Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tulajdonképpen miért is...

Tulajdonképpen miért is ''gáz'' 15 évesen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azzal a fiúval, akit szeretsz. Nem rib@nc szeretnék lenni, ne értsetek félre, mert mással, rajta kívül el sem tudnám képzelni. De végül is... egyszer élünk. OK, tudom, erről nem nekem még nem kéne szónokolnom,hogy rövid az élet, mert még az elején vagyok. Vagy ki tudja?!?!!

Én csak azt nem értem, hogy ha szeretjük egymást, akarjuk mindketten, akkor miért ne? Igaz,hogy előttünk az egész élet,meg minden, és még várhatnánk ezzel, de ő már nagyon-nagyon szeretné. És én is. Vagy ez butaság? Vélemények?!?! Különben a fiú 20 éves.


2011. júl. 17. 21:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Trololo (vagy hogy a francba hívnak), egy szánalmas nyomorék vagy, egy kis csíra aki azt hiszi hogy most kemény:D Mi van kicsifiam, unatkozunk, unatkozunk? Jobb dolgod nincs? Itt vered magad egy ilyen szánalmas hülyeségre? Pff... Csak sajnálni tudlak, már bocs, hogy egyetemista létedre nincs jobb dolgod mint gyk-n lógni és ilyen hülyeségeket nyomatni, gondolom a barátaid is milyenek lehetnek(ha egyáltalán léteznek), inkább menj el sétálni a barátoddal/barátnőddel és ne rontsd itt a levegőd, ha egyáltalán van olyan hülye aki összeáll veled:D
2011. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Én valahogy 'éreztem', hogy kamu, ezért nem oltottam be nagyon.xD Amúgy tényleg egy f*szkabát vagy, Trololololol (vagy ki a f*szom).:D
2011. júl. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Utolsó, fiú vagy vagy lány? Korod?:D
2011. júl. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:
100%

hmmm az én barátnőm is 15évesen akarja elveszíteni de én csak 17leszek akkor... szerintem feküdj le vele de csak akkor ha nem ő erölteti/kezdte el eröltetni a témát... :D

ha ő nagyon nagyon akarja és igazából nem is érdekelte hogy te akarod-e akkor csak arra megy hogy meglegyél neki :D szerintem nem reális hogy te 15 ő 20 inkább keress korodbelit vagy olyat aki fiatalabb a párodnál... egy 15éves csajhoz nem való 5évvel idősebb srác. szeret szeret, de EGY FÉRFI MINDIG FÉRFI MARAD! és nem lessz szerelmes egy 20éves pali egy 15éves csajba :D

2011. júl. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
100%
Nem tudom, mennyire jó ötlet ez. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, hogy húsz évesen tényleg szeressen téged (én ismerek párt nagyobb korkülönbséggel is), de sajnos legtöbbször mégis csak a szex kell a fiúknak. Az egyik barátnőmet pont ennyi idősen használták ki, és borzalmasan érezte magát utána. Nem kívánom ezt neked. Gondold át nagyon.
2011. júl. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
01:17, mert?:D
2011. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy:D
2011. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Ha megmondanám, vélhetőlen pofára esnél.xD

De XX kromoszómás egyén vagyok, ennyit elárulok.:D

2011. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
35%

RIBANC!


REMÉLEM ÉLETET VÉGÉIG ELFOGJA VENNI A KEDVED AZ A PASI... CSAK A PI.NÁD KELL NEKI.


UI: RIBANC

2011. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:

Istenem mennyi buta ember egy rakáson...


Először is felejtsétek már el ezt az idétlen "gáz"/nem gáz" hozzáállást. Semmi sem gáz, ami őszintén a szívedből és a józan eszedből származik. Légy, egyéniség, önmagad, és ne mások elvárásai szerint éld az életed.


Másodszor. Bárki is ismeri itt azt a 20 éves fiút, hogy olyat állít, hogy csak p*na kell neki?! Miért ne szerethetné??? Az első fiú, akivel komolyabban összejöttem, 21 éves volt, én pedig 14 vagy 15. 5 éven keresztül IMÁDTUK egymást és talán egy nagyobb gyermek volt, mint én, akitől a legőszintébb, legtisztább szeretet kaptam. Nagyon sajnálom, hogy ti még ilyennel nem találkoztatok...


Hármadszor, egy 15-16 éves fiú manapság mit akarna tőle??? Talán nem ugyan azt? Akkor már inkább egy érettebb és tapasztaltabb fiúval essen át rajta, mint egy sokkal komolytalanabb, kamasz hülye gyerekkel.


Én is 15 évesen vesztettem el, még sincs lelki traumám, nem az út szélén állok, hanem egy boldog és teljes életet élő családanya vagyok, akinek az első alkalma egy nagyon szép emlék. Nem kor számít, hanem az, hogy józanésszel és szívvel készen állj rá és oda figyelj.


Üdvözöl, egy 41 éves, tapasztalt, anya!

2013. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!