Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt 20 év feletti szüz...

Vannak itt 20 év feletti szüz lányok?

Figyelt kérdés
(kort irjatok)
2011. júl. 12. 10:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

"Painis Cupcake válasza:


a csinos lány elküld. (tood 55 kilo, 170 centi, gyermekfej)"


Ez csak önsanyargatás. Én sem vagyok egy nőies alkat, mondhatni piszkafa vagyok, mellem is alig van, de még is úgy érzem, hogy én is lehetek értékes valaki számára majd. Vagy pont én fogok tetszeni valakinek, mert el tudom hinni, hogy én is tetszhetek úgy ahogy vagyok.


Én sem voltam magammal megelégedve, amíg te sem leszel megelégedve magaddal, addig ne is várd, hogy valaki is megszeressen.

Tudod te hány olyan férfi van aki vékony alkatú 170-175 centi között van és még is van barátnőjük?!

Elég,ha szétnézel az utcán, bevásárlóközpontokban, vagy mindenhol csak nyitott szemmel kéne,hogy járj..

Te csak tökéletes párokat látsz? Mert én valamiért olyan párokat is szoktam látni még hozzá elég szép számmal, ahol a férfi vékony nem túl magas, és mellé csinos barátnője van. Vagy ahol a nő csúnya de a pasi helyes. Vagy ahol a pasi csúnyácska, de a nő meg szép.

Szerinted? Valaki írta és igaza is van: tökéletes példája vagy a sztereotípiáknak.

Ezzel az önsanyargatással csak saját magadnak ártasz.

Remélem tudod. Nem gúnyból írom, csak segítő szándékkal.

Ha meg nem vagy magaddal megelégedve akkor tegyél is ellene. Mit tudom én találj ki valamit hobbit, menj el sportolni, vagy valamilyen tanfolyamra ahol lányok is vannak.stb.

Tudod ez a önsajnáltatás senkinek sem jön be, szerintem ezt automatikusan megérzik akikkel ismerkedni akarsz és ezért szaladnak el.

Úgyhogy változtatás a megoldás kulcsa, mert ezzel csak saját magadnak ártasz remélem tisztában vagy vele.

2011. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
sunshine van! zsatar le a Balaton partra, ott lehet ismerkedni! 20év feletti szűz lányok meg kereshetnek valami kivart faszit aki 1x megdugja őket úgyhogy ti inkább ne ott ismerkedjetek! :D
2011. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
Lányok hol vagytok elérhetőek?
2011. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindjárt 20 vagyok és szűz. De ne tudd meg, hányan hajtanak rám és hányszor kapom meg egy nap, hogy gyönyörű vagyok, kedves és jófej...

Igen, most minden önteltség nélkül, úgy tapasztalom, hogy szeretnek engem az emberek, azon belül a férfiak kifejezetten. Csakhogy a másik oldalon itt vagyok én, aki pedig nem talált még olyan férfit, akibe beleszeretett volna.


Illetve, nem is mertem szerelmes lenni. Régen kifejezetten a csúnyácska lányok közé tartoztam, ráadásul én is olyan családban nőttem fel, hogy az önbizalmam valahol a béka segge alatt van, hiába tudom, hogy mint az előbb leírtam, rajong értem az ellenkező nem. - ettől én még bátortalan vagyok és félek a csalódástól.


Amúgy válogatósnak sem tartom magam.

2011. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:

akkor ez mind a TE hibád kedves utolsó


nekem is volt egy ilyen barátnőm 18 évesen.konkrétan csak azért járt velem, mert olyan elszállt igényei voltak, kislányos bájmesékben élt, hogy ezt az ideált rámaggatta, mert én voltam annyira szürke és együgyü.

4 éven keresztül lerázott minden fiut, és ezeket el is mondta nekem, mig végülis megmondta, hogy ő velem akar járni. persze csak amig rájött, hogy nem vagyok nagy szám...utána dobott is. nekem egyébként megmondta nyiltan mindenki, hogy csunya vagyok, és ennek tetejébe egy furcsa kis fejletlen gyermektestű senki.ugyhogy ilyen körülmények közt igen csak nagy szám volt, hogy egy olyna lányt ölelgethettem, amiröl sokan álmodtak.


öszintén szolva ki van a fa szom az ilyen lányokkal. őket csak jol rondára kellene verni, elcsufitani, hogy rájöjjenek, hogy nem mindent adnak ingyen, és hogy a kis sza ros problémáikat ők termelik maguknak.

2011. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:

"nekem is volt egy ilyen barátnőm 18 évesen.konkrétan csak azért járt velem, mert olyan elszállt igényei voltak, kislányos bájmesékben élt, hogy ezt az ideált rámaggatta, mert én voltam annyira szürke és együgyü. "



Miért te összejönnél olyannal, aki neked egyáltalán nem tetszik és nem látsz benne semmi különlegeset?


te inkább kezeltesd magad, mert nagyon rád férne.

2011. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
azért jártam vele, mert nagoyn szép és okos lány volt, én pedig nem kellettem senkinek. még szép, hogy nem hagytam ki egy ekkora lehetöséget. többen is beszoltak, hogy nem lehet nekem ilyen jo nöm, hagyjam ott vagy verés lesz.
2011. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:

"öszintén szolva ki van a fa szom az ilyen lányokkal. őket csak jol rondára kellene verni, elcsufitani, hogy rájöjjenek, hogy nem mindent adnak ingyen, és hogy a kis sza ros problémáikat ők termelik maguknak.

"


Nem veszed észre, hogy te magad is ugyanilyen szenvedő áldozat vagy, mint amilyeneket te utálsz , és hogy te magad termeled a problémáidat amivel nem tudsz előbbre menni? nem hogy előbbre, de még húzod magad mélyebbre.

Nem vagy különb te azoknál sem, akiket te szétvernél.

2011. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
sajnálom. DE aki szépnek született, annak sokkal könnyebb minden, odamennek hozzá a lányok, minimális eröfeszitéseket kell csak tennie, hogy egy szép lány ott maradjon vele.
2011. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
0%
meg most mi a tajtékot csináljak? napi 9 órát dolgozom, este nincs semmi amit csinálhatnék, nem tudok elmenni sehova, mert nincsenek most pesten fenn az ismeröseim.más meg elmegy 2-3 hétre valahova, és éjjel nappal csajozik. EZ AZ EGYEDÜLI módja a fejlödésnek.
2011. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!