Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok és a hüvelyem...

Még szűz vagyok és a hüvelyem is még szűk. Ha lefekszek a szerelmemmel, akkor tulajdonképpen az ő farka méretére leszek"szabva"? Szóval méretügyileg akkor nagy az esély arra hogy összeillünk majd? (Nem leszek neki tág vagy ilyesmi? )

Figyelt kérdés
A másik kérdésem pedig hogy ha a párommal sokat szeretkezünk majd,attól kitágulhatok olyan mértékben,hogy neki az már túl sok legyen?Vagy akkor is passzolni fogunk,ne aggódjak?Mivel csak az ő pénisze jár bennem.
2008. okt. 16. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
az első pár alkalommal valószinű hosszabb előjátékra, ujjazásra lesz szükséged, hogy megfelelő méretűre kitágulj. sok szextől nem leszel túl tág; de ha mégis, a hüvelyfal lényegében egy izomszövet, ugyanúgy lehet tornáztatni, mint akármelyik más izmot, csak ezt jobban megéri :D
2008. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok a béna,de azt nem értem,hogyha elvileg ugyanaz a hímvessző hatol belém 100adjára,hogy eshet az meg hogy esetleg kitáguljak?Ahhoz nagyobb méretű dolog kéne,nem?Bocsi,csak nagyon szeretném ha a barátom sokáig élvezhetné azt a szűk szorítást és csak ezért kérdezem:)
2008. okt. 16. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
ujjazástól (3-4 ujj - lehet, most soknak tűnik, de ha eléggé fel vagy izgulva, akkor nagyon jó tud lenni) jobban ki tudsz tágulni, de mint mondtam; mivel tudod edzeni az izmokat (kegel gyakorlatok, gésa golyók), olyan sokáig tudod fenntartani a "szűkségedet", ameddig akarod.
2008. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hüvely mérete akkora, hogy kb. 10 cm-re tud kitágulni (a kisbaba feje).

A legkisebb pesszárium 6cm! És az is befér...

Ez egy izom, ami a normális szex alatt mindig beáll a megfelelő méretre. Először, az előjáték alatt kitágul (ezért kell jó hosszú előjáték) - majd az akció alatt egy része összehúzódik annyira, hogy éppen megfelelően fogja a párodat. Alkalmazkodik az ő méretéhez.


Szülés után egy ideig előfordulhat, hogy túl tág.

De ezen is lehet segíteni, tornával. A torna amúgy is hasznos, mert ha össze tudod húzni aktus közben, amikor már a párod benned van, az nagyon kellemes érzés neki.


Amúgy biológia órán hol voltál? Olyankor lehet kérdezni is...

2008. okt. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz nem leszel túl tág. A hüvely rugalmas, alkalmazkodni fog a barátod méreteihez. Ha esetleg később partnert váltasz akkor majd az övéhez illeszkedik.
2008. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. okt. 17. 13:08
 7/8 anonim válasza:
De véletlenül nem fáj az, hogy ha nagyobb a cucc, mint amilyen tág a hüvely?
2008. okt. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan nincs,mert a hüvely egy rugalmas szerv,ami elvileg mindenféle méretet magába fogad....
2008. okt. 19. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!