Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Ki miért szűz 20 éves kor felett?

Figyelt kérdés

Nem a horoszkópra gondolok.

És fiúk és lányok válaszát egyaránt várom.

24F


2011. máj. 29. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
egyébként nem tudom miért kell így ellenezni a testmozgást. Nem azt mondom, h legyen izomagyú, meg szteroidok stb, csak egy kis szálkásság baromi sokat számít.. de ahogy érzed...
2011. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:

Kedves 16:53-as.

Ilyet sem hallani gyakran.

Rajtad nem lepődöm annyira meg mivel nő vagy és a gátlásaid visszafognak,de a barátod elég fura és nem romantikus értelemben fura,hanem fura értelemben,furcsa.

Számomra elképzelhetetlen,hogy elvegyek egy olyan nőt valaha akivel még le sem feküdtem és egyébként is egy férfinek a szex az egyik legfontosabb dolog van olyan fontos,mint bármi más,ha nem is fontosabb,de ugyanolyan fontos,mint a többi dolog együtt véve összesen.

Én egyedül a hosszútávú előnyök miatt nem vetettem rá magam egy csajra sem az utóbbi hónapokban,amióta megmerem tenni,hogy kikezdjek valakivel,pedig kétszer is volt alkalom mikor láttam,hogy bejövök lányoknak,de nem tettem,pedig mást sem szerettem volna tenni jobban.

De ha volna csajom biztos nem várnék a szexel,mert segít elmélyíteni a dolgokat és jobban megismerni a másikat és mivel kicsi az esélye,hogy elsőre megtalálja az ember az igazit,én már csak amiatt sem várnék,mert inkább az elején derüljön ki minden minél hamarabb és álhassak tovább gyorsan,mint akkor mikor már ház és gyerek is van,mert akkor már nehéz,változtatni.

Egy dologban igazat adok édesapámnak "Cipőt,nadrágot és asszonyt próba nélkül nem veszük" És ebből az első kettőt elég egyszer megpróbálni de a harmadikat éveken átt kell kell próbálni minden téren,hogy biztosak lehessünk,benne,hogy ő az aki nekünk kell.

Lehet,hogy sokan bunkónak gondolnak a véleményem miatt,de én szeretnék gyerekeket és feleséget is egyszer,de ha nőt rosszul választok akkor jön a vállás,jóeséllyel az asszony kapja a házat és a gyerekeket én meg mehetek az utcára és nézhetem,hogy egy másik férfi mellett nőnek fel a gyerekeim és én ezt mindenképp elkerülöm ahogy csak tudom.

2011. máj. 29. 17:22
 23/71 anonim ***** válasza:

Testmozgással az a baj hogy ha valaki önbizalomhiányos nem fog lemenni a kondi terembe, vagy ki az utcára futni. Előbbire pénzem sincs pl. Vehetnék itthonra pár súlyzót, de hogy őszinte legyek, engem nagyon hátrál hogy anyukámmal élek, mindig is szégyeltem előtte mindent, és nagyon nehéz előtte nyiltan arról beszélni hogy pl fogynom kéne vagy gyúrnom. Támogatna de én még is szégyellem.

Na meg a gyúrás unalmas, valami sportot inkább szeretnék, csak az önbizalom hiány ezt is megakadályozza, előre félek a kudarctól, ahogy attól is 1 hét edzés után még mindig nincs eredmény.

Tudom hogy elsősorban magam miatt kéne megváltoznom, de valahogy képtelen vagyok rá, túl könnyen feladom, ha esetlen lenne valaki aki támogatna(és nem az anyám) akkor talán menne. De ez én vagyok, biztos mindenkinek más oka van rá hogy miért nem gyúr.

Anno mikor a többiek elkezdték a suliban akkor még ellene voltam mint mindennek ami menő. De ma már belátom hogy csak izmos szálkás testtel lehet elérni bármit is manapság.

