Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Figyelt kérdés

Nem a horoszkópra gondolok.

És fiúk és lányok válaszát egyaránt várom.

24F


2011. máj. 29. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:

Részben hasonló a helyzet, mint az előttem szólónak, csak nekem soha nem volt barátnőm. A tudat miatt nem is merek komolyabb szándékokkal ismerkedni.


23/F

2011. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
Amúgy a 80%os hölgyemény jó szándékát elismerem, csak kicsit körül is kéne néznie, hogy valójában milyen külsejű férfiak mellett is van valaki. Ha kizárólag izmosak lennének párkapcsolatban, semmi kivetnivalót nem találnék abban, amit javasol, csak hát én nap mint nap látok számtalan feminim beütésűeket is egészen helyes megjelenésű, kisugárzású csajok oldalán...
2011. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
Azért mert se pénz, se külső... semmit sem tudnék nyújtani egy nőnek, így a nőknél "barátzóna" és kalap-kabát :D.Szóval maradok egyedül, nem (csak) rajtam múlik. (24/f)
2011. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:

ma 08:36

Igen fontos az Adonisz külsö és a méretes Bankszámla is..

2011. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:

És utolsó kettő ne felejtsétek le,az alacsony önbecsülés,tutymutyiság és önbizalomhiány hatalmát sem.

És akkor még a negatív gondolkodásmódot nem is említettem és ez mind az önsajnálatból táplálkozik amiből nektek van bőven.

És igaza van a csajoknak,hogy elkerülnek titeket,hisz ki akarna egy olyan ember társaságában lenni aki ennyire negatív.

Elárulok egy dolgot én is ilyen voltam és most kerülöm az ilyen embereket mert elveszik még az ember életkedvét is.

2011. máj. 30. 13:28
 46/71 anonim ***** válasza:

ma 13:28

Szavaidból azt veszem ki hogy te is szüz vagy!

amiket meg leirtál azokat már tudtuk,szóval FAIL!

2011. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 A kérdező kommentje:

Ha tudtad akkor míért nem tettél ellene?

Miért nem változtattál?

Miért adtad fel?

És igen az vagyok,de van egy külömbség nekem vannak céljaim és nem csak vágyaim,szóval tudom mit akarok és ha belepusztulok is elérem,mert végigviszem a céljaimat az életben.

És másként látom a dolgokat mert ami mást elkeserít az engem feltüzel és jobban hajt előre és ez a pozitív gondolkozás hatalma és ha ezt tudod akkor miért vagy negatív?

2011. máj. 30. 13:52
 48/71 anonim ***** válasza:

ma 13:52

Igen keressd fel a legközelebbi szolgáltatót,ez a cél fontos!

2011. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozom,hisz azt hiszed,hogy érted,pedig semmit sem értesz valójában az életből csak létezel és kész.
2011. máj. 30. 13:57
 50/71 anonim ***** válasza:

ma 13:57

Mr IQ!

Na mesélj nekem az életröl akkor!

2011. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!