Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt 20 év feletti szüz...

Vannak itt 20 év feletti szüz lányok?

Figyelt kérdés
(kort irjatok)
2011. júl. 12. 10:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
22%
hát én sem.örülök ha havonta kéthavonta egyszer sikerül.de hogyha a készülödés csak az élvezetes, akkor most ezen azt értsem, hogy a sminkelés, meg az öltözködés? mégis kinek fested ki magad? meg kinek öltözöl ki? én különben sokkolva érzem magam, hogy ma a "partizni járok" alatt mindenki a mindennapos beba szást érti. a hébe-hóba eljárás meg természetes lenne.én 18 éves koromig nem voltam sehol, mégis felnöttem.
2011. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
22%
a csinos lány elküld. (tood 55 kilo, 170 centi, gyermekfej)
2011. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 Narwik ***** válasza:
91%
Hát ja,az öltözködés az elég poén szokott lenni,mert általában a barátnőimmel megyek bulizni,és mindig szétröhögjük magunkat..kinek öltözök ki,meg minek?elsősorban magamnak,mert úgy jobban érzem magam...de senkit sem utasítok el,ha közeledik,csak egyszerűen én sem szeretem azt,ami ott megy,főleg amikor tizenéves kis p!csák a táncparketten pettingelnek harmincéves fazonokkal...na az ilyesmitől leszek rosszul,és tolatok is kifelé..
2011. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
43%
én szerencsére sosem voltam ilyen helyen.
2011. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 Narwik ***** válasza:
na meg biztos van olyan,akinek a zsánere vagy és nem kövér.
2011. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
27%
de én nem vagyok olyan ember, aki "normális" és természetes modon talál magának párt! vagy partnert.nekem ez a legnehezebb dolog a világon.semmi nem jelent nagyobb kihivást nekem jelenleg, minthogy beszélgetni emberekkel.
2011. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 Narwik ***** válasza:
és miért lehet ez?félsz az elutasítástól,az érdektelenségtől?
2011. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
31%
ja.pontosan.de az elutasitást pedig a tudatlanságom miatt kapom, nincs semmi rutinom.az érdektelenséget pedig a külsöm miatt kapom.
2011. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim válasza:

utolsó:

jelentkezz a valóvilágba! nyerd meg az 50 millát! és olyan nőd lesz mint aleknak! tessék probléma megoldva.. -.-" bunkó

2011. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
90%

Lassan 20 éves leszek..De azért írok.

Én is szűz vagyok. És én sem vagyok duci. Átlagban nincs velem semmi baj. Alkatban vékony vagyok. De amúgy is elég nagy b.aromság azt mondani, hogy biztos aki 20 éven felül még szűz akkor biztosan duci. =) ekkora hüly.eséget is csak most olvastam..

Inkább én is azt mondanám, hogy gyerekkoromban sok olyan dolog volt ami most kihatott az életemre. Önbizalmam sincs túl sok, bulikba se járok, mert nem az én világom. Net-en meg nem akarok keresgélni.

Igazából már egyedül is jól érzem magam és nem siettetem a dolgokat. Majd jön aminek jönnie kell.

2011. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!