Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tulajdonképpen miért is...

Tulajdonképpen miért is ''gáz'' 15 évesen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azzal a fiúval, akit szeretsz. Nem rib@nc szeretnék lenni, ne értsetek félre, mert mással, rajta kívül el sem tudnám képzelni. De végül is... egyszer élünk. OK, tudom, erről nem nekem még nem kéne szónokolnom,hogy rövid az élet, mert még az elején vagyok. Vagy ki tudja?!?!!

Én csak azt nem értem, hogy ha szeretjük egymást, akarjuk mindketten, akkor miért ne? Igaz,hogy előttünk az egész élet,meg minden, és még várhatnánk ezzel, de ő már nagyon-nagyon szeretné. És én is. Vagy ez butaság? Vélemények?!?! Különben a fiú 20 éves.


2011. júl. 17. 21:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 Trolololololo ***** válasza:
0%
Örülök, hogy itt mindenki burokban nőtt fel, én csak azt tudtam akkor, hogy boldoggá tehetem azt aki nekem a legfontosabb. Nektek is biztos volt vagy lesz valakitek, akiért kibírtok egy fél órányi fájdalmat, NEM???
2011. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
83%
Na figyelj, 12 évesen nem lehetsz igazán szerelmes,gyerek vagy,úgy ahogy most 15 évesen is,és azért mert egy pasi,akinek a korát valamiért nem akarod elárulni,azt mondja lefekszel velem vagy itt hagylak, a legkevésbé sem szeret, ne gyere azzal hogy kibír az ember fél órás fájdalmat azért akit mindennél jobban szeret, nagyon naív vagy ha azt hiszed ez így működik,az ember akkor feküdjön le valakivel ha igazán akarja,ha igazán érett,és igazán felnőtt hozzá, 19 évesen veszítettem el,holott 15 évesen is volt barátom voltam nagyon,halálosan "szerelmes" de igazán 19 évesen lettem szerelmes és az igazi szerelmemmel feküdtem le,és nem kibírtam félórát hanem élveztem fél órát azzal akit szeretek,és azért feküdtem le vele mert szeretem,és vele vagyok a mai napig, már a felesége vagyok,és hidd el ez az amit nem bántam meg,és nem nőttem fel burokban,olyan dolgokon mentem keresztül amiket sok ember még felfogni sem tud,és nem éli át 60-70 évesen sem,szóval inkább ne híreszteld mennyi eszed volt 3 éve,kíváncsi vagyok ha eljön az igazi mit mondasz neki.nem fogja jó néven venni.
2011. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 Trolololololo ***** válasza:
9%

Nincs jogod minket bírálni, a szerelem nem ismer korhatárt.


Fejletlen mivoltom ellenére is forró érzéseiben fürösztött engem és azóta sem történt velem jobb dolog, mint amikor egymás verejtékében úszva feszegettük testünk határait és ő a szerelem legteljesebb mélységeiben végtelen bűnös gyönyöröket élt át csak nekem hála.


A képmutatás, amely a szavaidból árad, ezerszer visszataszítóbb, mint amilyennek az én életemet beállítod.


Az a jópár üres év amivel bölcsebbnek érzed magad nemhogy nem jogosít fel a hangnemre, amelyet megütsz velem szemben, sokkal inkább hátralévő átlagos, vontatott kispolgári életedhez való kétségbeesett ragaszkodás és az ebből fakadó irígység táptalaja.

2011. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
82%
Neked meg mi bajod? leírtam a véleményem,és a válaszod alapján nem vagy normális,nem kell,egy 15 éves nem így beszél,és nem bíráltalak,de ha belegondolsz igazad van,miért irigyelnélek? 12 évesen boldog gyerek voltam,eszembe nem jutott a szex és képzeld jó életem van és boldog vagyok,miért irigykednék egy naív 15 éves kislányra aki megerőszakoltatja magát 12 évesen és még híreszteli is,és azt hiszi normális dolog
2011. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy meg honnan tudod milyen az életem hisz nem ismersz,és sztem ne olvass annyi szerelmes regényt mert megárt,és az előbb írtad hogy ki kellett bírnod félóra fájdalmat ne magyarázz nekem akkor milyen fantasztikus volt,de mint mondtam egyszer majd rájössz mekkora hiba volt, a te életed rontsd el ha annyira akarod,de hidd el az idősebbek tapasztaltabbak nem árt néha rájuk hallgatni mellesleg nagyon jó ha a többi naív kis 12 évest buzdítasz a szexre,de úgysem érted miről beszélek,és sztem nem is fogod,igenis nem tartom helyesnek,hogy egy 11-16 éves szexeljen,és a véleményem elmondom,te meg szállj le a földre mert nagyot fogsz koppanni
2011. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 Trolololololo ***** válasza:
0%

Szerencsére készült rólunk egy kép a forróság tüzében!


Ha eddig nem irigykedtél hát most fogsz:


[link]

2011. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
82%
szánalmas vagy!
2011. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:
100%
szúrnálak!
2011. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 Trolololololo ***** válasza:
0%

Lehet, hogy kettőnk közül neked kellene kevesebb szerelmes regényt olvasnod, és akkor talán nem vennél komolyan egy ilyen bődületes marhaságot, amit azért talált ki egy huszonéves egyetemista, hogy sz*passa a népet.


Én jól szórakoztam, és a barátaim is jókat röhögtek azon, hogy mennyire felhúztad magad :D



Ja és ideje lenne utánajárnod, hogy az internetes szlengben mit jelent a nevem (Trolololololo), ha már klaviatúra-akrobatának képzeled magad.

2011. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim válasza:
100%
szeretném hozzátenni a sajátomat eme intellektuális, és a társadalom fejlődése szempontjából oly rendkívül építő témához. ööööm: DURRANTANÁM A FOSÓDAT MÁJKÜL!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!