2011. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
80%
Már bocsi, de olyan kis buta vagy! :D Teljen megértem amit írsz, de gondolj bele, ha csak az anyukádnak mondod, h súlyzózni fogsz, akkor mi van? Meg fogja kérdezni, h miért, te elmondod, és azt válaszolja, h oké. És ennyi. Ennél kevesebbet már nem lehet tenni azért, h kicsit fejleszd magad. Tehát ENNYIRE azért próbálj meg ne gátlásos lenni, tudom, h könnyű mondani, de ha túl vagy rajta, már te is nevetni fogsz, h ezt nem akartad...:)
2011. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
80%
Ja és mivel te is tudod, h változnod kell, sztem legyen ez a legelső lépés. Ezt muszáj lesz megtenni, nem lesz semmi para! ;) Aztán majd lépésenként. De persze nem akarlak én oktatni, csak én is elég gátlásos voltam régebben, és teljes segítő szándékkal mondom...:)
2011. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

Ja és szűz fiúk annyit elmondanék,hogy ne a TV-ből szedjétek a tapasztalatot,mert a média csak negativitást,gyengeséget és egyéb önsajnálatot tápláló dolgot ültet az emberek agyába ami teljesen összezavar és mikor megpróbálkozol valamivel totálisan beégsz.


Én vagyok aki vagyok és ebbe senkinek beleszólást nem hagyok(még rímel is :) ).

Sokáig tartott amíg megtaláltam legbelül a sok rárakódott szar alatt önmagam,de végül sikerült.

És olyan vagyok amilyen vagyok és soha nem megyek el szoláriumba sem kozmetikushoz,hogy szép sima arcbőröm legyen és nem fogok gyantáztatni sem,szerintem a metroszexuálisok a a férfinem megcsúfolói,amelyik nő nőies férfit szeretne az meg legyen inkább leszbikus.

Gyúrni én is szoktam bár szálkás nem vagyok és inkább legyek kicsit zsíros mint szálkás de nyomorult,nekem kell a fizikai erő is és a lelki is.

Szerintem egy férfi legyen férfias és ne az ádámcsutkájáról keljen kitalálni,hogy most ez mi is lehet pontosan.

Az alapelvem a következő nekem nemkéne egy férfias külsejű nő soha,akkor egy normális nőnek miért kéne a fordítotja.

A belső szerintem a legfontosabb,mert rossz külsejű férfiaknak is van bombázó barátnőjük és nem a pénztárcájukkal fogták őket.


Rengeteg infó van a neten a csajozásról is és sehol nem fogják azt írni,hogy ha szolizol érzelgős vagy és gyantáztatod a segged akkor a nők bálványa leszel,mert ezek nem olyan értékek,amit egy valamit is érő nő mindennél fontosabnak fog tartani.

2011. máj. 29. 17:40
 27/71 anonim ***** válasza:

Hello


Ebben a kérdésedben


Ki miért szűz 20 éves kor felett?


írtad, hogy több könyvet is olvastál az egészséges életfelfogással ,önbizalom növeléssel kapcsolatban .


megtudnád mondani hogy mi volt a könyvek címe?


előre is köszönöm , helo

2011. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:

Fiúk ha bizonytalanok vagytok,keressetek meg privátban leírom,hogy nekem mi és hogyan segített,túllépni a gátlásokon és a félelmeimen.

És megrópóbálok egyénileg tanácsot adni,hisz nekem is sok problémám volt amit itt nem részleteztem és rengeteg hasznos infót is összeszedtem a neten amit itt nem oszthatok meg.

De minden csak akkor segít ha akarod a változást és elsősorban akarni kell megtanulnod nekem ez volt a legnehezebben megtanulható része a dolognak de most egyre gyorsabban válok egyre többé,mint ami voltam és ebben szívesen segítek bárkinek aki szeretne sikert is elérni az életben.

2011. máj. 29. 17:50
 29/71 A kérdező kommentje:
Több Gb-nyi adatott gyűjtöttem össze rendszerezem őket és feltöltöm majd valahová pár napon belül meglesz,mert nem csak könyvek vannak ,hanem videók is és hanganyagok is.
2011. máj. 29. 17:52
 30/71 anonim ***** válasza:
78%

Hát én olvastam ilyen könyveket, de a legtöbb nem ad semmi újat ahhoz amit nem tudnék. Mindent a saját erőmből kell elérnem, és ha elérem akkor a legtöbbre a válasz magától jönni fog. Ezek a könyvek nagy átverések aki megveszi szerintem, manapság amúgy is mindent be lehet szerezni a netről.

Pont ezeket a könyveket parodizálta ki a Family guy-ban Brian(aki nem ismeri, az így járt :P )Aki sok irodalmi próbálkozás után megunta, hogy ezek a nagy igazságokat áruló könyvek lesznek bestsellerek, és írt egy könyvet aminek az volt a címe hogy Kívánd Akard Tedd meg! Az első harmada a könyvnek üres lapokkal van tele, ahova az olvasónak le kell írnia mit szeretne elérni. Ergo nem a könyv adja meg a választ rá, hanem saját magunk.

2011. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!