Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerelem nélkül elveszteni a...

Szerelem nélkül elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Hülyeség úgy elveszteni a szüzességed, hogy érzelmileg nem kötődsz a másikhoz? Egyáltalán a lányoknál miért fújják fel ennyire a szüzesség témát?


L/16


2011. jún. 3. 18:23
1 2
 1/15 Kingaa1 ***** válasza:
100%
en is ugy vesztettem el.. de tenyleg jobb lett volna ha a mostani parommal veszitem el.. hat na szivtam... mindegy
2011. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

persze jobb lett volna ha ...


felesleges tartogatni.

2011. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Kingaa1 ***** válasza:
igaz... mostmar mindegy... de hat igy jartam... azert nehogy azt higgyetek h banom
2011. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés miért AKAROD mindenáron elveszteni
2011. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
mer 1 k*rva azér
2011. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert kívánja a szexet és ettől nem kurvа.
2011. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én? nem nem akarom mindenáron elveszteni. te pedig ne k*rvázz le, nem is ismersz. és különben meg ha így akarnék "túl lenni rajta" akkor ahhoz sem lenne semmi közöd. ez egy egyszerű kérdesem és egy kérdés miatt nem kéne elítélni egy embert
2011. jún. 3. 18:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

igen,hülyeség,mert nem fogod élvezni.Az első amúgy sem túl izgalmas(szerintem sem,meg mondták már páran)azzal sem,akit szeretsz,egy idegennel meg szerintem egyenes kudarc.Nem a szüzesség témát fújják fel,hanem az nem mindegy,hogy kivel éled át az elsőt,nekem ne mondja senki,hogy kellemes emlék maradna az emberben,ha egy olyannal csinálná először,akihez nem kötődik érzelmileg.Később,amikor az ember szexualitása kibontakozik és magabiztossá válik,úgymond felnő a dologhoz,akkor ok,aki akarja csinálja,de elsőre nagyon nem szerencsés.

22N

2011. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :) na ilyesmi válaszokat vártam :)
2011. jún. 3. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én voltam akkora hülye, hogy nem azzal voltam először, akibe szerelmes voltam. Nagyon bánom. És a legrosszabb, hogy ezen már nem tudok változtatni. Persze gondolom azért is nyomaszt még mindig ennyire ez, mert azóta sem csináltam újra, így az az egy emlékem van róla. Bármit megadnék, hogy meg nem történtté tegyem. Okos ember más hibájából tanul, úgyhogy remélem segítettem ezzel Neked és még azoknak, akik nem értik miért kéne várni. Megjegyzem ezt én 21 éves fejjel tettem.
2011. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!