Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek az elsőtől! Tanácsok?...

Félek az elsőtől! Tanácsok? Bővebben lent. Fiúk, lányok írjatok

Figyelt kérdés
Szóval én még szűz vagyok és van egy barátom aki azt mondta nem csak 1-2 hetes kapcsolatot akar ennek ellenére már történt petting.És akkor úgy éreztem hogy ő is akarja.na mindegy.Én félek az elsőtől nincs sok tapasztalatom.Mi van ha nem jól csinálok valamit?Pl: a múltkor csókolóztunk és átfordított felülre és én nem tudok elhelyezkedni felette...:S Sokan mondják hogy fáj és vérzek meg minden!Ti mit tapasztaltatok az elsőnél?Vagy aki még szűz ő hogy érez nem fél? Fiúk ti mit gondoltok szeretitek ha egy lány szűz?
2010. szept. 5. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tehát a barátod, csak 1-2 hetes kapcsolatot akar? Szerintem ne add oda magad olyannak, akinek csak 1-2 dugásra vagy jó. A másik pedig, hogyha érett lennél a szexre nem lenne benned félelem. Egyszerűen csak vágynál a párodra, és örülnél, hogy megtörténik, nem pedig azon görcsölnél, hogy fájni fog e , és hogyan csináljad. Szerintem még hagyd ezt a témát egy darabig.

Én egyébként az elsőnél alig véreztem, 1 kicsit fájt, de nem volt vészes, összességében jó élmény volt. Egyébként ez teljesen egyénfüggő, mármint a vérzés, van aki jobban vérzik, de olyan is van aki egyáltalán nem. A fájdalom is egyénfüggő, de az attól is befolyásolódik, hogy mennyire vagy érett a témára, mert ha kellően el tudsz lazulni, nem fog fájni.

2010. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
te még ne gondolkozz ezen,a kérdéseidből ítélve látszik,hogy nagyon nem vagy még érett,hogy a pettingen kívül más is legyen.amíg félsz,addig ne vágj bele,mert nem lesz jó.egyébként mióta vagytok együtt a barátoddal és hány évesek vagytok?
2010. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Épp azt írtam hogy NEM 1-2 hetes kapcsolatot akar...

Azért foglalkozok vele mert a barátom szeretné de nem csak egy éjszakásat... egyébként 3 hete vagyunk együtt ő 17 én meg 16 és én is akarom csak kicsit félek tőle...ennyi csak kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is...mert barátnőim mind azt mondják..fáj vérzik stb.

az első kommentár írója mennyi idős és mennyi idősen vesztette el?

2010. szept. 5. 17:31
 4/13 anonim ***** válasza:

én vagyok az első kommentelő, bocs, nem olvastam figyelmesn.

16 évesen voltam elöször fiúval, most 20 vagyok.

2010. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3 hét az még nagyon kevés idő,de te tudod.ha szeret és nem akar elhagyni akkor várni fog amíg te is kész leszel rá.
2010. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz! és miből tudom hogy ha "kész leszek rá"?már ah most nem vok az szted:/
2010. szept. 5. 18:15
 7/13 anonim válasza:

szerintem te nem vagy kész a szexre! 3hét után?ácsi!:) először pettingeljetek sokat, ismerjétek meg egymás testét ,hogy kinek mi a jó! és ha igazán szereted csak akkor feküdj le vele , és akkor nem lesz benned semmi félelem csak azon kattogsz ,hogy azt érzed hogy neked ő kell.. na akkor leszel kész ha ezt érzed!

ha meg is történik védekezzetek!!!!

14L

2010. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha félsz, akkor hagyd még.. ilyen egyszerű.F*sznak gondolkodsz rajta.. látszik még pelenkát kéne hordanod.És képzeld nem törvényszerű hogy vérzel.. de ha igy görcsölsz 100 hogy fájni fog;)nöjj fel a szexhez és utána gondolkodj ezen..föleg ha 2 hete vagytok együtt xDDD
2010. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja és az én barátnőm nem félt.. vérzett egy cseppet talán és el is élvezett szex közben.nem a levegőbe beszélek.
2010. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én csak azt tanácsolom hogy ne siesd el mert utána megbánod!!!Én is nagyon féltem de amikor megtaláltam azt a személyt akit szeretek akkor már nem féltem mert vigyázott rám!És nem olyan nagy vmi az ha már nem vagy szűz!!!De ha mégis úgy gondolod hogy te vele akarsz először lenni akkor pár tanács!!:én tapasztalatom szerint az első alkalommal alul legyél,nekem nem vérzett csak másnap fájt egy kicsit!

Ha szeretnél vmit még kérdezni akkor nyugodtan írj privibe!rem segítettem vagy segíthetek!:D

2010. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!