Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Figyelt kérdés

Nem a horoszkópra gondolok.

És fiúk és lányok válaszát egyaránt várom.

24F


2011. máj. 29. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
7%

pontosan, a szex csak szex, érzelmek nélkül.

Én csaltam meg már a barátnőmet, nem vagyok rá büszke, de részeg voltam, ő pedig messze...:S

szóval ez csak testiség, olyan mintha mélyebben, és jobban beszélgettek...:P

2011. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

Nálam a szüleim nevelési stílusa a bűnös,ugyanis az önbizalom és önbecsülés teljes kiölése mellett egy sor gátlás beépítését is sikeresen véghezvitték.

De mivel mindenhol és mindenben csak a jót keresem,még ebben is megtaláltam,bár az elveszett éveket semmi nem pótolhatja,de fejleszthetem önmagam és igyekszem emberileg többé válni,így ami eddig hátrány volt most előny lesz,mert minden megfordítható és így ahelyett,hogy élném az életem mint a legtöbb normális ember,most lehetőségem nyílt többé válni sokkal többé,mint amivé akkor váltam volna,ha a sorsom nem így alakul.

Így végső soron örülök is,hogy így alakult.

És amióta rájöttem,hogy a boldog élet éléséhez szükséges tudást is tanítani kéne,azóta hajszolom ezt a tudást és egyre többet változok,egyszerűen változik a személyiségem is fokozatosan,napról-napra.

És mivel már teszek arra ki és mit gondol rólam,így önmagam lehetek,megszünt minden külső nyomás,mert csak az önmagamnak való megfelelés hajt és tudjátok mi történt már könyedén megszólítok lányokat,de még sem sietek,mert nincs kényszer először inkább rendberakok fejben mindent amit csak tudok,mert ha mi rendben vagyunk akkor a világ is rendben lesz körülöttünk és egyedül ez számomra könnyebb,egyedül sokkal egyszerűbb biztos alapokat kiépíteni,mindha egy nő folyamatosan próbálná felzaklatni a lelki világomat.

Pár könyvet kiolvastam a témában akit érdekel átküldöm privátban,mert bizony sok könyvet írtak,amelyek segítenek egészséges személyiséget kialakítani,de a Tv nem tartozik ezek közé az inkább a fordítotja.

2011. máj. 29. 16:37
 13/71 anonim ***** válasza:

szia engem érdekelnek azok könyvek!!

átküldenéd?

írj privit:)


22/L

2011. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
81%
Kapcsolatra nem kellettem, kalandok nekem nem kellenek.
2011. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim válasza:
81%

Én részben azért, mivel összesen 3 lányt ismertem, akik iránt mélyebb vonzódást éreztem. Az első kettőt egyértelműen eltoltam: 14 évesen gátlásos voltam a kapcsolat kialakításában, ráadásul a leányzó is foglalt volt. 18 évesen szintúgy féltem a kezdeményezéstől, később pedig bebeszéltem magamnak, hogy úgysem illenénk össze. 21 évesen kicsit megváltozott az életszemléletem, és utána voltam képes levetkőzni a gátlásaimat, és kezdeményeztem a 3. lánynál, de sajnos foglalt volt. Mindenesetre legalább megpróbáltam.

Másrészt az is közrejátszhat, hogy elég ritkán járok bulizni, és akkor is belső baráti körrel.

Néha zavar, hogy nincs kapcsolatom, de nem sírom tele a párnámat esténként.


23F

2011. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
90%

Hát eddig sokat nem filóztam rajta, hogy hogyan akarom elveszíteni, mert nem taláktam senkit, akivel komoly, hosszantartó kapcsolatot akartam volna. Most meg amikor nemrég lett barátom, akkor kellett elgondolkodnom rajta, hogy hogyan lehet. Mondjuk mindig volt bennem olyan, hogy én egy embernek szeretném csak odaadni, akivel egy életen át együttleszek, és akivel megosztom az életem.

Aztán amikor kiderült, hogy barátom nem szeretne házasság előtt senkivel lefeküdni, én csak örültem, mert így én is meg tudok maradni annál az álmomnál, hogy csak ha valakiről végleg eldöntöttem, hogy életem párja, és vele akarom leélni az életem, akkor fekszek le vele.

Kritikát köszönöm szépen nem kérnék, ez a mi döntésünk, mi boldogok vagyunk így. Csak gondoltam leírom, hogy van ilyen is.

Előre szólok amúgy, hogy hiába próbálja meg valaki itt rámerőltetni a véleményét, hogy szex nélkül nincs szerelem, meg párkapcsolat, meg elemi bűn házasság előtt nem lefeküdni, és meg fogom bánni... Csak azt kérem kíméljenek az ilyennel, hallottam már mind, és egyik se hatott meg. Én is tiszteletben tartom a mások véleményét, és azt kérem, hogy más is tartja tiszteletben az enyémet, szóval továbbra se kérek véleményt az én és párom döntéséről, véleményéről.

(20l és 23f)

2011. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:

mert még nem találtam meg azt a lányt akit tiszta szívemből szeretek és nem biztos hogy olyan lánnyal akarom elveszteni akinek minden nap más pasija van ,az se mellékes hogy nem vagyok a legjobb képű gyerek és a csajok elküldenek a fenébe

20F

2011. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
55%
Ez a járj el gyúrni majd lesz barátnőd a legnagyobb ökörség amit korunk kitermelt. Csak most lett ez ekkora divat. Nem mindenre az első megoldás hogy menj gyúrni. Régen is ismerkedtek és házasodtak ill. szenvedtek is gyúrás és szolárium nélkül is.
2011. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
81%

Én olyan 17 éves koromig nem foglalkoztam ezzel a témával, az az igazság hogy sose voltam a nők kedvence, és nem is nagyon kezeltem jól a dolgokat. Mindig azt hittem ha valakinek tetszek akkor majd az kezdeményez nála, de egyértelműen nem ez a helyzet.

A másik probléma, hogy sosem volt apám, és anyukám élettársa folyamatosan terrorizált minket, teljesen befordultam, a szobámba menekültem csak hogy engem békén hagyjon, és nem hagytam hogy okot találjon arra hogy kritizáljon. Kb 3 éve elköltöztünk tőle, és azóta se épültem fel teljesen, csak mostanában kezdtem megérteni hogy hogy is működik ez a kapcsolat keresés, és szex téma.

Sokáig az is önbizalom hiányt okozott, hogy átlagnál kisebb nemi szervvel rendelkezek, amiért hála ennek az oldalnak mert megmutatták hogy nem a méret a lényeg.

Sajnos mindezt még nem tudtam tapasztalatba átültetni, továbbra se vagyok a csajok álma, és még mindig önbizalomhiánnyal küzdök. Nagyon szeretnék már tovább lépni, megtalálni a szerelmet, elveszteni a szüzességet. Régen azt gondoltam hogy elmegyek egy hivatásoshoz, de ez csak egy kétségbeesett ötlet volt, szerencsére nem mentem el. Azóta is azon vagyok hogy megtaláljam azt a lányt aki elfogad, és aki engedi hogy szeressem feltétel nélkül.

Jelenleg 21 éves vagyok, nem tudom meddig tudok várni, nem akarok lemaradni azokról az élményekről amiket csak fiatalként élhet meg az ember.

2011. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
ja, az régen volt...Lényegtelen, jó dolog-e vagy sem, meg h mi alakította ki, így van, te is beláthatnád...
2011. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!