Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerelem nélkül elveszteni a...

Szerelem nélkül elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Hülyeség úgy elveszteni a szüzességed, hogy érzelmileg nem kötődsz a másikhoz? Egyáltalán a lányoknál miért fújják fel ennyire a szüzesség témát?


L/16


2011. jún. 3. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Lassan én is úgy érzem megtenném már szinte bárkivel, de nem..., mindig jön az a fura érzés, valami nyomás belűlről, hogy nem érzek iránta semmit, aztán persze mindig van valaki, aki tetszik, akihez vonzódom, ha rá gondolok érzem, nem tudnám mással csinálni, hiába nem lehetek vele sem.

21/L

2011. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igen, én is így vagyok ezzel...
2011. jún. 3. 19:07
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem igazán hiszem hogy az első bármiben is más lenne mint a második. Szerintem felesleges túlaggódni. Ha meg szerelemsen csinálod és majd utána szakítotok két héttel akkor meg majd az lesz a baj.
2011. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
A szex a legintimebb dolog, ami által két egymás közel kerülhet egymáshoz, és szerelmesek között a legszebb és legbensőségesebb dolog is egyben. Azt az érzést nem lehet leírni, amikor a szerelmeddel vagy, mert nemcsak a testednek jó, hanem a lelkednek is. Aki képes egy vad idegennek így kitárulkozni és szinte bárkivel lefeküdni, aki épp megtetszik, szerintem nemcsak érzelmileg sekélyes, de sem a lelkét, sem a testét nem becsüli semmire. Én örülök neki, hogy ilyen élményben csak a szerelmemnek lehet része, és nem holmi ismerősöknek is.
2011. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
te egy mesevilágban élsz nőlj már fel :D
2011. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!