Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Figyelt kérdés

Nem a horoszkópra gondolok.

És fiúk és lányok válaszát egyaránt várom.

24F


2011. máj. 29. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 A kérdező kommentje:

Azért írtam,hogy elmagyarázzam a pozitív gondolkodás erejét,mert ezáltal képes meglelni az ember a lelkibékéjét és elölre lépni az életben,de itt olyan emberek kezdik bizonygatni az igazukat akik valószínűleg a hibáikat sem képesek elismerni.

És mind ezt csak azért mert szeretik,hogy lúzerek jól esik nekik a megaláztatás a szenvedés és az értelmetlen és kilátástalan élet,mert ez az amitől csak igazán sajnálhatják önmagukat,márpedig az emberek elég hülyék mert szeretik sajnálni önmagukat.

És aki nem akar változni az biztosra veheti,hogy nem is fog szóval továbra is lesz miért sajnálnia önmagát.

2011. máj. 30. 14:05
 52/71 anonim ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező, ne válaszolgass már ennek az IQ harcosnak, csak unatkozik, ezért próbál kihozni a sodrodból.

Dicséretes, hogy segíteni akarsz másoknak, de sokan nem értenék meg, akármit mondasz, mert lent csücsülnek a gödör alján, és nem hiszik el, hogy létezik másféle lét is. Sokat fejlődtél, de még azt meg kell tanulnod, hogy nem kell mindenkinek segíteni, elmondod egyszer, kétszer, max háromszor, aztán legyen az ő élete, felelőssége... További szép napot :)

2011. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim válasza:
80%
Egyetertek a 16:53-mal... Lehet szerelem szex nelkul... A baratommal egy eve vagyunk egyutt es nem fekudtunk le... Katolikus vagyok, es cask hazassag utan szeretnek szerelmeskedni. EZ nem jelenti azt, h szentfazekak lennenk, egyaltalan nem! Ugyanugy eljuk az eletet, mint a tobbi ember, ezzel a kulonbseggel. :)
2011. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
0%

POZITIV GONDOLKODÁS?

AZTA! ERRÖL MÉG NEM HALLOTAM! EZ MICSODA?

2011. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:

13:58

Én csak olyan dolgot próbáltam elmagyarázni amit végre megértettem és elsajátítottam semmi olyat nem írtam amiben nem hiszek.


És ha így folytatod akkor hamar 42%-os alá fogsz csúszni.


14:08

Igazad van tényleg csak azon lehet segíteni,aki akarja a változást.

És igaz a gödör alján rohadt sötét van és kimászni sem könnyű tudom,hisz megtettem és már a hegy lábánál tartok messze a gödörtől.

És egy fő célja van az életemnek,hogy én a gyermekeimet majd ne egy gödörben neveljem,mint a szüleim engem.

És örülök,hogy megjártam azt a gödröt,mert amire onnan kimászik az ember igazán megdződik és sokkal erősebb lesz mint aki sosem járt ott.


14:13

Bár én furcsának tartom a dolgot és természetellenesnek,de korántsem lehetetlennek,csak számomra értelmetlennek,de mindenki másként látja a világot ,az életet és a vallásosságot.

Valószínűleg azért nem értek veled és a másik 20 éves lány válaszolóval egyet,mert hozzászoktam,hogy mindent megkérdőjelezek az életben és csak azt fogadom el ami szerintem is helytálló.

De kivánom,hogy legyetek boldogok és végig maradjatok önmagatok,ha ti olyanok vagytok akik ezt szeretnék,akkor ezt kell tennetek.

2011. máj. 30. 14:23
 56/71 anonim ***** válasza:
0%

És egy fő célja van az életemnek,hogy én a gyermekeimet majd ne egy gödörben neveljem,mint a szüleim engem.


Lesznek gyermekeid? Hol fogtok aludni,a hid alatt?

2011. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:13

FAIN VAGY!

2011. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:

Grat.Jó kérdés.Sok válaszoló.

A kérdésre:

Azért mert várom a hozzám hasonló szűz lányt.

Gondolkodtam már egy amolyan szüzeknek szóló fórumon de nem sok értelme van.

2011. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

18:38

Egszer láttam egy ilyen kérdést, és valaki belinkelte, hogy létezik, csak nem nagyon használják XD

Bocs, de nem emlékszek hol volt, mivel nekem már van párom, nem léptem be, nem mentettem el...

2011. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
Láttam.
2011. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!