Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek az elsőtől. Mit tegyek?

Félek az elsőtől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyenlőre nem tervezem, hogy megtörténjen, de a mostani barátommal el tudnám képzelni. 22 éves, tapasztalt. És szeretem, ő is engem. Viszont annyi helyen olvasom, hogy fáj, vérzik, nem élvezik az elsőt... Hogyan tudnék ellazulni közben, vagy mit csináljak, ha nagyon fáj? Ha vérzik, mit tegyek? Közben mindent összevérezzek?

Még arra is kíváncsi lennék, hogy ki, mikor próbálta másodjára és az milyen volt az elsőhöz képest?

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat. 17L


2011. júl. 13. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ne félj, ne izgulj, ha szeretitek egymást, akkor biztos nem erőszakkal fogja belédnyomni a kukiját :)

érzelmekkel... hidd el, nem fog fájni

2011. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne tégy semmit!!! Maradj érintetlen amíg félsz! Ha jön a vágy elmúlik a félsz is!
2011. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A vágy már meg van... Túlságosan is kívánom, amikor vele vagyok. Csak ilyenkor, itthon elkezdek gondolkozni... Köszi az eddigi válaszokat.
2011. júl. 13. 00:24
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Először is: amíg félelem van benned, kétségeid vannak azzal kapcsolatban, hogy milyen csodálatos lesz, addig nem vagy rá kész lelkileg.

Én csak a saját tapasztalataimat tudom leírni, amik lehet, hogy néhol negatívak, de alapvetően azt mondhatom el az 1. alkalomról, és úgy emlékszem vissza rá, hogy életem legcsodálatosabb éjszakája volt, amire mindig emlékezni fogok.

Mi kb 10 hónapja voltunk együtt, mikor úgy éreztem, kész vagyok a dologra. Bennem a vallásos neveltetésem miatt voltak gátak, amiket ennyi idő alatt sikerült leküzdenem. A barátom akkor már elmúlt 19 éves, előttem egy lánnyal volt szexuális kapcsolata, én pedig majdnem 18 voltam. Eldöntöttem, hogy nem szeretnék óvszert használni, így fogamzásgátlót írattam, s végül is 1 éve voltunk együtt, mikor sor került az 1. alkalomra. A barátom telerakta a szobáit gyertyákkal és a kedven zenénket rakta be. Nagyon gyengéd és figyelmes volt velem, hosszú előjáték volt, sok orállal, majdnem ki is elégített. Aztán szép lassan bedugta... Mit kell mondjak, nagyon fájt. Nem vérzett, de fájt.

DE!

Én 100%-ig biztos voltam benne, hogy akarom ezt, kívántam, és vágytam rá, hogy a szerelmünket megéljük e módon is, így nem érdekelt a fájdalom. A barátom persze rémülten abbahagyta, de én megkértem, hogy folytassa. Nagyon óvatos és gyengéd volt, így pár percnyi fájdalom után elkezdtem élvezni a szeretkezést, és onnantól kezdve végig nagyon élveztem. Le se lehet írni, mennyire. Sokféle pózt kipróbáltunk, és úgy éreztem, órákon át szeretkezünk (nagyjából 2 óra lehetett a közbeiktatott orálokkal, pózváltásokkal stb). Orgazmusom nem volt közben, de az azóta sincs, pedig 3 éve szorgalmasan próbálkozunk. Persze a barátom gondoskodik az én kielégülésemről is, de igazából nem is az számít a szeretkezésben. Számunkra a szeretkezés- vagy szebben mondva szerelmeskedés- a szerelmünk kifejezésének legcsodálatosabb módja.

Ezt már a legelső alkalommal is így éreztem, s bár azóta eltelt 3 év, a szerelmünk csak erősebb és lángolóbb lett, s ezáltal a szeretkezés is egyre csodálatosabb élmény.

Azért írtam le a kis storyt, hogy ne csak arról hallj, mennyire fáj meg véres meg nem élvezhető stb. Én úgy gondolom, hogy ha az ember igazán kész rá LELKILEG és igazán szerelmesek a párjával, akkor bármennyi vér vagy fájdalom van, életre szóló, csodás élmény lesz.

Egy barátnőm pl. nem vérzett, nem fájt neki és el is élvezett...

A kérdéseidre tovább válaszolva: mi a vérrel úgy voltunk, hogy készítettünk oda sok zsepit, plusz olyan ágynemű volt, amit nem bántunk, ha összevérzem.

Ha nagyon fáj, akkor se arra gondolj, hanem arra, hogy mennyire szerelmes vagy a párodba és milyen jó egyesülni vele a szerelemben...

Hogy mikor próbáltam másodjára, azt nem tudnám megmondani, talán másnap reggel... De azt tudom, hogy az is ugyanolyan élvezetes volt, mint az első, azóta pedig csak egyre jobb.

Remélem tudtam valamennyit segíteni.

20/L

2011. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez igazán megnyugtató. Ezek alapján még nem állok rá készen... Habár nem is baj, nem célom elkapkodni. Elsőből csak egy van.
2011. júl. 13. 00:43
 6/9 anonim válasza:
Én már túl vagyok az elsőn egy ideje,és nekem is 22 éves a barátom,és én is 17 vagyok :) Nem véreztem és nem is fájt,de ez egyénfüggő,így elsőnél egy kis törölközőt tegyél magatok alá...:) A második már könnyebb menet mint az első,egyre tapasztaltabb leszel.:) Jó érzés :) Nem fájhat nagyon,ha kellőképően nedves a hüvelyed,mivel tágulékony. :)
2011. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem vérzett és nem is fájt kifejezetten. Egy picit nyomott, amíg el nem lazultam teljesen. Én is 17 voltam, mikor elvesztettem és egyáltalán nem bántam meg. Még ma is azzal a sráccal vagyok, és nagyon szeretjük egymást. Szerintem, ha félsz, akkor lehet, hogy a szervezeted még tiltakozik. Egy ideig én is féltem, de sokat pettingeltünk, és egyre nyugodtabb lettem. Mikor megtörtént már nem féltem, csak izgultam. Lehet, hogy neked is csak egy kis testi megerősítésre van szükséged, hogy jó érzés.

19/L


Ja és másnap próbáltuk másodjára, akkor már egyáltalán nem nyomott és elég jó volt. Persze nem olyan mint 2 év után.

2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2011. júl. 14. 14:24
 9/9 anonim válasza:

velem is így volt én is féltem de barátomtól azt kaptam válasznak h ne féljek lazuljak el és bízzak benne :)

fájni esetleg csak egy kicsit fog ha szeret akkor figyelni fog rád és minden rezzenésedre és próbál nem nagyon fájdalmad okozni (én ezt tapasztaltam az akkori barátomnál)

vérezni nem biztos h fogsz én se véreztem de a biztonság kedvéért egy rossz ruhát simán rakhattok magatok alá a biztonság kedvéért

az elsőt mindenki másképp éli meg...

mi 4nappal később próbáltuk újra kicsit fájt még de a következőnél már nem

2011. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!