Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnő vs prostituált?

Barátnő vs prostituált?

Figyelt kérdés
Ki melyiket favorizálja? :)
2011. szept. 28. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
45%

"Igen annak nevezik, csakhogy a valóság teljesen más. Gondolom te sem állnál össze egy olyan pasival, akinek se munkája, se egzisztenciája, semmije sincs, hiába ő a világ legrendesebb embere."


Ha ő a világ legrendesebb embere, akkor van egzisztenciája, van akarata és keres munkát.... lehet nem elsőre jön össze.

és ahogy írták, ha dolgoznak mindketten van egy alap életszínvonal, ha az meg az is elég tud lenni. Boldogságot nem lehet pénzen venni...

Persze, hogy a levegőn kívül semmi sincs ingyen, de nem fog ott hagyni a barátnőd (párkapcsolat esetén) ha épp nem tudsz luxus ajándékokat venni neki, ha nincs BMW-d stb.

Életcél kérdése minden....

2011. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
Barátnő. Legközelebb határozd meg férfiaknak vagy nőknek szánod a kédésed mert igy nehezen értékelhetőek a válaszok. A nők automatice védekeznek. Nem feltétlenül érzelmi vagy logikai alapon javasolnám, hogy párt válasszatok. Inkább ki-ki gondolkodjon el neki mi a szerepe és apárjának mi az eredeti szerepe egy párkapcsolatban. A szex az természetes része kell, hogy legyen a kopcsolatnak és nem köszponti. Az elvárását mindenki közölje a kapcsolat kezdetén öszintén, akkor rögtön eldöl mi lessz a dologból. A nők közöljék mi az elvárásuk, a férfi is mondja meg elöre mennyit szán egy kapcsolatra és akkor mindenki megkapja amit érdemel.
2011. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:

Én 21 éves férfiként "védtem"

és marad a barátnő e kérdésben.

2011. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
39%

A válasz a pénztárcád vastagságától függ!

Ha nagyon sok pénzed van, akkor feleség, ha csak sok pénzed van, akkor a barátnő, ha kevesebb, akkor prosti.

Mert hosszútávon ezek költségessége kb. így arányul egymáshoz!

2011. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan prostit, aki hetente 3 vendégnél többet nem fogad. Kizárólag jópénzű uriembereket, akik az egészségükre nagyon vigyáznak és ismerem a szomszéd lányt is, akit a múltkori bulin 4-en dugtak meg és hárman leszopattak. De Ő nem prosti, mert ingyen csinálta! Ezeknek felét nem is ismerte korábban! (És utána sem!) Ezért ez a kérdés nem ilyen egyszerű!
2011. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 A kérdező kommentje:

19:33

"Te olyan de olyan érzelmi nulla vagy."

Nem is tagadom :D

Amúgy a nemed nem írtad el véletlen? 20/L? :D

2011. okt. 1. 20:30
 57/85 anonim ***** válasza:

Na akkor jó, legalább tisztába vagy magaddal... :D

Nem, a koromat írtam el :D

21 éves fiú vagyok...

Miért szerinted csal egy lány írhat olyat?

Szerinted csak egy lánynak számít az érzelem

2011. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
89%

19:18-as

prostituál (latin = "magát kínálja") Lealjasít, prostituálja magát. Erkölcsi, szellemi értékeit, tehetségét, becsületét áruba bocsátja.


Ebben nincs benne, hogy kap is érte valamit, csak áruba bocsátja, azt van akinek térítés nélkül.

Persze akkor már igazad van, az első eset jobb...

De a barátnő alatt párkapcsolatot értek én, és az utóbb említett ribanccal ilyet nem lehet, attól, hogy "jársz" vele

2011. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 A kérdező kommentje:
Hááát férfitól ilyen szöveget még nem halottam/láttam :D Nem vagy te egy kicsit langyi-bangyi ha meg nem sértelek? :D
2011. okt. 1. 20:50
 60/85 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak olyan férfiakkal találkoztál amilyen te vagy, akkor nem csodálom.

Nem vagyok langyi-bangyi. 2 éve van barátnőm és szeretem.

Azért mert nekem az EQ-m nem egyenlő a nullával mint neked.

Nem nyálas érzelgős vagyok, csak vannak érzéseim. Meglepő?

2011. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!