Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tulajdonképpen miért is...

Tulajdonképpen miért is ''gáz'' 15 évesen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azzal a fiúval, akit szeretsz. Nem rib@nc szeretnék lenni, ne értsetek félre, mert mással, rajta kívül el sem tudnám képzelni. De végül is... egyszer élünk. OK, tudom, erről nem nekem még nem kéne szónokolnom,hogy rövid az élet, mert még az elején vagyok. Vagy ki tudja?!?!!

Én csak azt nem értem, hogy ha szeretjük egymást, akarjuk mindketten, akkor miért ne? Igaz,hogy előttünk az egész élet,meg minden, és még várhatnánk ezzel, de ő már nagyon-nagyon szeretné. És én is. Vagy ez butaság? Vélemények?!?! Különben a fiú 20 éves.


2011. júl. 17. 21:35
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
36%
az a lényeg hoyg akarjátok mind a ketten! akkor miért ne?
2011. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
81%
Te 15 és ő 20...egyáltalán nem szeret, a pun.cidra utazik. :/
2011. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
78%
Majd megtudod, mire 30 éves leszel már nem is fogod élvezni.De hát,"egyszer élünk és ti akarjátok. "
2011. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
77%

hát 20 évesen 1 normális pasi talál magának korabeli /idősebb/ alíg fiatalabb [1-2 év] lányt :) és azzal jár na most ha 15 kell neki akkor pina hiány :) de hajrá aztán majd pofára esel te is


19F

2011. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
86%
Nincs semmi gáz benne... feküdj csak le vele, had lépjen tovább hamar másik lány után ha te megvoltál :_)
2011. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
90%

Ha mindektten akarjátok, és érzelmile készek vagytok rá, akkor miért ne?

Nem attól ég ki az ember hogy szereti a szexet, hanem ha érzelmi szinten nem azt kapja amit elképzelt magának. De ez itt szerintem rendben van.

2011. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim válasza:
80%

Háát fogos kérdés.

Az én barátnőm is 15 évesen vesztette el a szüzeségét, (persze töllem). Azt viszont figyelembe kell venned hogy én akkor még 16 éves voltam. Így jobban elképzelhetőbb egy szerelemből való kapcsolat mint egy 15 - 20 éves párosnál, nem?


Egyébként, mi sokat gondolkodtunk és beszéltünk a dolgon, de mindketten akartuk. Ja... és nem melékes hogy már több mint 5 éve együtt vagyunk... :) (persze nem a szexel kezdődött)


Muszáj vagyok az előzők véleményét erősítenem... Lehetetlen h egy 20 éves fickó igazán szeret.

2011. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
77%
Hajrá! Nővérem, a barátnőm mind ketten mikor ennyi idősek voltak megtették egy 20 év körülivel, az eredmény: egyiküket 2, a másikukat 7 napra dobták. De végül is egyszer élünk...
2011. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
72%
Én 15 éve srác vagyok de még mégsem fordult a fejemben hogy elveszítsem, még ha a nagy őt is megtalálnám és tiszta szívből szeretném akkor sem szeretkeznék vele amíg legalább 17-18 éves nem lennék.. nem tudom miért... de ezt így érzem.. talán a nevelés?.. nem tudom..
2011. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
58%
előző megsem lett volna :P...
2011. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!