Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szerelem vagy prostituált?

Első szerelem vagy prostituált?

Figyelt kérdés
Lassan 21 leszek és még mindig szűz, eddig úgy voltam vele hogy majd egy olyan lánnyal akarom aki fontos és akinek én is az vagyok, ám elég kilátástalan hogy a közeljövőbe lesz ilyen személy, minden próbálkozásom általában balul sül el. Már arra is gondoltam hogy elmegyek valami prostihoz azt legyek túl rajta. Nem vagyok az a heves vérmérsékletű aki folyton a szexre gondol, de már jó lenne megtapasztalni.
2010. aug. 30. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

11:54


Ha egy nô keres partnert szexre könnyebb dolga mint egy férfinak.

2010. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Együtt érzek én 23 évesen vagyok így.Tartós kapcsolattal kapcsolatban meglátásom szerint nem függ szexuális tapasztalattól két ember közötti összhang szerelem kérdése az egész.És neten valóban csekély esély van ilyesmire én is hiába írogatok.
2010. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért nem próbáljátok együtt? Nem vicc
2010. szept. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 poetic ***** válasza:
11:54-es. Segítek, ott a nevem...kicsit egyszerűbb és személyesebb. Mi az, hogy biztos nem vagyok szűz és nem tudom megérteni?:DD Gondolod én nem szűzként születtem? Amúgy pont ott követik a legnagyobb hibát a pasik, hogy nem látják a különbséget abban a Nő és a férfi, hogy éli meg a szexet...ezt egy előttem szólónak mondom,..ha komoly a kijelentésed elég nagy butaság :)
2010. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Már csak azért is prostituált mert mi lesz ha 30,33,40 évesen jön meg az első szerelem?

Addig szűz leszel?

Hidd el 25 éves kor felett már igencsak megviseli a férfiak lelkét az ha még nem volt dolga nővel.

2010. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!