Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt 20 év feletti szüz...

Vannak itt 20 év feletti szüz lányok?

Figyelt kérdés
(kort irjatok)
2011. júl. 12. 10:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
0%
nekem is elba szták a gyerekkoromat, ugyanolyan gyengévé lettem, mint amit te modntál magadrol, csak éppen nekem azt modnják, hogy nem hibáztathatom a szüleimet azért, hogy degenerálttá neveltek és tudatlanná.
2011. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
10:32-es vagyok, lemaradt, hogy 20 éves vagyok :)
2011. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
0%
ellenben arrol beszélhetünk, hogy azért dagadt, mert szüz....tudod: bánatzsir...
2011. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 Narwik ***** válasza:
100%

Painis a sztereotípiák rabja vagy...

Én sem állítom magamról,hogy bombanő vagyok,egész egyszerűen azért vagyok még szűz,mert egyrészt nem nagyon járok el ismerkedni,másrészt meg nem találtam olyan delikvenset,aki nem csak egy éjszakára dugott volna meg...

2011. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 Narwik ***** válasza:
100%
és ha nagyon érdekel,173 cm vagyok és 62 kiló,lehet számítani a testtömegindexet...
2011. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
0%

ha nem jársz el ---> nem találsz magadnak elég jo pasit


miért várod a sült galambot?

2011. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%

megint 10:32-es vagyok


Én nem azt mondtam, hogy utálom ezért a szüleimet, vagy neked is azt kellene tenned, csupán elmondtam, hogy én miért lettem ilyen. Csak mert annyira meg voltál győződve arról, hogy egy szép, csinos lánynak nem lehetnek problémái a fiúzással. Én mindössze arra próbáltam rávilágítani, hogy ennek a dolognak lelki okai is lehetnek, ami nem feltétlenül van összefüggésben a külsőségekkel.

De ha a szüleid veled is "elbasztak", akkor neked kéne ezt a legjobban tudnod. Csak nem értem, hogy akkor miért fikázod a kövéreket...

2011. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
0%
mert unom, hogy engem max a kövér lányok néznek meg...nem akarod a plüssmacijuk lenni, bár bizonyára ezt gondolják rolam.nem tudom mit akarnak tölem, egy gyermekarcu, 50 kilos gyerektöl. nem érzik, hogy fizikálisan ki valo hozzájuk? egyáltalán nem érzik, mert mesevilágban élnek. persze ez nem mindenféle kövér lányra vonatkozik.
2011. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 Narwik ***** válasza:
Nem várok én semmiféle galambot,csak egyszerűen a diszkóktól például a rosszullét kerülget,volt már benne részem,csak a készülődés és az odaút volt élvezetes..de nem azt jelenti,hogy egész évben otthon ülök,hanem hogy nem napi rendszerességgel járok el bulizni.
2011. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%

10:32-es vagyok


Unod, hogy mindig csak a kövér lányok néznek meg? Ebből nekem az jön le, hogy te is a sült galambot várod, és hogy neked is nagyok az igényeid. Akkor miért nem mész oda egy csinos lányhoz te magad? Miért vársz arra, hogy egy csinos lány is megnézzen magának?

2011. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!