Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt 20 év feletti szüz...

Vannak itt 20 év feletti szüz lányok?

Figyelt kérdés
(kort irjatok)
2011. júl. 12. 10:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

"hangom nem tul vonzo, szemem nem sármos, mozgásom összeszedetlen, gyerekes, külsöm satnya és gyerekes, viselkedésem pedig születésem óta szokatlan.


ellenben aki jol néz ki, az legalább testileg tetszik a lányoknak, és elég ha csak álldogál."


Még is még a legidiótábbaknak is van csajuk.(tudom, mert ismerek ilyet)


De te csak foglalkozz a magadnak felállított "hibáiddal".

Mondhat neked akárki akármit, ha te úgy sem hiszed el.

2011. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
én meg mondhatok a nöknek bármit, azt ne mhiszik el. csak ami látnak.és mivel nem vagyok szép, ezért csak nagy kérlelés után állnak szoba velem. MÁSHOZ MEG MAGUKTOL ODAMENNEK.
2011. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

" Painis Cupcake válasza:


én meg mondhatok a nöknek bármit, azt ne mhiszik el. csak ami látnak.és mivel nem vagyok szép, ezért csak nagy kérlelés után állnak szoba velem. MÁSHOZ MEG MAGUKTOL ODAMENNEK."


Látod, ez a baj.

Minek mondod te nekik, hogy te ilyen meg olyan vagy? Majd megtudják. A személyiséget nem elmondani kell, hanem megmutatni,hogy igen is én ilyen vagyok. Vagy tetszik nekik vagy nem. Én sem tetszhetek minden fiúnak, még sem érdekel az, ha valakinek nem jövök be.


Minek kérleled, hogy álljanak veled szóba? Ez a 2. nagy hiba. Nem kérlelni kell. persze, hogy ilyenkor elfutnak. Engem is zavarna az, hogy egy fiút kérlelnem kéne, hogy eljöjjön velem de nem teszem le, mert nem alázkodom le ilyen szintre. Vagy eljön velem, vagy nem.


Ha látszik rajtad, hogy jól érzed magad a bőrödben, hogy rendben vagy agyilag, és értelmes vagy, vagy értelmesen tudsz beszélgetni. akkor nem kell kérlelni.

De szerintem ezen is nehéz lesz elgondolkodni, mert már a sértődöttségen amit TE MAGAD állítottál fel mint problémát, azon nem tudsz túllépni csak akkor, ha te saját magad tisztázod a gondjaidat.

Mint írtam, mondhat neked akárki akármit, ha te nem gondolkozol rajta és nem ismered be saját magadnak.

A felállított külön világod más, mint a való világ.

2011. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
az, hogy testileg nem tetszem a lányoknak és hogy ez a dolog sok mindennek az okozója lett, az viszont a kemény valoság.
2011. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

"az, hogy testileg nem tetszem a lányoknak és hogy ez a dolog sok mindennek az okozója lett, az viszont a kemény valoság."


Igen, mert azzá tetted.

Én elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok, pedig nem vagyok egy szépség sem, átlagos, még csak a testem sem jó, mert túl vékony mellem sincs stb.. De az alap testem elfogadtam úgy ahogy vagyok. Viszont szeretnék majd sportolni, hogy változtassak magamon egy kicsit, de nem más miatt hanem magam miatt. Ha te magad miatt sem akarsz a testeden változtatni, rendben van, de akkor fogadd el azt amit kaptál, és ne nyafogj, hogy neked miért miért..

Mint írtam senki sem tökéletes, de ki lehet hozni magadból azt amit ki lehet hozni, akár külsőből akár belsőből. Csak akarni kell.

2011. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
másoknak meg nem kell, és nekik milyen könnyü már az élet.
2011. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

Nem másokkal kell elfoglalnod magad, nem mások helyében kell gondolkoznod, hanem éld a te saját életed.

Nem más életében vagy, hanem a tiedben!

2011. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
hogy rángassak bele más embereket (nőket) az életembe? ha tudják, hogy aki nem szép annak milyen rossz.
2011. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

"ogy rángassak bele más embereket (nőket) az életembe? ha tudják, hogy aki nem szép annak milyen rossz."


Annak rossz, aki úgy is gondolja és érzi. ez meg is látszik magán. ezt nevezik kisugárzásnak.

2011. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
a kibe megba szott külsö+!!!! ha nem vagy szép, akkor sokkal nehezebb. ha nem vagy valamiben vonzó, ráadásul oylan dologban, amit szüeltésedtöl fogva megkaptál, és nem kellett érte sokat tenned (szépség) akkor könnyebb sokkal.
2011. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!