Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt 20 év feletti szüz...

Vannak itt 20 év feletti szüz lányok?

Figyelt kérdés
(kort irjatok)
2011. júl. 12. 10:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

"sajnálom. DE aki szépnek született, annak sokkal könnyebb minden, odamennek hozzá a lányok, minimális eröfeszitéseket kell csak tennie, hogy egy szép lány ott maradjon vele."


Akkor nem értem.

Szapulod azokat, akik szintén a saját ízlésüknek megfelelően akarnak maguknak pasit, cseszteted azokat akiknek van igényük holott te is szép és csinos barátnőt szeretnél..(ezt írtad az egyik kommentedben).(neked is vannak igényeid )

Ha nem is feltétlenül szépet, de csinosat viszont igen.

De közben meg meg van a lányokról a véleményed, de gondolom semmit nem teszel azért, hogy elsősorban te magad jobban érezd magad a bőrödben. Vagy, hogy egy kicsit jobb véleménnyel legyél a lányokról. Ami nem nehéz, csak túl kéne lépni a sértődöttségen.

Akkor minek kell neked barátnő?

Vagy kell egyáltalán? vagy csak itt negatívozol?

2011. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
a sértödöttség ugy alakult ki, hogy egyszerüen nem vagyok vonzo a lányok számára, és tul méltatlannak érzem, hogy bármiféle csepp kis vonzalomért rengeteget kell dolgoznom, mig másoknak ez születésüknél fogva adott, és nem kell érte tenniük semmit.!
2011. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:

"meg most mi a tajtékot csináljak? napi 9 órát dolgozom, este nincs semmi amit csinálhatnék, nem tudok elmenni sehova, mert nincsenek most pesten fenn az ismeröseim.más meg elmegy 2-3 hétre valahova, és éjjel nappal csajozik. EZ AZ EGYEDÜLI módja a fejlödésnek."


Szóval te is éjjel nappal akarsz csajozni?

Azok is dolgoznak, akik csajoznak minden percben.

Tesóm is kb ennyit dolgozik, van amikor többet de még is van ideje másra is. Az időt te magad osztod be, ne az idő határoljon be téged. Az más kérdés, ha fáradt vagy, de erre is lehet megoldást találni. mindenre lehet megoldás találni.

2011. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
csak ott van az, hogy MÁSOKNAK KÖNNYEBB.
2011. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

"a sértödöttség ugy alakult ki, hogy egyszerüen nem vagyok vonzo a lányok számára, és tul méltatlannak érzem, hogy bármiféle csepp kis vonzalomért rengeteget kell dolgoznom, mig másoknak ez születésüknél fogva adott, és nem kell érte tenniük semmit.!"


Igen, ez igaz. Sokszor igazságtalan az élet. Ezt beismerem.

Van akinek megadatik van akinek nem.

Megszoksz vagy megszöksz. Én sem vagyok egy szépségkirálynő. De már lesz@rom ki mit gondol rólam.

Ez vagyok én, ha egyedül kell maradjak akkor egyedül maradok. De nekem nem kellenek felszínes kapcsolatok.

De vagy elfogadod, hogy ilyennek születtél vagy csinálsz belőle jobbat. Pl nem leszel negatív, hanem belsőleg értékes ember. De ha ez alapból nincs meg benned, akkor csinálhatsz akármit.

De amúgy szerinted hány olyan fiút látok, akik vékonyak és még is van barátnőjük még hozzá úgy, hogy nekem pl nem tetszenek mert nem az ízlésem. De másnak pedig tetszik, mert akkor nem lenne barátnője.

2011. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
azokban a vékony fiukban is van valami vonzó.pl tegnap láttam egy tölem is soványabb fa szfejt, jo nöje volt.de szerintem csak azért, mert a csávokának férfias volt a feje.d enekem meg gyerekfejem van, és igy nehéz.
2011. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

"azokban a vékony fiukban is van valami vonzó.pl tegnap láttam egy tölem is soványabb fa szfejt, jo nöje volt.de szerintem csak azért, mert a csávokának férfias volt a feje.d enekem meg gyerekfejem van, és igy nehéz."


Te ilyet láttál, én viszont olyat akinek gyerekfeje volt.

Vagy aki nem is volt helyes annyira, még is volt csinos barátnője.

Látod, szidod azokat a lányokat akik szüzek és szeretnének az igényüknek megfelelően pasit akarni, közben te is ugyanúgy tele vagy igényekkel! Akkor ne szidd, hanem nézz magadba először is.És aztán szitkozódj.

Amúgy meg az a soványabb "faszfe.j" biztos nem azzal volt elfoglalva, hogy most sovány vagy "nem férfias" , meg biztos nem nyafog, hanem határozott. Neked is ez kéne.

2011. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
ugy könnyü határozottnak lenni, ha van valami, ami alapbol vonzo az emberen. vagy a hangja, vagy a külseje, vagy a mozgása.de akinek nincs ilyen, az küszködjön
2011. júl. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:

" Painis Cupcake válasza:


ugy könnyü határozottnak lenni, ha van valami, ami alapbol vonzo az emberen. vagy a hangja, vagy a külseje, vagy a mozgása.de akinek nincs ilyen, az küszködjön"


Látod, ezért futnak el a lányok előled.

De van, mindenkiben valami vonzó, vagy a külseje, vagy a szeme, hangja, vagy az, hogy okos vagy jó a beszélőkéje, vagy a viselkedése.

Mindenki tud magából vonzó embert csinálni, még egy duci is , ha megfelelően használja ki azt, hogy ő milyennek született.

Egy szép/helyes lány/fiú is tud magából utálatos személyiséget csinálni, hogy senki nem fogja szeretni.

Akkor egy nem túl szép/átlagos/csúnya lány/fiú is tud magából szerethető személyt csinálni. Csak itt a bökkenő, az olyanoknak mint amilyen te vagy. Akarat kell ehhez is, és hinni kell. Vagy formálod ezeket magadban, vagy..

Nekem mindegy mit csinálsz. Csak az nem túl jó dolog, hogy semmit nem teszel azért, hogy te is szerethető légy, de azért sajnáltatod magadat, hogy így meg úgy. Holott lehetne jobb is a helyzet, sőt nagyon jó, de nem teszel érte semmit. Akkor ne várd a sült galambot.És ne azzal legyél elfoglalva, hogy másnak könnyebben megy. Miért szerinted mindenki tökéletes? Nem! Még az sem, aki szép külsővel lett megáldva.

Hanem magaddal foglalkozz.

2011. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

hangom nem tul vonzo, szemem nem sármos, mozgásom összeszedetlen, gyerekes, külsöm satnya és gyerekes, viselkedésem pedig születésem óta szokatlan.


ellenben aki jol néz ki, az legalább testileg tetszik a lányoknak, és elég ha csak álldogál.

2011. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!