Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szerelem vagy prostituált?

Első szerelem vagy prostituált?

Figyelt kérdés
Lassan 21 leszek és még mindig szűz, eddig úgy voltam vele hogy majd egy olyan lánnyal akarom aki fontos és akinek én is az vagyok, ám elég kilátástalan hogy a közeljövőbe lesz ilyen személy, minden próbálkozásom általában balul sül el. Már arra is gondoltam hogy elmegyek valami prostihoz azt legyek túl rajta. Nem vagyok az a heves vérmérsékletű aki folyton a szexre gondol, de már jó lenne megtapasztalni.
2010. aug. 30. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem prostituált. Hosszútávú kapcsolatra ne számítsál, mert 21 vagy és tapasztalatlan. Csak a tapasztaltabb huszonévesek tudnak hosszútávú kapcsolatban élni.

Úgyhogy vagy kalandokat válassz kezdésnek, vagy prostit.

Előbbihez kell rendszeres szociális életet élni.

2010. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
65%
Nehogy prostihoz menyél meg fogod bánni ...
2010. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
85%

És hogyha lefekszel egy prostituálttal, akkor utána miben fog változni a helyzeted? Elmondhatod magadról, hogy már nem vagy szűz? Nem nagy szám, szerintem senki nem ezzel kezdi az ismerkedést, hogy szűz vagy?

Persze a te döntésed, de inkább járj mindenfele, próbálj ismerkedni, ha élőben nem megy, akkor próbáld interneten.

2010. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Én is így vagyok vele, csak lányként... nem hiszem hogy vaaha is össze fog jönni, de megtanultam ezzel élni és nem gondolni rá!

Szerintem ha ennyire nagyon nem látsz más megoldást, akkor prostituált. Ennyi idősen sajnos már igen is ciki. Nem csak a külső nyomás miatt, hanem az ember már biológiailag is megérett a szexre. Az aki nincs ilyen helyzetben nem tudja, milyen ez, de én meg tudlak érteni!

Azért neked, mint fiú könnyebb a helyzeted ebből a szempontból mint egy lánynak :P

És ha később mégis csak nagyon szégyellnéd, még mondhatod azt, hogy egy buliban történt.

2010. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem menj el nyugodtan egyhez,de ne útszélihez...Védekezzetek mindenképp,és akkor nem lesz baj..de sokáig se fog tartani szerintem így elsőre:)
2010. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Ne menj prostihoz!! Tényleg jobb lenne egy hosszútávú kapcsolat előtt megtapasztalni, de akkor menj el egy diszkóba, vagy valamilyen szórakozóhelyre, és hidd el, ott ayi könnyűvérű lányt találsz és még fizetni sem kell... xD ( ezzel nem általánosítok, de mindenhol találsz könnyűvérű lányokat és nehéz eseteket egyaránt, csakhogy nehogy valaki megsértődjön blablabla.....)
2010. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 poetic ***** válasza:
73%

Nem kell ennyire túlértékelni a szüzesség fogalmát, mivel pasi vagy...nincs semmi fizikai dolog, ami ettől megváltozna benned. Teljesen mindegy kivel és hogyan veszted el, csak hozzáállás kérdése. Az viszont szerintem egy baromság, ha prostival akarod ezt elkövetni.


...ha fontos neked az, hogy kivel veszted el, a kettőtök közötti kapocs miatt, akkor meg főlen értelmetlen prostival csinálni. Ráadásul úgy gondolom az csinálja utcalánnyal, aki egy szánalmas ember.

2010. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem pont fordítva, a lányoknak van könnyebb dolguk.

21F

2010. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
11:22 na biztos Te sem vagy szűz... Azok akik nincsenek ebben a helyzetben nem tudják megérteni! És miért lene már a lánynak könnyebb dolga? Tudtommal a fiúknak nincs szűzhártyája, de javítsatok ki ha tévednék! ;)
2010. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel a bulizós dologgal hogy se időm se pénzem, folyton dolgozok és annak nagy része el is megy, egy rendes ruhára nehéz költeni amibe meg lehet jelenni, netet próbáltam, de zsákutca, nem lehet ott csaj találni, főleg ha nem fizetsz elő vip tagságra. Nem vagyok oda az ötletért csak egy gondolat amit úgy éreztem itt felteszek hogy megerősítést kapjak. Nem érzem cikinek hogy szűz vagyok, már mint ez csak egy állapot, de már nagyon szeretném tudni milyen. Azt sem hiszem hogy tapasztalat nélkül nem lehet tartós kapcsolatom. Pusztán nem a közel jövőben.
2010. aug. 30. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!