Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tulajdonképpen miért is...

Tulajdonképpen miért is ''gáz'' 15 évesen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Úgy értem, azzal a fiúval, akit szeretsz. Nem rib@nc szeretnék lenni, ne értsetek félre, mert mással, rajta kívül el sem tudnám képzelni. De végül is... egyszer élünk. OK, tudom, erről nem nekem még nem kéne szónokolnom,hogy rövid az élet, mert még az elején vagyok. Vagy ki tudja?!?!!

Én csak azt nem értem, hogy ha szeretjük egymást, akarjuk mindketten, akkor miért ne? Igaz,hogy előttünk az egész élet,meg minden, és még várhatnánk ezzel, de ő már nagyon-nagyon szeretné. És én is. Vagy ez butaság? Vélemények?!?! Különben a fiú 20 éves.


2011. júl. 17. 21:35
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
76%
12 évesen? Gratulálok! (Ha kifejteném a véleményem, valószínűleg bannolnának egy jó időre...)
2011. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 Trolololololo ***** válasza:
0%
Azt mondta, ha nem teszem meg neki, örökre elhagy, nem volt választásom.
2011. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
85%
utolsó elég beteg pasid van neked,és igenis mindig van választás,12 évesen széttetted a lábad hát gratulálok...
2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
76%

Aha, és te ebből a megnyilvánulásból nem vágtad le, hog csak szexre kellesz neki, úgyhogy előbb-utóbb úgyis elhagy...

Értelmes ember lehetsz.

2011. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
82%
már az beteg hogy 12 évesen jársz vkivel a lányok nagyrésze még nem is menstruál,dehogy lefekszel vele,mert elhagy?? normális vagy te mit akartál 12 évesen örök időkig tartó kapcsolatot?? komolyan nem vagy 100as anyádnak is gratulálok...hány éves a pasid? sztem még az orgazmust sem élted át, a tojáshéj a seggeden de te már szexelsz,kiváncsi vagyok mit csináltál volna ha terhes leszel,de hát majd meglátod mennyire kiélt leszel 20 évesen
2011. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 Trolololololo ***** válasza:
0%
Akkor még nem menstruáltam, így nem kellett védekeznünk. Egyébként nem sokkal utána meghalt balesetben, szóval ha nem tettük volna meg, akkor sohasem érezhettem volna a szerelmét magamban.
2011. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom,hogy meghalt,de akkor sem hiszem,hogy 12 évesen szexelni kell
2011. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem vagy komplett. Hány éves volt akkor a srác?
2011. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
De vágjátok, mekkora poén ez? Nem menstruál (tehát nyilván nem érett testileg, lelkileg meg pláne nem), de már szexel.xD
2011. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
82%
épphogy felsős az általánosban,figyeljetek lassan az óvodában felvilágosítást kell tartani,meg is kérdezem a 4 éves öcsém kivel jár :D:P jaj mikor fogjátok már fel végre 11-17 évesek,hogy a szex nem gyerekeknek való,meg kell érni hozzá(nem úgy hogy ti azt hiszitek érettek vagytok)és az igazi szerelmetekkel kénes elveszíteni,és nem kell vele sietni mert ott van rá az egész élet???
2011. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!