Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tulajdonképpen miért is...

Tulajdonképpen miért is ''gáz'' 15 évesen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azzal a fiúval, akit szeretsz. Nem rib@nc szeretnék lenni, ne értsetek félre, mert mással, rajta kívül el sem tudnám képzelni. De végül is... egyszer élünk. OK, tudom, erről nem nekem még nem kéne szónokolnom,hogy rövid az élet, mert még az elején vagyok. Vagy ki tudja?!?!!

Én csak azt nem értem, hogy ha szeretjük egymást, akarjuk mindketten, akkor miért ne? Igaz,hogy előttünk az egész élet,meg minden, és még várhatnánk ezzel, de ő már nagyon-nagyon szeretné. És én is. Vagy ez butaság? Vélemények?!?! Különben a fiú 20 éves.


2011. júl. 17. 21:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim válasza:
52%

Szerintem nem gáz.. ha szeretitek egymást, akkor miért ne?

Egyébként meg, miért ne lehetne szerelmes egy 20éves fiu egy 15 éves lányba, és miért ne azért akarna vele lefeküdni?

Ajj, annyira unom már ezt, hogy ha 5év a korkülömbség akkor már, hogy csak azért van veled, stb.

Ez mekkora hülyeség már .................

2011. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem hülyeség, egy 20 éves pasit nem egy 15 éves kamaszlány tud kielégíteni. De persze az sem utolsó szempont, hogy mióta vannak együtt, mert ha mondjuk 1-2 éve, azt mondom, talán őszinte volt a fickó is, de ha csak pár hónapróm van szó, elég egyértelmű a helyzet. Gondold át alaposan, kérdező! Lehet, hogy később megbánod. Meg amúgy sem gyereknek (mert egy 15 éves csaj/srác még az, ismerjük be) való a szex. De mindegy, ha nem most, akkor majd később rájösz, csak akkor már késő lesz.
2011. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim válasza:
55%

Az valóban nem rib@nc.ság ha lefekszel egy olyannal akit valóban szeretsz de hát ha egyszer élünk**igen egyszer élsz de ha most megdugatod magad és utána elhagy akkor nem lesz belőled más mint egy rib**nc mert majd később vágyni fogsz a lomposra..mindenki így kezdi aki k**va

jó nekem ebbe nincs tapasztalatom mert 14/L vagyok de már én is vágytam olyanra meg ilyenre de mégse teszem mert tudom később megbánom és nem vagyok egy szent..de szerintem ne tedd meg.. jó lehet hogy szeret de télleg ha már több mint fél éve együtt vagytok és ég nem ujjazott meg akkor okés jolvan..menjél feküdj le vele.. de reélem később megbánod..

2011. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz akkor, ha nem egy alkalomra kellesz a fiúnak, és mindent tudtok a terhességről, védekezésről és a nemi betegségekről.
2011. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
50%

hát kislány egyszer élünk és egyszer fognak átbaszni és ha elhagy ahogy kiélte vágyait rajtag akkor bánni fogod , hogy egy olyannak adtad a szüzességed aki csak kihasznált ....

aki ilyen fiatal lányt keres az azért teszi mert könnyebb elcsábítani és naivabb ..... voltak már lakótársaim évfolyam társaim akik így gondolkodnak és tudom biztosra , hogy érről van szó .....sajnálom.....

23f....

2011. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Tudod nem szereted igazán,ne akard már bemagyarázni,hogy egy 15 éves kislány felnőtt szerelemmel szeret egy fiút,csak beképzeled.Másrészt egy normális 20 éves fiúnak nem egy kislány kell,hanem egy nő.Akárhány éve van veled,bár elég gáznak tartom,hogy pl 13 éves voltál ő meg 18 mikor összejöttetek.Tényleg előtted az élet,de csak egy életed van,ha most elrontod akkor ne m mondhatod,hogy majd legközelebb.Ne siess,ne akarj felnőni ráérsz.Nekem is volt barátom 15 évesen,velem egy idős volt,és szájra puszi,meg kézfogás volt,később is volt barátom,de csak 19 évesen veszítettem el azzal akit nagyon szeretek,akibe igazán szerelmes vagyok.és ekkor ébredtem rá,hogy az csak tiniszerelem volt,ami hamar elmúlik,persze 15 évesen biztos voltam benne hogy igen ez a "nagy " szerelem...Nem gyereknek való a szex,és hidd el ha megvárod az igazit akár 4-5 év múlva jön el,sokkal jobban jársz.
2011. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim válasza:
Nem azért de szerintem nagyon nem 15évesen kell sexelni. Tudod a szeretkezés az az mikor már jó régota najo 1 2éve jártok és ténnleg szeretitek egymást de nem évesen majd 18 évesen esetleg. jólvan én nem szólok bele nem az én doolgom de nem hiszem hogy 15évesen kellene csinálmod. Én is 15 lányvagyok.
2011. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
0%
Az senkinek nem jut eszébe, hogy hahóóóó, a 20 éves pasid emiatt úgy menne a sittre, hogy fala adja a másikat? Liliomtiprás, basszus, ha ennyire szeretitek egymást, legalább a 18-at várjátok már meg -.-
2011. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Utolsó; 14 éves kortól már törvényes, legyen bármilyen idős a másik fél.
2011. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 Trolololololo ***** válasza:

Én 3 éve veszítettem el a Vajdahunyad sétány mellett és nem bántam meg. Azóta is minden éjjel átélem álmomban. Ha nem tanultam volna meg élvezni, nagyon rosszul aludnék, nemigaz?

15/L

2011. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!