha nincs semmi szex, vagy legalább maszti.
2012. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!