Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Figyelt kérdés

Nem a horoszkópra gondolok.

És fiúk és lányok válaszát egyaránt várom.

24F


2011. máj. 29. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:

A legfontosabb dolog az önfejlesztés,magyarán,hogy mindíg próbáljunk emberileg többé válni ez a kulcsa mindennek.

Mert ha egy dologban sikertelen vagy akkor a többiben is mert a siker alapelvei ugyanazok.

És még ha nem is történik semmi,de tudjuk,hogy megteszünk mindent,akkor megbékélünk önmagunkal.

Velem ez történt és bármenyire is szar volt idáig még sem cserélném el az életem senkiével,örülök,hogy az vagyok aki vagyok,pedig régen bárki lettem volna inkább és állandóan csak álmodoztam.

Sokat lehetne erről írni de nem véletlen írtak,olyan sok könyvet,ebben a témában,megéri párat elolvasni.

2011. máj. 31. 13:12
 62/71 anonim ***** válasza:
tegnap 08:36 vagyok. Szavaimban sem önsajnáltatás, sem negativitás nincs. Azzal már felhagytam egy ideje. Csak a tényeket közöltem, mert tisztában vagyok magammal, a hibáimmal is. Én hálistennek jól érzem magam egyedül is. Te kérdező viszont lehet hogy "kissé" elhamarkodott vagy ha két sor szöveg után lelúzerezed az embereket. Élni és élni hagyni.. csak ez számít ;)
2011. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
Jah és lemaradt.. Írtad hogy neked céljaid vannak.. Nekem is.. elég sok.. Teszek azért h jobb legyek. Csak tudod a bankszámla gyarapítás se könnyű, és egyeseknek az 50es kar elérése is igen nehéz (alkati dolog). Dolgozom rajta, nyugi...
2011. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:

Hát örülök,hogy így érzed magad,de remélem nem gondolod,hogy amíg nincs 50 karod és vastag bankszámlád addig esélyed sincs,mert a szavaidból az jön le.

Az 50-es kar senkinek sem könnyű főleg tisztán,minimum 10 év gyúrás és jó genetika,cuccal gyorsabban nő de én szterkóból nem kérek soha többé,mert hosszú és boldog életet akarok nem rövidet és tündöklőt.

És én egy szálkás 46-os karral is megelégednék,de arra még sokat kell várnom,hisz épp fogyok és mire befejezem nem lesz vastagabb szerintem 40-esnél,de ez legyen a legnagyobb gondom.

És mivel tartós kapcsolatra vágyom,ha sok pénzem lenne akkor sem lennék olyan nővel,aki csak a pénzért van velem.

2011. máj. 31. 18:16
 65/71 anonim ***** válasza:
Én írtam azt, h tegyen a külsejéért, mert szét szoktam nézni az utcán, igen, de azt meg te nem látod, hogy akik rosszul néznek ki, és jó bnőjük van, azoknak nem kicsi az önbecsülésük, nem félénkek, stb. De aki ráadásul még félénk is, annak sajnos nem sok esélye van. Ezért írtam, h akkor először a külső részét kellene megfogni a dolgoknak, és utána könnyebben megy már minden. De mind1 is, nem nagyon akarjátok megérteni, h mit mondok, csak beleköttök gondolkozás nélkül...
2011. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,én speciel pontosan értem mit mondasz.

Javítani a külsőn,hogy javuljon a belső,hisz az önbecsülés a kulcsa mindennek.

A legtöbb vita itt a komunikáció miatt van mert,bármit is teszünk vagy nem teszünk mind az érzelmek miatt van és az érzelmeket és érzéseket nem könnyű szavakba önteni,mert mindenki másként írja le és értelmezi,sokszor a pillanatnyi állapotától is függően.


És ahogy gondolkodtam rájöttem,hogy semmi értelme itt győzködni próbálni az embereket,mert aki akar az talál kiutat,aki meg nem akar az meg úgy is csak lejjebb süllyed ,mert vagy elölre vagy hátra megyünk az életben de egy helyben sosem állunk meg.

Mindenesetre vannak egyetemes törvények az életben és ezek vezetnek sikerhez vagy bukáshoz és aki ezekre ráérez annak sokkal jobb az élete,mint azoknak akik azt sem tudják,hogy ilyenek léteznek.

2011. jún. 1. 20:45
 67/71 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell a rossz duma, h nem elég izmos valaki, meg nem elég pénzes, ez mind nem számít, ha az ember szereti, elfogadja magát és ez látszik is a kisugárzásán. :)) De hát az embereknek könnyebb azt mondani, h ezért, meg azért nem kellek senkinek.


A kérdésedre válaszolva: 20 múltam, és még szűz vagyok. Ha teljesen őszinte akarok lenni, még normális komoly párkapcsolatom sem volt. Szeretek elhülyülni a srácokkal, beszélgetek velük, de amikor komolyra fordulnak a dolgok, berezelek. Szerintem nincs is ezzel semmi baj, éretlen vagyok még ehhez és kész. :) Ebből következik, h szűz vagyok, bár igaz, h nem zárja ki egyik a másikat. :) De rég túlléptem azon, h ilyen dolgokon görcsöljek, mert minden okkal történik, és nem aggódom amiatt, h így is maradok. Fejben persze többször is lejátszódott már ez bennem, tehát megvan a vágy, egyszerűen csak nem találtam meg a megfelelő embert. Persze néha elbizonytalanodom, h nincs tapasztalatom, meg ilyesmi, de hát a hibáimból meg majd tanulok, nem? Ha bakizik az ember, el lehet viccelni, abban úgyis jó vagyok. :))

2011. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

20:29


köszi h ezt leírtad!! megnyugtattál

én is ilyen vagyok


22/L

2011. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Mert az adott személy nem kell senkinek, így magába fordul és visszavonul.
2011. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 Mandy1408 válasza:

Mi ez a sok sületlenség, hogy a nők csak a kigyúrt palikat szeretik? :D

Sokan kimondottan undorodnak a nagydarab paliktól (pl szerénységem), a magasság az oké, az csak jó... de nem ezen múlik a dolog.

Érdemes belül is körülnézni, ne csak a külsőségeket vizslassátok. Fontos a külső, csak nem úgy, ahogy ti azt elképzelitek. Ízlésekből is annyi van, ahány ember!

És némi kreativitással és józan ésszel a legkevésbé előnyös alapanyagból is kilehet hozni egy középkategóriás pasit/csajt.


Az meg hülyeség, hogy nincs pénz edzeni, nem kell konditerem, sem kimenni futni. Otthon is lehet teljesen ingyen gyakorlatokat végezni, beteszel valami zenét vagy akármit és úgy még unalmas sem lesz.

2016. febr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!